козе мляко за вечеря!

  • 1 307
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Имайки се предвид качеството на днешното прясно и кисело мляко,което се продава по магазините,аз ще давам на дъщеря си АМ докогато го иска.Не е вярно,че задължително трябва да се премине на квасено след годинката.Можеш да го въведеш като част от менюто(за разни закуски напр.),ако детето откаже АМ също можеш да го даваш вместо адаптираното.Но това в никакъв случай не е задължително.В общи линии всичко е въпрос на избор на майката и детето,няма нищо задължително.Но както вече споменах,аз се водя от това,че няма откъде да взимам хубаво мляко и затова продължаваме на АМ.Няма никакви проблеми да се пие АМ и до 3 год.

# 16
  • Мнения: 2 908
Нищо не е задължително и спри да слушаш този и онзи-всяка майка прави това,което смята,за правилно за своето дете.Ние сме още на Нестле Джуниър,но обмислям скоро да минем само на кисело краве мляко-сама си квася,така,че знам какво яде дъщеря ми.И до сега се чудех и се колебаех какво точно пие тя с тези адаптирани млека-тук много майки им вярват безусловно,на което също се чудя защо,може би някоя от тях ги произвежда,за да знае точно как се прави и какво има в състава с точност,защото колкото знаем какво наистина е АМ,така знаем и какво наистина е киселото мляко от магазина. LaughingТи трябва сама да си решиш за детето ти според теб на кое да вярваш и да даваш-ако само четеш или слушаш този и онзи какво казват(хубаво е да има съвет от някъде),но само чрез слушане и изпълняване,без замисляне.....

# 17
  • Мнения: 469
Благодаря на всички за мненията и съветите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт