Клюкините от пролетта - 8

  • 10 753
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 723
ти не се нАдай много на ултразвука, че имам приятелка, дето влезе да ражда с готови четири мъжки имена, щото и тя имаше снимка със все топки и пр., направена часове преди раждането, ама детето стоя три дни незаписано, щото не можеше да измисли женско име  Crazy

на мен ми харесва идеята за още едно момиченце  Grinning даже и готово име си имам!  Heart Eyes

Аха и аз имах момичешко име. Щото до 6 месец все мома го виждаха,  ама сега даже и аз виждам ташаци, тц нема грешка, освен гого да е викал баба на дедо си  Thinking

# 61
  • Мнения: 671
И по още едно искате... ooooh! ooooh! ooooh!
Ма няма да ви дойде акъла на вас. Laughing Laughing

# 62
  • Мнения: 2 723
Ми аз не исках, ама не приемали рекламации, питах  ooooh!

# 63
  • Мнения: 671
Мен доктора като ме гледаше на видеозон,ми каза:
"Виж сега,аз го виждам че има топки,и пишока му виждам,но не обещавам нищо,щото то може да е момиче,  дето в момента ми показва среден пръст." Joy

Ама средния пръст се оказа истински.. Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 6 999
omorfis, много готин доктор  Joy
Дариа ту момче, ту момиче я виждаха...Томова обаче се подписа, че е момиче, а БНД рече - Аз момиче правих - не може да е друго. В 8-мия месец се обърна и седна на дупе - повече нищо не й се видя. Стаята беше розово боядисана и роклите купени и изпрани. Преди да я извадят казах на доктора, че ако са объркали нещо и е момче - ще ходи с рокли първите 3 месеца от живота си.

# 65
  • Мнения: 446


Аха и аз имах момичешко име. Щото до 6 месец все мома го виждаха,  ама сега даже и аз виждам ташаци, тц нема грешка, освен гого да е викал баба на дедо си   Thinking
А Никси разби ме  Joy Joy Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 6 999
... освен гого да е викал баба на дедо си  Thinking

Дариа викаше "мама" на баща си.  Tired Аз станах 'мама' след втората й година чак.

# 67
  • Мнения: 2 723
Дариа викаше "мама" на баща си.  Tired Аз станах 'мама' след втората й година чак.

Ааааа, нали не разчиташ на мома ако завториш  Whistling

# 68
  • Мнения: 2 336
Иса, поне мед можеш да даваш.

# 69
  • Мнения: 2 336
Сега ще ви рева:
БНД-то върна Ицко днес след яко промиване на мозъка. Агитация да се запознае с кифлата, тирада колко много работи, колко му е трудно, как аз трябвало да търся вина и в себе си, как аз като съм се омъжила пак и МЪЖЪТ МИ НИ БИЕ ТРИМАТА  той щял да се намеси.
Ицко е много объркан.

# 70
  • Мнения: 911
 Shocked Сиси! ама твойто ЕРД, голям добитък, ве!

# 71
  • Мнения: 2 723
Е ти не очакваше ли да почне с мозъчните промивки.

Адски гнусно, но май всички минават по тоя път Close

# 72
  • Мнения: 2 336
Сега по подробно, защото искам съвет как да постъпя.
Като си помисля само, че не казах на Ицко, че ще идва да го извежда  да не би да го излъже за пореден път.   ooooh! Като си помисля как му плащах сметките за телефона за да звъни на детето.  Sick Ей, хора теглете ми един як бой. И ми кажете какво да правя.
Не искам война за Христо. Просто исках да си има нормален татко. Поставя ме в позиция, която ще е най-болезнена за детето.
Вика ми - Мамо, аз не знам дали да се запозная с тази жена. Не знам кое е правилно.
Някой да ми даде базука спешно!!!  #2gunfire

# 73
  • Мнения: 911
кажи му, че ако "тая жена" налети да бие баща му, ти НЯМА да се намесиш!  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 446
Ами Сисе, то ЕРД-то само по този начин може да те нарани, чрез детето.Толкова му е ъкъла Sick Ще отмине и това.
Мойто добитъче направо го запозна без уговорки и като се върнеше детето обясняваше как са се целували и как татко му го карал да целува кифлата.Идеше ми  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт