Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
Честита нова темичка!   bouquet
звездичка, чудесно си се справила!  Heart Eyes
Lindita, добре дошла!  welcome
NIL, няма ли да си промениш линийката, защото дава лъжлива информация колко килограма всъщност си.   Wink
Арбанашка кокона, намери ли си режим? Има ли вече резултати от него?
Днес ми е въглехидратен и съм на кус-кус с доматено пюре и магданоз, а пък полагащото ми се за тази вечер десертче си го изядох още снощи във вид на 2 кроасана и 1 ескимо Embarassed.....затова и нямам надежда във вторник сутрин кантара да ми покаже нещо различно  Sunglasses но си продължавам с ентусиазъм диетката smile3539 .

# 16
  • Мнения: 7 914
mummy
аз пък ти стискам палци да ти покаже smile3534 - 2 кила  Hug Hug

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Арбанашка кокона, намери ли си режим? Има ли вече резултати от него?

 Grinning Мерси за загрижеността.  Hug
Значи бях на дюканската диета, за доста дълго време, като с нея свалих около 10 кг.  Повече от година съм на ВМ-НВД, което вече не е диета а си е начин на живот за мен. До сега съм свалила още около 15 кг. Плюс тези от дюкан ми се събират общо към 25 кг.
 Преди два месеца спрях да пуша и  изведнъж качих няколко килограма. И понеже с Птицата си коментирахме тогава в нашата тема 90  дневката,  реших че ще е добре за известно време да си сменя режима. Но се оказа,  че не е за мен  Stop. Не казвам че диетата ви е лоша. Но нещата в които съм убедена, че са правилни при храненето и са ми допаднали, ги намирам само в единият ден.
И сега съм си пак на доброто старо НВД, даже повлияна от вас съм си решила да си карам и аз по един воден ден. Пък и малката е вече на 2 години и не кърмя  Mr. Green В момента си очаквам МЦ-то и не вярвам да съм свалила каквото и да е.

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 15:58 от Арбанашка кокона

# 18
  • Мнения: 130
здравейте момичета, благодаря за подкрепата!

ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМА! МНОГО МИНУСИ НА ВСИЧКИ!
Днес съм на белтъчини и за обяд опитах сиренето по шопски (за което писахте много)- беше coolcool, а за вечеря ще си изпека пилешки крилца и ще си направя салатка!

Ако искате мога да ви дам моята рецепта за крилцата, само снимка не мога да дам!

# 19
  • Мнения: 1 263
Арбанашка кокона, благодаря за споделеното!  Heart Eyes Винаги е интересно и полезно да научиш истинска история на едно отслабване и то правено за дълъг период от време. 25 килограма си е сериозен резултат, браво.  thumbsup Щом не си получила някакви здравословни проблеми, чувстваш се  добре и отслабваш спазвайки го определено това е режима за теб, аз го открих в лицето на 90-дневната.
Всеки организъм е различен и е най добре да се опитаме да напаснем диетата към него, а не обратното - мисля, че ти го правиш.   bouquet
звездичка, благодаря за пожеланията още веднъж! Embarassed
Чакам с нетърпение AIR да сподели за белия панталон, пък ако ни даде и някоя  photo въобще няма да е лошо  Wink ей, така и ние да помечтаем какво ще носим след известно време. smile3531
kleopatra555, аз лично искам рецептата, предполагам и на  другите ще им е интересна!    Hug

# 20
  • Мнения: 7 914
kleopatra555
давай рецептата нищо, че е без снимка Hug

# 21
  • Мнения: 37
Lindita, и аз почвам днес Simple Smile първи ден - пържола, домати и кисели краставички Wink Бях и на фитнес :Р Пак за първи път Wink Успех на всички Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 914
Lindita, и аз почвам днес Simple Smile първи ден - пържола, домати и кисели краставички Wink Бях и на фитнес :Р Пак за първи път Wink Успех на всички Simple Smile
ще се включваш и в табличката? Thinking

 и добре дошла Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 37
Ами с удоволствие:) В момента съм 64кг, желани 54 Wink Ръст 171 см. Възраст 18год. Нещо друго трябва ли Simple Smile
Благодаря за топлото посрещане  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 16:17 от besnatabani4ka

# 24
  • Мнения: 3 804
4естита нова теми4ка
звезди4ка браво  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 4удесно си се справила
аз преди малко ве4ерях нали ве4е след 16 няма да ям
добре дошли на новите моми4ета  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 914

минусови килограми newsm78  Mr. Green
besnatabani4ka
 не са ли ти добре килограмите сега? Thinking какво те притеснява в тях? на мен ми се виждат много прилични Rolling Eyes

dtti
 браво на воля ти Hug.. толкова рано да вечеряш Hug

# 26
Здравейте и от мен   bouquet

Включвам се в темата от утре  Peace

Имам няколко въпроса:
1. Мога ли да пия кафето сутрин с подсладител?
2. Задължително ли е да се закусва?
3. Мога ли да ям хляб през белтъчния ден и с бобовите храни и варивата?

# 27
  • Мнения: 7 914
мама на Сими
добре дошла  bouquet
 кафето с подсладител не е желателно освен във въглехидратният ден;
желателно е, но може и без да се закусва;
може да се яде хляб зависи колко кг имаш да сваляш Peace

# 28
За кафето, не мога да го пия чисто  Twisted Evil През белтъчния ден ще е с мляко, а през другите със захар  Mr. Green
А за хляба, от тези "Бонус", "Тонус", "Вита" имам предвид

За табличката:
30 години
1,64 см
58 кг
50 кг

# 29
  • Мнения: 3 211
Звездичка, да ти кажа честно поне според мен може и без воден ден. Да не подстрекавам обаче. Съдя по моите резултати. След плодовия ден, който предхождаше водния се премерих, а после и след водния. Смъкването от водния беше нищожно. Но може и да е индивидуално. Знам ли?  Thinking А ти на всичкото отгоре си имаш наистина основателна причина. Имам предвид кърменето. Все пак два поредни гладни дни може и да не се отразят много добре на количеството кърма. Така си мисля аз де. newsm78 А за еднаквото ядене - абе така го гласях, ама нещо не ми се получава засега. Но съм пълна с добри намерения и ще опитам да ям еднакво. Е, няма да е утре.  Embarassed
и аз съм на същото мнение, много трудно го издържах този воден ден, а нищо не свалих  #Cussing out
а пък ти и кърмиш... и аз съм чувала това за отделянето на токсини в кърмата, макар, че не съм особено убедена в това.
аз като кърмех нямах нужда от диета, свалях много бързо от само себе си, повече разходки... проблемът дойде като се върнах на работа и започах по-застоял живот

Звездичка, можеш да ме поправиш в табличката, вече затвърдих 66кг.

Общи условия

Активация на акаунт