Започвам с билковия чай на Д-р Борис Лозанов

  • 21 532
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
за един и същ доктор ли става въпрос  newsm78
едни говорят за Сф, други за Асеновград, на мен ми казаха за някакъв билкар от Пловдив  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 312
Моят е на Софийския-така поне казаха...
Ама аз вече го излях в канала...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 912
в какъв смисъл казаха, кои казаха, откъде си я купи?

# 18
  • Мнения: 1 312
в какъв смисъл казаха, кои казаха, откъде си я купи?
Във Варна се поръчва в офиса на Интерлогистика,в Спортна зала.
Там казаха,че я получават от София,пък и девойките дето ми я препоръчаха имаха същата информация.

# 19
  • Мнения: 9
В момента пия билката и вече съм на второто шише.Наистина много се ослабва с нея.Незнам кой вие излъгал но билката трябва да се вземе лично от д-р Лозанов,защото има доста ментета на пазара и струва 9 лв за 1.5 литър,а не 15лв.Имам позната която си излекува миомата с тази билка.Единствено не трябва да се пие когато имаш проблеми със стомаха,например гастрит или язва.

# 20
  • Мнения: 9
Всичко съм изчела и още го пия.
Вече 2 месеца минаха.
С вкуса не се свиква-все си е отврат.
Чудя се кога ли ще го изхвърля.
Ефекта е никакъв-не слабея,не пълнея,не ходя то тоалетната по-често.
Обаче нещо му се промени вкуса..
В хладилника ли го държите?
Разваля ли се?
Аз доста дълго го държах навън и може би затова newsm78
Задължително трябва да е в хладилника

# 21
  • Мнения: 16
Здр

и аз да се включя. В Асеновград се снъбдяват с билката от София. Така ми каза моя позната.Чух преди две години за това питие но помня, че някой спомена че е наблъскано с английска сол.Тогава не запомних името на доктора от София но помня, че колежката на майка ми не излизаше от тоалетната. И момичета наистина не смятате ли, че въпросния доктор щеше да го е патентовал ако нямаше какво да крие.Някой трябва да нададе глас за това питие и кранчето с парички към доктора да секне най-после. Толкова годин се боря с килограмите и сега разбирам, че освен разумно хранене/ от време на време глад/ и спортуване друг вариант няма. Не си давайте парите за такива неща.

# 22
  • София-Варна
  • Мнения: 119
И аз съм я пила преди години.Взима се от от въпросния доки от Лозенец(там живее).
Такива контракции не съм имала дори,когато раждах...
Резултат: О! Изхвърлих я веднага...
Има много странични ефекти,не се лъжете...!

# 23
  • Мнения: 1 312
В момента пия билката и вече съм на второто шише.Наистина много се ослабва с нея.Незнам кой вие излъгал но билката трябва да се вземе лично от д-р Лозанов,защото има доста ментета на пазара и струва 9 лв за 1.5 литър,а не 15лв.Имам позната която си излекува миомата с тази билка.Единствено не трябва да се пие когато имаш проблеми със стомаха,например гастрит или язва.

От колко време я пиеш,та чак 2 шишета успя да преглътнеш Shocked
Моя позната я пие редовно и 2 литрова бутилка я има вече година и нещо Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 9
В момента пия билката и вече съм на второто шише.Наистина много се ослабва с нея.Незнам кой вие излъгал но билката трябва да се вземе лично от д-р Лозанов,защото има доста ментета на пазара и струва 9 лв за 1.5 литър,а не 15лв.Имам позната която си излекува миомата с тази билка.Единствено не трябва да се пие когато имаш проблеми със стомаха,например гастрит или язва.
[/quot


От колко време я пиеш,та чак 2 шишета успя да преглътнеш Shocked
Моя позната я пие редовно и 2 литрова бутилка я има вече година и нещо Rolling Eyes
ами от доста време я пия.Поне от половин година

Общи условия

Активация на акаунт