Абитуриентски Бал - 6

  • 17 552
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 444
удобни са доста  и хубаво седят на крака Simple Smile

искам да подчертая че обувките и чантичката са прекрасни, между другото и аз точно такива си търся или по-точно държа чантичката ми да е точно такава... прекрасен избор, аз още не съм си купила но има време....


момичета назад в миналата тема бях писала но никой не ми обърна внимание и затова пак ще питам: БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ САЙТ ЗА БИЖУТА И ЕВЕНТУАЛНО АКО МОЖЕ ДА Е БЪЛГАРСКИ ЗА ДА МОГА ДА НАМЕРЯ МАГАЗИН ВЪВ ВАРНА НАПРИМЕР????

# 76
  • Мнения: 475
мерси  Simple Smile


за бижутата не мога да ти помогна ако беше в Пловдив с удоволствие , защото баща ми има 4 магазина с бижута злато и сребро(поне няма да имам проблем с бижутата )

# 77
  • Мнения: 30
ICE_89, обувките и чантичката са много хубави. Simple Smile Само един съвет - моят бал беше преди 2 години и бях с подобни обувки, които също като твоите имаха нещо като шев или ръбче, което се пада малко след пръстите. Това нещо на мен ми разказа играта, по някое време почна доста да ми убива, на другия ден след бала бях с мехури на краката и една седмица не можех да ходя като нормален човек. Така че внимавай с това, поноси ги малко повече из вкъщи и виж дали няма да ти правят проблеми. Дано да се разминеш без моите неприятности.  Simple Smile

# 78
Аз ли съм най загубената абитуриентка  Cry Още не съм си избрала рокля ,ще полудея нищо не ми харесва,кажете ми вие от куде сте си купили роклите Sad

# 79
мерси  Simple Smile


за бижутата не мога да ти помогна ако беше в Пловдив с удоволствие , защото баща ми има 4 магазина с бижута злато и сребро(поне няма да имам проблем с бижутата )


takade sa tei magazini.. i mejdo drugoto znte li po kolko varvi zlatoto ve4e ?

# 80
  • Мнения: 1 813
Аз ли съм най загубената абитуриентка  Cry Още не съм си избрала рокля ,ще полудея нищо не ми харесва,кажете ми вие от куде сте си купили роклите Sad

Има страшно много сайтове показани из темата и предните, харесваш си и намираш добра шивачка.  Peace

# 81
  • DE
  • Мнения: 967
Лорън, защо не идеш за колан на пазара в Димитровград. Има страхотни. Аз си купих.
И между другото и аз съм наполовина от Хасково - родена съм там и съм живяла малко!  Peace

# 82
  • Мнения: 475
ICE_89, обувките и чантичката са много хубави. Simple Smile Само един съвет - моят бал беше преди 2 години и бях с подобни обувки, които също като твоите имаха нещо като шев или ръбче, което се пада малко след пръстите. Това нещо на мен ми разказа играта, по някое време почна доста да ми убива, на другия ден след бала бях с мехури на краката и една седмица не можех да ходя като нормален човек. Така че внимавай с това, поноси ги малко повече из вкъщи и виж дали няма да ти правят проблеми. Дано да се разминеш без моите неприятности.  Simple Smile

дано не ми убива и да не ме убие от болка надявам се ако не в чантичката слагам едни джапанки хахаха. На морето като бях си слагах равните сандалки в чантичката и отивам с токовете и на връщане преобуване на най-близката пейка иначе не мога се прибера от болка. Laughing

# 83
  • Мнения: 4 362
Ето едно предложение от мен  Grinning

# 84
  • Мнения: 4 362
Още предложения
в розово
сладка12гръб34 и в гръб
-в чернотази123
-в лилаво1
-в златисто123
-в синьо12
3 в зелено
пак в зелено и в гръб още в зеленоВ тигрово е жестока  Flutter

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 16:10 от Дея`

# 85
  • Мнения: 1 354
Ето едно предложение от мен  Grinning
Тая мацка ми е бивша съученичка.Тоест учехме в едно училище,иначе е по-голяма.
Славче бързооо казвай от къде си! Hug

А относно Ботичели минах и от там,все още няма нови и хубави модели.Миналогодишните ми сандали са от там,но малко оцеляха  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 4 362
Ето едно предложение от мен  Grinning
Тая мацка ми е бивша съученичка.Тоест учехме в едно училище,иначе е по-голяма.

Аз облеклото имах предвид ,не мацката  Crazy

# 87
  • Мнения: 1 354
На мен лично роклята не ми харесва,поне за мен този нагръдник с минижуп не може да бъде бална рокля Tired

# 88
  • Мнения: 4 435
Славче бързооо казвай от къде си! Hug

А относно Ботичели минах и от там,все още няма нови и хубави модели.Миналогодишните ми сандали са от там,но малко оцеляха  Rolling Eyes

Много съм ти наблизо.От Кърджали съм.Изчакай още мъничко,в Ботичели трябва да пуснат такива сандалки.Миналата година имаше хубавки бални.

# 89
  • Мнения: 1 354
Ами ще видим.Почти всеки ден съм в центъра...
На 19 съм на изпит в Стара Загора и ако до тогава не съм си взела и там ще наобиколя едно хубаво...това малко ме обнадежди Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт