надежни ли са тестовете sure check?

  • 26 193
  • 70
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
За по-сигурно пусни кръвен
Желая ти успех  Peace


иначе при мене sure check винаги е показвак вярно

# 16
  • Мнения: 3 092
И аз използвах тези тестове ...ето как отчете при мен .Предполагаемо зачеване 8-10 септември - очакван цикъл 25 септември . Теста не отчете нищо след 3 дни закъснение  , а отчете на 30.09 значи 20-22 дни след вероятното зачеване и 5 дни след закъснение на М.Втората чертичка беше едва забележима . Simple Smile
С твоето закъснение и отрицателен тест лично аз бих пуснала кръвен , тогава ще разбереш на какво се дължи закъснението .Стискам палци да е  baby_neutral
Късмет и успех ! 

# 17
  • Мнения: 721
 Laughing Тя темата е от края на Март, незнам как я изровихме - авторката би трябвало вече да има видими белези  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, дано се включи да каже

# 18
  • Мнения: 4 335
Laughing Тя темата е от края на Март, незнам как я изровихме - авторката би трябвало вече да има видими белези  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, дано се включи да каже
PeaceА инь4е аз не мисля,4е са толкова сигурни,аз имах два отрицателни теста,но виж ленти4ката ми Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 721
Аз си поддържам мнението - отрицателните не са сигурни, но положителните са  Laughing

# 20
  • Мнения: 93
Laughing Тя темата е от края на Март, незнам как я изровихме - авторката би трябвало вече да има видими белези  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, дано се включи да каже
Тя наистина си е стара темичката Rolling Eyes
Но поне се сети авторката да каже какво е положението.

# 21
  • Мнения: 1 674
Аз си поддържам мнението - отрицателните не са сигурни, но положителните са  Laughing
И при мен беше така.А сега към авторката-Има ли вече новини за  EFP

# 22
  • Мнения: 3 675
Аз вече писах, че са боклук.Пише, че са точни и при един закъснение, а то какво се оказа. #Cussing outМоят цикъл е 25-26 дни най много /дори миналият път ме изненада на 23 ден/.Тестът ми е отрицателен, а цикъл нямам. Rolling EyesМай кръвният е най-точен.Късмет на всички.  bouquet

# 23
  • Мнения: 143
Здравейте момичета, аз пък имам друг проблем-имам закъснение и си направих два теста-и на двете се виждат слабо две черти,и понеже много искам да съм бременна,се притесних,че са слаби и реших да си направя кръвен тест.За кръвния тест обаче ме върнаха,защото ми казаха,че отчита само след 7-ден, а на мен ми закъсняваше само два(от понеделник).И днес четвъртък отидох на лекар и той нищо не видя,каза че е рано....Дали ви се е случвало два теста да показват две черти(макар и не много ясно)и да няма бременност?
И още един въпрос-когато сте били бременни болял ли ви е кръста,все едно ще ви идва? Мен ме боли....

# 24
  • Мнения: 1 334
За кръвния тест обаче ме върнаха,защото ми казаха,че отчита само след 7-ден, а на мен ми закъсняваше само два(от понеделник)
Кръвен тест може да се направи 10-11 дни след овулация,защо трябва да има закъснение Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 143
Здравей, за кръвния тест ми казаха от лабораторията. Аз им казах,че имам два положителни теста, но искам да съм сигурна...и те ми казаха,че дори Шуър Чек показва правилно след 7-ия ден.Възможно ли е?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Моето мнение е, че са точни. Първият път, когато си правих тест за бременност (след първия опит за бебе) беше на 36 ден от цикъла ми, като най-дълъг ми е около 30-31 дни, т.е. 5-6 дни закъснение. Беше отрицателен и беше верен. Следващите, които съм си правила отново при закъснение и са били отрицателни, пак са били верни (въпреки че съм се надявала да не са и примерно да имам цветна бременност Simple Smile). Първия си положителен тест на Шуър чек видях на 33 ден от цикъла, с много бледа втора черта, след това направих още 2 през три дни и чертичката ставаше все по-явна. Наистина си зависи от покачването на хормона, а и от това кога е настъпила овулацията и кога е станало оплождането. Естествено, че винаги има изключения, да не говорим, че и прозводителя се застрахова с не знам какъв процент неточност.

# 27
Верни са тестовете,колкото и да  съм се надявала да грешат Crossing Arms Положителен още не съм виждала,но и след 10 дни закъснение и след 1 ден,като си ми покажат че няма бебе,значи няма!!! #Cussing out
Дорабела,бременна си,няма съмнение!Честито и всичко най-прекрасно ти пожелавам-а то е едно здраво ей такова newsm30  bouquet

# 28
  • Мнения: 155
И аз смятам, че отрицателните понякога не отчитат бременност, но положителен тест и да няма бременност е невъзможно. Naughty
Дорабела, честито, лека и безпроблемна и най-вече спокойна. Hug И мен ме боли кръста, чак се чудя нормално ли е? newsm78

# 29
  • Мнения: 127
аЗ да ви кажа ,че не веднъж съм разглобявала касетъчни тестове,всъщност те вътре са си обикновени лентички ,просто са направени в касети за по лесно и може би рекламен трик.Така че немисля че трябва да се лъжем ,според мен всички са еднии същи ,изключвам тези които може би са по чувствителни като престо например за откриване на ранна бременност и други,но да ги сравняваме по това дали лентички или касетки емалко глупаво си мисля.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт