само след 3 намазвания и стриите се позаличават

  • 3 106
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не бох се намазала колкото  и да помага тази свинска мас! Naughty
Защо??? Някои хора пият урина, мажат се с какво ли не - природните методи не са навредили никому !!! Дори и да не ти помогне със сигурност няма да ти навреди !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 502
Да кажа,че съм мазала съществуващи стрии и ефект нула,Само дето гадно мирише и не попива бързо в кожата.Мазах се 1 месец и много странно как от 3 намазвания се позаличават, а аз за 1 месец невидях никакъв резултат.Май всичко е въпрос на внушение Embarassed, е са и се позаличили

# 17
  • Мнения: 2 211
Стриите са разкъсана съединителна тъкан. Няма мазило, което да заличи следите от разкъсването. Единствен успешен метод е лазерът и то не на 100%.

# 18
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
По принцип свинската мас се ползва по време на бремеността, против появата им, но наистина си е до кожа. И независимо дали ще са кремчета от 10 или 100 лв - ефектът не винаги е положителен. Все пак успех на всички, които пробват и стане.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Няма мазило, което да заличи следите от разкъсването.

С това съм съвсем съгласна.

# 20
  • Мнения: 14 491
поясни за бели или червени стрии става въпрос. защото на мен червени т.е. пресни не ми изчезнаха от свинска мас а от маслото на икаров против стрии.
иначе и аз съм чувала много жени да се мажат цялата бременност с мас и нямат нито една стрия, но може би трябва да се почне още от самото начало преди въобще да се появят

# 21
  • София
  • Мнения: 604
за бели, като вдлъбнатини, за съжаление нямам снимка от преди няколко дни, ето тази е малко преди да родя, тези червените линии са бъдещите ми стрии
http://images24.snimka.bg/005486865-big.jpg

# 22
  • Мнения: 2 069
как съм я пропуснала тая тема  newsm78
и аз се мазах с мас но немога да кажа че се заличиха точно от нея защото бях направила една смес с много видове кремове и масла  Mr. Green
Dilirium само мога да ти завидя за стриите моите са = на твоите по 10

# 23
  • Мнения: 1 447

 Не бях чувала такова нещо според мен всичко е до еластичността на кожата,но пък не се знае може и да помага newsm78

# 24
  • Мнения: 160
поясни за бели или червени стрии става въпрос. защото на мен червени т.е. пресни не ми изчезнаха от свинска мас а от маслото на икаров против стрии.
иначе и аз съм чувала много жени да се мажат цялата бременност с мас и нямат нито една стрия, но може би трябва да се почне още от самото начало преди въобще да се появят

кажи нещо повече, колко време го използва това масло . мерси.

# 25
  • Мнения: 14 491
ами отначало , втория третия месец на бременността се мажех с едно олио на джонсън и джонсън като си мислех, че понеже е доста мазно ще помага. обаче в петия месец като се погледнах веднъж отстрани на талията бяха започнали да ми стават червени стрии, каквито между другото никога не съм имала (имам съвсем малко, от пубертета и въобще не са били червени или нещо подобно). купих си това масло и започнах да се мажа и те изчезнаха. малко по-късно ми се появи само една около пъпа, пак червена, продължавах да се мажа и тя изчезна.
според мен маслото е супер, страшно съм доволна. да не говорим, че в сравнение с другите продукти против стрии е без пари - струва 5 лева

# 26
  • Мнения: 160
Мерси Алегра.   bouquet

Ще го пробвам маслото още повече, че цената е напълно достъпна в сравнение с кремовете на Мустела които купувах няколко месеца и никакъв ефект...

# 27
  • Мнения: 173
Всичко се свежда до еластичност на кожата.Познавам жени,които са се мазали с какви ли не скъпи кремове и домашни илачи  по време на бременост и пак са се нацепили.А относно маста не вярвам,че ще заличи стриите.

# 28
  • Мнения: 4 784
Аз имам много стрии и съм пробвала какви ли не кремове, но с те такова чудо не бих се омазала!

# 29
  • Мнения: 255
Аз като бременна също се мазах с Икаров и го препоръчвам - на корема нямам никакви стрии. Стрии ми излязоха на места, които не съм мазала. Но за вече появили се, не знам дали ще действа.

Общи условия

Активация на акаунт