За мамите,чиито татковци пътуват по суша. - 3

  • 16 091
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 716
И да покажеш тоалетите за свадбата. Wink

# 211
  • Мнения: 133
Момичета да ви почерпя за именият си ден!
 

# 212
  • Мнения: 1 716
tina_elena да си жива и здрава!

# 213
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Тина-Елена , Честит Имен Ден!
Да си жива , здрава , щастлива и обичана майка и съпруга.
Весел празник.  Hug

Честито и на всички празнуващи.  Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 18:29 от babka_jabka

# 214
  • Мнения: 1 716
Да ви покажа проекта за новата ни градина
http://www.stroitelstvo.info/show.php?storyid=497534
http://www.prime-bg.com/itb_model.html

# 215
  • София
  • Мнения: 14 890
Стига бе, много е готина. Ще ви дойдем на посещение наесен, живот и здраве.

# 216
  • Мнения: 133
Благодаря ви за пожеланията момичета!
valq_78 супер е градината.
Мен сън не ме лови-нашия тати се обади преди малко,че е на Калотина newsm44.Незнам дали сега има по-щастлив човек от мен.И сега за около месец ще сме пълен състав newsm03,че то голямо чакане беше.Лека вечер!

# 217
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тина - Елена , радвам се за теб.  Hug Heart Eyes Hug
Да се връзваме , значи.  Crazy Як земетръс ни чака.  Joy
Хубави мигове заедно.   bouquet

# 218
  • София
  • Мнения: 14 890
Тина Елена, страхотна новина-най-хубавия ти подаръ за празника!

Желая ви страхотни мигове заедно!

А на другите-добро утро и успешен ден!

# 219
  • Мнения: 1 716
Добро утро!

Тина - Елена аз също ти пожелавам хубави мигове с любимия.
Момичета тук времето е гадно,мрачно и вали.Ани днес цял ден ще пощурее вътре.
Ванче надявам се да дойдете и по-рано от есента.Обещала съм едно барбекю да си направим.
Жабче какво става с твоят мъж кога ще си идва?
Боби как сте миличка?
Еми и ти ще ни изоставяш в най-скоро време а?
Момичета да спретнем срещичка другата седмица какво ще кажете?Аз съм свободна до другата събота.
И на пук на лошото време ви желая лек и усмихнат ден.

# 220
  • София
  • Мнения: 14 890
Ти само спретни барбекюто Laughing Laughing Laughing Времето наистина е кошмарно-и дъжд вали при нас.
Слава богу, че отмениха откритите уроци тази седмица-почина една от госпожите-че в тоя дъжд как шяхме да се влачим до центъра.....


Еми, направо е супер, че ще пътуваш-добре се подготвяш с испанския.
 Хайде, като се закрепи времето да се видим, че после кой в чужбина, кой с мъжлето Embarassed

# 221
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Приветче от мен.   bouquet
Вале ти спретни барбекюто па нищо , че вали. Нали имаш навесче , там е сушинка.  Crazy
Иначе мъжО отивам до Испания да си изтегли парички , че там си ги държи и после си идва уж отпуска.... ма от другата фирма са готови документите и ще трябва да ходи до испанско другия месец да си извади осигур. номер и да си вземи документи от полицията. Та отпуската ще му е кратка , но все е нещо.  Peace После и аз като Еми ще уча испански, че да се оправям с тез едноклетъчни.  Joy Joy
Лек ден , момичета!  Hug Heart Eyes Hug

# 222
  • Мнения: 71
Здравейте,момичета. Hug.Как сте?Ние общо взето сме добре като изключим днешния ден,защото Жени си е в къщи със разстроен стомах.Май пролетната умора ме е хванала със закъснение,защото ми е едно мързеливооо-нищо не ми се прави,ако мога само да спяяя Crazy.Ех,размечтах се.Хайде на среща другата седмица-времето го дават да е горещо,че идва лято и кой на село,кой на море,друг в чужбина и ще се пръснем.Емиии искам и аз в Испания-ама май само в сънищата ми за сега Joy.Бай до скив-ще чакам да пишете за срещичка Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 1 716
О Боби привет.И мене ме е налегнал мързела нещо.Аз се приготвям да ходя на абитуриентска след малко.Бързо оздравяване на Женито(нали ще я взимам за снаха да я пазиш ей Wink).За среща и аз писах ама никой не отговори,аз ще предложа пък вие казвайте става ли
Сряда-28.05.2008г.-билетен център НДК

# 224
  • Мнения: 71
Хей,Вале, привет мила Hug.Пазя я аз Жени,ама тя хич не се пази.Аз в сряда няма да мога,защото ще водя бебка на дерматолог,че има обрив по ръчичките.А за 27-вторник какво ще кажете? 

Общи условия

Активация на акаунт