Режимите на Ипократис 6

  • 15 135
  • 422
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Добро утро!
Моя кантар показа половин кило надолу  Grinning
Но пък на Карол режима си е глааад, да знаете.
Мисля макс. две седмици да го спазвам, после пак на този на пуки да се върна.

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Здравейте,
преглеждам периодично темета ви!
Режима ми изглежда не много сложен за спазване, поради честото хапване. Аз съм правила три пъти страхотната (само І диета) и там също е заложено 5 хранения за деня.
Свекърва ми има записан час при Ипократис и ще видя нейните впечатления!
Решила съм от утре да направя пак страхотната диета (режим на Байкова), а после може да дойда при вас!
Успех!

# 17
  • Мнения: 224
Привет, момичета!
Как върви адаптацията с новото време? Аз съм зле...спи ми се, не ми се хапва нищо. Лошо, тази сутрин пропуснах закуската, ми криво ми е. Малките дяволчета цяла нощ не са спали, явно и те имат проблеми с часовата разлика  Thinking
b_ivanova, и аз доста време бях "страхотна"  Grinning Според мен, тук храната е доста по-разнообразна, а смея да твърдя, че поне при мен резултатите са по-трайни.
Julie,   bouquet за темичката...
Elence, добре дошла!

# 18
  • Мнения: 1 599
Julie  браво за постиженията ...май сме станали всички доста стриктни....
b_ivanova  да режимите са лесни за изпълнение и грамажите са около.... не точно...дори и малко повече да хапнеш няма проблем... а иначе ще чакаме да споделиш как е при Байкова... и дали свекърва ти има успех...
 Saga  адаптацията е ужасна... много ми се спи ...

# 19
  • Мнения: 22 889
Имам само едно въпросче - този ударен ден за метаболизма правилно ли разбирам, че значи един ден в седмицата нищо да не се яде?
Напротив,седмия ден/моят е неделя,защото започвам винаги в понеделник рвжима,за по-лесно/ ядеш на корем.Изклюения прави само седмия ден от началото на режима,тогава той също е режимен,избираш менюто на някой от 6-те дни,тоест имаш 13 режимни дни,а на 14-тия правиш свободния.После всеки 7-ми ден е свободен.

# 20
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И на мен ми се спи и не мога да си вляза в ритъма днес. През последните две седмици както бяхме и болни и спяхме до покъсно, направо незнам как ще свикна със ставането.

# 21
  • Мнения: 22 889
И на мен ми се спи и не мога да си вляза в ритъма днес. През последните две седмици както бяхме и болни и спяхме до покъсно, направо незнам как ще свикна със ставането.
И ние сме така.ДНес станахме в 12,успахме се за градина сутринта и пак си легнахме Sunglasses

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 Grinning о Деси, блазети. Поне сте се наспали.

# 23
  • Мнения: 22 889
Grinning о Деси, блазети. Поне сте се наспали.
Наспахме се,да.Така я мразя тази градина.После за училището..не ми говори.Сега имам 100 неща да свърша,а и детето е с мен....не знам как ще стане. Confused Бях забравила да си сменя часа на телефона и вместо в 8,станахме в 9. Mr. Green Като разбрах каква е работата,пак си легнах,уж замалко и....

# 24
  • Мнения: 1 599
ДесиХ2 пробвала ли си да го заведеш след 9 часа...можеше да обясниш, че си на работа и че си се успала...и тн.... аз също с детето не мога да свърша грам работа...поне моя е щур та знае ли се.....
днес пак съм си на режима... нямам издънки...направо не мога да се позная... цели 6 дни без издънки.... от утре пак почвам с 1ви ден....

# 25
  • Мнения: 1 599
[2 средно големи картофа=1 кафена чашка ориз?

понеже не съм сигурна как са количествата напиши само
" Картофи=ориз "  - това е преписано от негова диета  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 22 889
ДесиХ2 пробвала ли си да го заведеш след 9 часа...можеше да обясниш, че си на работа и че си се успала...и тн....
Не става,в нашата градина заключват вратите и край,до 16 часа са заключени.

# 27
  • Мнения: 1 599
ДесиХ2 е това е доста гадно... при нас само мрънкат...иначе ще го вземат.....

# 28
  • Мнения: 6 029
Уф, Деси, гадно. Ние Теди и в 10 сме я водили, даже и не мрънкаха.

Аз съм си режимна, да не повярваш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 861
Деси, ти си щастлива!!!
Детето ти спи до 12.00???
Аз само мога да мечтая. Миналата събота се ококори в 7.30
Направо  Sick

Иначе аз спрях режима, мисля да си дам малко почивка, че ми писна нещо.
Ще ви наглеждам обаче, да знаете!!!

Общи условия

Активация на акаунт