Мнение за козметиката на Seventeen?

  • 11 567
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
ползвах един ФДТ (в стъклено бурканче) - мнооооого добър излезе, а от спиралите им вече три съм изразходила

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Доволна съм от сенките им.... друго не съм пробвала....

# 17
  • Мнения: 1 727
От години ползвам червилата им, много ми допада цветовата гама и това че не миришат гадно на химия, иначе като трайност не са кой знае какво. От сенките също съм доволна.

# 18
  • Мнения: 10 691
Бройте и мен от доволните от сенките на Seventeen  Hug
Друго май не съм ползвала от тази марка Rolling Eyes Но сенките им са наистина страхотни и като цветове, и като трайност  Peace

# 19
  • Мнения: 1 897
Положително ми е мнението.
Ползвам техни сенки, ФДТ и гланц за устни. Доволна съм от качеството на продуктите им.

# 20
  • Мнения: 2 386
Руж, гланц и лакове имам, доволна съм. Имам и по-добри, де, гласувах с 2 опция.

# 21
  • Мнения: 1 205
Гланцовете им са страхотни.

# 22
  • София
  • Мнения: 38
Само сенките съм използвала и съм доволна от тях. Вчера дори си взех дуо сенки за очи на Radiant, момичето, което продаваше ми каза че това била професионалната серия на Seventeen, не знам дали е вярно, но сенките се оказаха страхотни!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 35 968
доволна съм от сенките им, с други продукти нямам опит

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Пробвала съм глосове, червила, руж, моливи и сенки - последните им серии са страхотни.
Лаковете не ми харесаха - гъсти и не съхнат.
С фдт и спирали нямам опит.

# 25
  • Мнения: 757
за тази цена бива

# 26
  • Мнения: 779
 да,..на мен ми направи впе4атление,4е имат много голяма палитра Shocked с разли4ни цветове на 4ервила Crazy,и бяха към 8лв....ще си избера някакво да пробвам-при толкова цветове....ще си избера нещо

# 27
  • Мнения: 234
Любимото ми червило е на тази марка  Heart Eyes Купих си го съвсем случайно, но оттогава сме неразделни  Heart Eyes

# 28
  • Smallville
  • Мнения: 994
От години ползвам само техни моливи,за устни и очи,перфектни са.

# 29
  • Мнения: 110
Гланцовете,сенките и лаковете (особено тях) много ги харесвам! като цяло козметиката е много качествена и определено си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт