И вашите жени ли искат това???

  • 33 959
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Моята жена иска винаги да съм на разположение, а в същото време и достатъчно пари да имаме. Кажете ми как да стане?
 Искам да питам и дамите какви мъже предпочитат: - такива, които постоянно са в къщи, грижат се за децата и и помагат за всичко, но с една заплата, или такива , дето се прибират, само вечер, но пък разполагат с достатъчно пари?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78                 

Мишолин,това че ти се налага да работиш на 2 или 3 места го разбрах,но все пак нямаш ли поне 1 ден почивка в седмицата?Ако нямаш такъв,те съветвам да направиш всичко възможно,за да си го осигуриш.Казвам ти го от опит.
  От момента ,в който се запознахме, докато синът ни стана на 1 година ,мъжът ми работеше от 6 до 19 всеки ден(почиваше най-много 2 дни в месеца).Докато бяхме само двамата това не беше проблем.Пиехме водка,пушехме цигари и си говорехме до малките часове.А през съботите и неделите си намирах разни занимания. Когато забременях нещата се промениха.Покрай бременноста по-бързо се уморявах и до 21 вече бях под завивките.С напредването на бременността ми ,започнах все по-силно да усещам липсата му през почивните дни.Обземаше ме тъга,когато видех как другите татковци се разхождат с бременните мами и избират легълца и дрешки.А нашият татко,все работеше ли ,работеше...И така ,малкият се роди на 4 юли ,а ни изписаха на 14 юли.Десет тежки дни(първо Фил,а после и аз бяхме на антибиотици),в които имах нужда от поне една силна прегръдка,но нашият татко РАБОТЕШЕ.След ,като ни изписаха на него не му дадоха отпуск (трябваше да завършат важен обект).И така грижех се за малкия,за къщата,готвех,пазарувах и се разхождах по улиците на София сама с Фил.Времето си течеше,а разговорите ни се сведоха до :
  6:10 - Тръгвам.
          - Лек ден.
           Целувка
  През деня само си прозвънявахме,за "Обичам те" или по-скоро "Жив съм"
  19:00 -Здравей.
            -Здрасти.Как мина днес?
            -Добре.А при теб?
            -Бива.
            -Хай де да къпем бебето!Донеси коритото.
            -Готово.Себлече ли го?
            -Хайде.
            -Готово.
            -Ще вечеря ме ли?
            -Подай ми хляба.
            -Лягам си.
            -Лека нощ.
            -Спиш ли?
            - Защо плаче?
            -Дай му да суче......
И така всеки ден.И какво,като имахме пари?!За какво са ми?!Колко по-забавно е да харчиш малкото последни пари(събрани стотонка по стотинка от джобовете на дрехите в гардероба) с любимия човек?!Винаги има решение.Ние намерихме своето.Оставихме София и се преместихме в Казанлък.Тук мъжът ми си намери прилично платена работа.Свърша в 17:00 и до 17:15 си е у дома(разстоянията са малки,в София му трябваше 1-1:30 да се прибере)Събота и неделя си е с нас.
 Ако ме питаш ,дали парите ни стигат?Стигат ни .Човек харчи толкова ,колкото има.Ако ме питаш,щастливо ли е семейството ми? Да,защото прекарва повече време заедно,и се чувстра като истинско задружно семейство.Преди живеехме просто под един покрив.

# 16
  • Мнения: 1 447
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.

споделям мнението ти

# 17
  • Мнения: 2 309
Цитат
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.

Не си се омъжила за гардероба,но какво ще си кажете в един момент,когато осъзнаете,че не правите нищо друго,освен да се гледате в очите!?
Бачкането носи пари,те носят удобство,удобството - приятин мигове - прекрасни спомени - незабравими моменти!
Стига човек да отсява проблемите,всичко се нарежда!

# 18
# 19
  • Мнения: 486
Трябва да има баланс между работата и свободното време.
Изкаваме достатъчно за нормален живот и предпочитам да прекарва повече врме с мен и малката.Парите, комфорта и удобството не са сред нещата, който предпочитам пред врмемто с половинката.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 112
истината е някъде посредата на питането ти;)
трябва да има равновесие....

# 21
 Oтворили "Център за Продажба на Мъже", който давал възможност на жените да си избират мъж по свой вкус. Центърът заемал пет етажа и качеството на предлаганата стока, т.е. на мъжете, се повишавала в зависимост от етажа - колкото по-високо, толкова по -луксозно. До тук добре, обаче, имало едно задължително условие - ако жената се качвала на някой етаж, тя трябвало или да си купи мъж от този етаж или да си тръгне. И така, две приятелки влизат в този Център. На първия етаж те виждат табелка с надпис "Продават се мъже, които имат работа и обичат децата". Приятелките четат този надпис и го обсъждат: " Ами,да…да има работа и да обича деца е по-добре, отколкото нищо… Но какво има по-нагоре?" И те се качват на втория етаж, където виждат тази обява:"Продават се мъже -красавци, имащи високоплатена работа и обожаващи децата". "О-о-о!", - решават приятелките, - "Какво ще има тогава по-нагоре?!" И се качват на третия етаж - "Продават се мъже - красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата и помагащи в домакинската работа (миене на чинии, почистване на санитарните помещения, работа с прахосмукачка)". "Стига, бе-е-е!!!", - приятелките са в екстаз, - "Какво може да бъде по-хубаво от това? Я да видим!!!" На четвъртия етаж ги посреща реклама: "Продават се много романтични и чувствени, много верни мъже-красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата, помогащи в домакинството"…. "Боже, дръжте ме! А на петия етаж тогава какво има??!!" А на петия етаж ги посреща кратка обява "Този етаж е празен и се използва само като доказателство за това, че на жените не може да се угоди. Благодарим ви за посещението и ви желаем приятен ден!"

# 22
  • София
  • Мнения: 44 112
Simple Smile
като гледам колко жени с мъже тук...явно доста не са стигали до 5 етаж....Simple Smile

Аз съм си доволна от моя, ще ми се малко повече да сме заедно...но и това ще стане...иначе и аз му се цупя като цяла седмица ми се прибира в 11 вечерта и събота и неделя пак го няма.....ама няма как.....всъщност яд ме е защото миналото лято пак на същите места работеше ама се прибираше към6-8 часа...което си е по-друго.....но пък това са временни положения преживяват се Simple Smile
Предполагам, че и на теб самия не малко ти липсва това да си повече до семейството си....

Обикновенно семействата изпадат в такова положение когато само мъжа работи, а жената по цял ден е в къщи с децата... липсва й общуване и нормален социален живот.... поне аз така си ги обяснявам тези моменти.....

# 23
  • Мнения: 4 784
Аз съм За баланса. Не е нужно да си къса задника от работа, за да носи пари вкъщи и същевреманно да се лишаваме взаимно от удоволствието да сме заедно.

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Никоя крайност не е добра. И в случая, и по принцип. Също и парите не са самоцел, но ако ги няма - кофти.
Относно желанието на жените да имат всичко - това се отнася до всички хора, не само до жените.
Ти не искаш ли млада, красива, умна, амбициозна жена, влюбена до уши в теб, с добра професия и кариера (съответно и заплата), прекрасна отдадена майка, добра домакиня и секс фурия?  Wink

# 25
  • Мнения: 2 211
Ние жените искаме всичко. И моят съпруг е много зает, това ме вбесява, но повдигам въпроса само когато ми избият балансите. Няма как и вълкът да е сит и агнето цяло.

# 26
  • Мнения: 307
Ние жените искаме всичко. И моят съпруг е много зает, това ме вбесява, но повдигам въпроса само когато ми избият балансите. Няма как и вълкът да е сит и агнето цяло.
Подкепям това.

# 27
  • Мнения: 2 448
Ами, че тя жена ти, ако не го иска това няма да е жена. Laughing
Сега сериозно, ако само с едната заплата си стои без да има амбиции да са опитва поне доколкото му стигат силите да печели повече, а вместо това се прави на домакиня хич не е за предпочитане. Аз съм за разделението на дейността на половете.Жената за женските работи , мъжа за мъжките, аман от това да сливам и двете. ooooh! Пък и за какво ми е постоянно вкъщи, и аз искам да подишам от време на време собствения си въздух, а и той да си вземе глътка. Няма да се задушаваме, я. По-добре да е зает и в малкото свободно време, което има да е прекарано приятно, а не само да се гледаме в очите и да мечтаем взаимни мечти, ама които няма да се сбъднат.Остане ли се на една заплата, особено като е малка, работата тръгва на зле, ни любов, ни нищо не помага. И на мен ми се иска само с любов да се живее, ама пусто света устроен материален.

# 28
  • Мнения: 480
Предпочитам и двете. Хем да помага, хем да има парички да ме глези.
Женска му работа.

# 29
  • София
  • Мнения: 196
Като бях млада и с малко дете, естествено исках балансирания мъж, т.е.  "качественият" - хем да ми носи достатъчно пари, хем да ми помага с бебока /а той беше много ревлив/. Е, нито парите стигаха, нито беше непрекъснато с мен. След 15 години  тогедър искам изобщо да не ми се мотае в краката, а само да ми даде дебитната си карта. Това е. Всичко се променя.

Общи условия

Активация на акаунт