Пролетни Свищовски мами и децата ни засмяни!!!

  • 9 582
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
И аз съм навита за срещичка Peace само да се постопли малко това време!
Ние пак сме болни newsm45 ,засега само Алекс, но като знам , че досега не се е случвало само едната да боледува, ще очаквам включване и от малката.Направо ми омръзна вече от вируси, грипове и какви ли още не болести! Twisted Evil
Мише, не ти завиждам, моята малката е същия дивак,не спира да  прави поразии,нещо страшно е!
Еми това е от нас засега.Лек ден на всички!

# 16
  • Мнения: 362
 и Явор е с храма  Confused

# 17
  • Мнения: 362
 исках да кажа хрема   ooooh! нещо не ми стигна кафето тази сутрин  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 679
И аз съм навита за среща  Hug Само кажете кога и къде  Peace Даже мога да се измъкна и за женско парти, или поне така си мисля  Rolling Eyes  Mr. Green
Всички болнички да оздравяват  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
Ние вчера бяхме на консултация и ни сложиха последната ваксина( до 7-м години), но получи реакция и му се поду крачето Sad!Уж тия новите нямат странични реакции, ама така плака горкото през нощта чак да ти стане жал Cry!Вика ми "даи", то си мисли, че се е ударило горкото Sad!Не искаше да ляга, но по едно време сънят надделя и заспа седнало Thinking!Днес още е подуто, но му сложих риванол и дано до довечера се нормализират нещата Praynig!Как ми липсва бесът който иначе е Laughing!

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Hug
Михаела твоя юнак на колко е то сигурно някъде пиши  newsm78?Щото и на нас ни предстои тази ваксина поне аз така си мисля тази дето се слага от година и половина до две?
И аз да се оплача и ние пак сме болни ooooh! аман вече!!!!!!!!!!!!!
Какво стана с предложенията за срещата не пишете кога и къде?
Хайде да си сложим по една снимка та да се познаем като се съберем:ето моята (дано да стане)

# 21
  • Мнения: 362
  Добро утро!!!!!!  Peace
     ами айде срещата като се позатопли времето,другата седмица уж го дават вече хубаво,аз предлагам да е през седмицата и някъде на открито, за час вече незнам казвайте вие с по големи деца моето може да спи в количката,нямам претенции за час  Flutter Ако наистина са отворили Янтра да ходим там  newsm78 някой има ли инфо
  Пепи май не те познавам,поне така от снимката ама това е поправимо  Laughing нали
        аз и друг път съм качвала снимки,но ето ни пак ,малко е от преди няколко месеца ама карай 
         Hug
 

# 22
  • Мнения: 0
Да явно не се познаваме лично но нали това е целта да се запознаем: приятно  ми е казвам се Петя newsm03
За срещата да нека се постопли ама да се ориентираме къде и аз съм за Янтра но да няма вятър че там е доста ветровито.Относно час или сутрин към 10:30 или след обед след 16:30 това са моите предложения дайте и своите на кого как му е удобно  newsm53

# 23
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ние от тази ваксина цяла седмица не искахме да си стъпим на крачето. Носила съм я като маймун. Давах болко успокояващи и правих компреси с риванол - студен риванол. Ако преди няколко години имах възможност да избирам за вида на ваксините никога не бих избрала тези безплатните по здравната каса.
И аз съм за среща, но ако е през седмицата ще трябва да е след детската т.е след 16,30 часа.

# 24
  • Мнения: 1 616
Мама Мима, свършиха ли "денонощните" смени? А с прегледа на детето какво стана - ходихте ли до Плевен?
Моя милост тази нощ не можа да спи - Алекс беше много неспокоен и плачеше, а тази сутрин едва го събудих за градина. Тръгнахме с рев и вой. ooooh!
Сготвих руло "Стефани", по-точно направих го, а сега се пече...

# 25
  • Мнения: 11 679
Здравейте девойки  Hug

Ние стягаме багажа и отиваме на Плевен за уикенда. Да не направите срещичката без мен  Mr. Green

Уф Миме тия ваксини направо като чуя за тях и ми настръхват косите, добре че нашите минаха вече. Дано всичко отшуми бързо  Praynig

Айде да стягам куфарите, до понеделник  Peace

# 26
  • Мнения: 55
Здравейте и от нас да е честита новата тема.
Леле от толкова отдавна не сам влизала в темите  и гледай ти колко много нови мами са се присъединили кам нас Hug.
  bouquetДобре дошли!(на всички ново дошли от мен)  bouquet

# 27
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Нимфетка, смените свършиха  Mr. Green. Направих и един шопинг по магазините в Плевен. Крайно съм разочарована от там Naughty само за абитуриенти и едни моди ужас Shocked. Като фенка на обувките ще ти кажа че са направили магазин за обувки на Хъш Пъпис, има намаления в дънковите магазини. Видях един свищовски зъболекар в един от тях да се кара на продавачката защо нямало специални обозначения за разпродажбите. Имаше си такива етикети, но човека се забил в дамските модели и рови като невиждал дънки #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
пепита, моя син е на 1година и 6-т месеца, а вие на колко сте?
Ето една скорошна фото сесия от мен
Аз предлагам срещата да е например събота към 15:00-15:30 в " Янтра" newsm78!
Иска ми се да пиша, но малкия пак някак ми е махнал фонетиката и много се изнервям да пиша така, та това е от мен Hug!

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.

Михаела,Иви е на 1г и 8 месеца.Предстои ни последната ваксина ДТК на 24месеца и полиомиелит от 22до 24месеца.

Толкова от мен отивам да готвя че с тези трима мъже ще ми изядат ушите.

Общи условия

Активация на акаунт