Холандска тема - 23

  • 15 532
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • северно море
  • Мнения: 321
С малко закъснение,МОРКИ 4ЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА АН-МАРИ  bouquet  bouquet  bouquet
НЕКА ДА ИМА ЕДНО НЕЗАБРАВИМО ДЕТСТВО,ДА ВИ Е ЖИВА ЗДРАВА,щАСТЛИВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА newsm59 newsm38

# 16
  • Мнения: 7 914
megan79

ами аз раждах с епидурал.. но не хвана.. пона аз си мсиля така, понеже ме болеше адски Sick
и отгоре на всичко се слага катетър и май оттам ми търгна проблема с цистита.. та повече епидурал- не Naughty

# 17
  • Мнения: 1 132
Морки, честита първа годинка на Ан -Мари! Нека расте здрава, щастлива, пакостлива  Wink и винаги да ви кара да се усмихвате!!

Малко на патерици.  Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
Ние 2 дни оправяхме къщата, но края се не види.  Confused Пак да похваля съседите ни, че са супер готини. В събота взеха да гледат Софи (сами предложиха), докато слагахме таркета с мъжа ми, разхождаха я, занимаваха я.Даже съседа реши да си направят още едно 3 по ред дете.  Mr. Green Съседката пък каза, че не работи и винаги мога да и оставям Софи ако ми се наложи.
Аз след моята диета съм + 1 кг. т.е. диетата нямаше, само яко хапване.  Embarassed Но от днес съм пак и надявам се да успея, че мама ми е купила няколко дрешки със старата номерация и като се прибера в Бг трябва да се побера в тях.
Сара, радвам се че сте изкарали добре. 500 евро и на мен ми се струват неоправдано голяма сума за един уикенд. На мъжа ми им дават разни купони за намаления в СП, та смятам да се възползваме като Софи порасне още малко. Първо я зове БГ. Не разбрах само кой е най-интересния в околностите Холадния-Белгия-Германия.
Мегън, аз също раждах с епидурал. Определено нямах болка около 1.5 часа. После  имах само в дясно, в ляво не чувствах нищо  Shocked . Освен това нямах напъни, та напъвах 1.5 часа когато акушерката ми кажеше, но нищо не чувствах. Чувствах болка, но не и напън. Софи имаше много голяма глава и излезе трудно. От епидурала обаче получих много бързо разкритие. Цялото раждане беше 6 часа- от първа контракция до появата на Софи. Не знам дали ако раждам 2 път обаче ще е с епидурал. Може би ще заявя, че искам, но наистина ще поискам само ако много, много ме боли. Оказа се че имам доста по-висок праг на чувствителност на болка, отколкото предполагах.
Да ви кажа, моята съседка полякиня се маже само със синята Нивеа. Майка ми специално я попита с какво се маже (говорят си на сръбски  Crazy )Има кожа като на бебе. На 58 години е и има зад гърба си  2 химиотерапии и 3 погребани члена от семейството си Cry , тъй че май е до ген.
Ходих да разгледам ДА за кремчета, че има на улицата, на която живеем в Еншеде. Ами то Нивеа достигнали почти Рос на цени. Гледах някакъв ДНейдж. Видях някакви на Д-р фан дер Хоох. Доктор Хушка не съм ползвала. Почти съм сигурна, че продуктите на фирмата ги има в Реформхаус винкълите. Не съм ходила отдавана и съм забравила сортимента им..преди го знаех почти на изсуст.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 110
а здравейте мацки ве4е от ниската земя. Така ми е криво 4е си тръгнахме от БГ, ами и вали и е мра4мо.
Днес направо не ми е ден Sad

Еееее що се разни БГ работи в Хага Crazy
А сега в самолета се запознах с един холандски 4и4ко който внася само БГ вина в Холандия и се каня да му разгледам асортимента,
ако не кебап4ета с лютеница, поне едно БГ винце  Laughing

Поздрави на вси4ки на които съм пропуснала празниците Hug  bouquet

# 20
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Здравейте момичета - Първо да се похваля, от моята диетка съм твърдо -2 килца за 4 дена, да не забравяме, че днес ми е плодовия ден. Party Peace Звезди благодаря ти за подкрепата. Heart Eyes
Аз съм доволна от моята банка - Рабобанк. Да чукам на дърво досега не съм имала проблеми с тях!
Мопси - нека, много е хубаво когато случиш на съседи!
Сара - защо не пробваш нашата диета? Аз се чуствам засега много добре?   bouquet
Лека седмица на всички! Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 132
Момичета, що не казвате, че са  сменили времето...аз чак сега разбрах, но вчеря бях малко в зоната на здрача.  Crazy
Карилуис, добре дошла!  Hug И аз се чувствам като теб в началото. А вече броя дните като войник до заминаването.  Mr. Green
Стерче, ще ме запалите вие със Звезди по тази диета.  Thinking Нещо не я разбирам много, та ако реша, ще ви помоля за съпорт.
Ние бяхме в Рабобанк и бяхме много доволни. Сменихме я само заради по-изгодните условия за ипотека на АБН АМРО.

# 22
  • NL
  • Мнения: 520
Епидуралната упойка в гърба ли се бие newsm78.?Аз по едно време си поисках упойка но ми я биха в кракът така,че  незнам каква е.Мопси ти много бързо си родила.На мен три дни ми бяха само контракциите на по 6-10 мин. и не искаха да слизат под 5 мин да ме приемат.Самото раждане отделно още 12 часа ooooh!.Радвам се,че всичко мина и замина.
Ние сме към абн амро но само дебитни карти ползваме там.Гледах за кредитната им карта но минималната сума която дават е 1000 евро а на мен толкова много не ми трябват и се отказах.За френският дисниленд и ние сме се наточили но да е живот и здраве като започне да разбира малката повече за да ре радва максимално на атракциите там.

# 23
  • Мнения: 581
Karilius - не можем да се засечем с теб в БГ и тва си е, а уж сме сыседки там  Joy Дай поне тук да се видим, та да не сме сывсем капо. Simple Smile
Сара - дай малко инфо за този парк на който сте били. Аз кога ы кыде мога да проверявам за намаления?
Меган - дано резултати да са ОК

# 24
  • Мнения: 1 550
Привет, девойки!

Звезди, мерси за сайта  bouquet На бързо го прегледах и видях, че има лютеница на Олинеза, от едро смляната eat

Меги, стискам палци, всичко да е наред Hug

Карилуис, ха, добре дошли Hug Виж, върнахте се и дъждът спря Mr. Green

Мопси, вие кога ще си ходите? Блазе ви за съседите. Хубаво е да има някой близост до вас, на когото можеш да разчиташ.
Като каза за Нивеята се сетих за крем "Здраве". Майка ми все още го ползва. Не знам дали се дължи на крема или е от благословените с хубава кожа, но много младее за годините си. Има и един крем "Медико идеал", наподобява малко "Здраве"- то. И от двата имам тук и ги ползвам най- редовно. Ако Алекс се е ударил нещо или се е обринал си знае, носи си си кремчето да го намажа. И двата крема има са против кожни раздразнения.

Милика, и аз се мъчих 3 дена с контракции и накрая ми предизвикаха раждането. Накрая всичко толкова бързо протече, че за 1 час и 1/2 Алекс се роди. На мен епидурална не са ми били, но честно казано вече не помня колко болезнено е било раждането Thinking

Илче, дават редовно реклами по тв-то на Center Parcs. И сега пак има някакви намаления, ето виж тук.

Стерче, браво на теб thumbsup

От мен лека и безпроблемна седмица Hug

# 25
  • Мнения: 1 072
Меги, ами то е малко сложно за обяснение. По принцип гърчовете епилептичните преминават от само себе си. Ако обаче това не стане имаме диазепам, ако гърчът продължи повече от 5 мин. Ако обаче и това не помогне трябва да се ходи в болница и то бързо, защото на 30тата минута започва да се уврежда мозъка. Значи, сложи първо полета, в самолета ако стане нещо трябва да се каца по спешност, но пак е критично. После, пътят София - Царево, знам ли къде има болници и по-важно, дали в тях има лекарства, необходими да помогнат на Руби да излезе от статус (му се вика на това състояние). Веднъж в Царево - знам ли как е там в болницата. Отделно от високите температури вероятността за гърч расте, а в БГ става доста топло лятото. Та от такива съображения ще пропуснем тая година. Излиза ни много солено, ние иначе имаме къща на морето и освен полета и яденето там друго не плащаме, а сега.... ама какво да се прави....

стерче, ами аз я бях подкарала, ама шефът ме вбеси и я спрях набързо. а и нали кърмя (звезди, ама наистина е вредно, при условие, че и ти кърмиш)

Илче, на страницата на СП гледаш Last Chance и подобни, но може и да се абонираш, мисля на www.inpakkenenwegwezen.nl и получваш мейл, защото тия цени, които бяха сега ги няма, и аз не бях виждала такива намаления досега.

# 26
  • Мнения: 1 132
Милена, началото на май заминаваме за 1 месец. Аз и Софи само.  Мъжа ми ще ремонтира и ще залесява Laughing . После  пак ще ходим от средата на  август, та чак да октомври Mr. Green (да се похваля) .  На мъжа ми му увеличиха отпуската с една седмица, та сега може да изкара цял месец в Бг и пак да му остане за още една ваканция някъде. Добре, че много харесва България та не ми се налага да го уговарям дълго.
Тези кремчета ги знам. Медикото се намира по трудно вече.Здравето го измести. Все пак с теб сме почти набори, та няма как де не знам крема на моето детство. На баба ми една приятелка аптекарка и забъркваше крем на основата на Медикото.Има бебешка кожа. Сега се замислих дали да не помоля да ми забръка и на мен едни.  Thinking
Милика, ужас. Много дълго. Аз се събудих с контракции на 5 минути. Епидурала е в кръста. В гръбначния стълб най-грубо казано.Малко страшничко звучи. На теб сигурно са ти били някакъв спазмолитик от рода на бусколизина. То аз родих лесно, ама после такива хематоми имах, че после 3 месеца не можех да седя. Пък за друго работи да не говорим. Но, няма идеално щастие.
Сара,  условията в болницата в Бургас са трагични. Не знам как е в Царево, но едва ли е по-добре. Дано не ви се налага никога да ги посещавате!

# 27
  • Мнения: 1 110
Ил4е, ми айде де, разходи се до Амстердам (като не помня къде си по ниските земи  Embarassed). Аз за кафенце и разходки съм много за, само Вонделпарка хи4 не го долюбвам.

# 28
  • Мнения: 7 914
днес малкият ме побъркаааАааАаААААааааааааААААААААААА
 не ме остави за секунда на спокойствие.. но ме ухапа само 3 пъти...явно човечето си иска внимание и то 100%...максималисче и това е Crossing Arms Mr. Green

аз ще си ходя в Бг в края на май... казах ли вече? Mr. Green

на мен след епидурала, болката започна веднага и така 4-5 часа...ама такаваадска болка, че си викам"абе как тез жени издържат без упойка"понеже аз държа попринцип на болка, а после ЗЪЛва ми сподели, че с епидурала не усешала нищо и играла скрабъл с майка си и мъжа си ooooh!

Мопси

и аз ти блазе за съседката Blush
ми хайде де какво чакаш... започвай диетката, че време до Бг не остана Rolling Eyes


Някой пътувал ли е от Дюселдорф? newsm78ако-да, да казва особенности всякакви Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 132
Звезди, след 2 седмици май ще се присъединя към вас. Сега една друга съм почнала. Ако се проваля, което е много вероятно, може и по рано.
Пътувала съм от Дюселдорф с ЛХ. Особености нЕма.  Wink
Според мен на теб изобщо не ти е подействал епидурала.  Rolling Eyes Аз нямах никакви болки 1час , 30 мин. леки  и после мноУ. Като слушах пък как девойките от Отчетните са спали до напъните  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт