Мислили ли сте...

  • 4 581
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Мислила съм, даже преди с ЕРД-то сме говорили за това. Искам майка ми и баща ми да възпитават моите деца. Защото ще ги направят по-стойностни и отговорни хора, отколкото ЕРД и фамилия.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз ако се гътна детето по право се дава на бащата, нали? (Иса, помагай)
И да го гледа и да не го гледа, ако се стигне до там мен да ме ръфат червеите, какво значение има Tired

Абсолютно - бащата го получава веднага - а какво ще стане по-натам зависи само от него /бащата/.
Теб хубаво ще те ръфат червеите /Аз искам кремация  Mr. Green/, но нали някой следва да ги възпитава младежите... newsm78

# 17
  • Мнения: 2 723
Теб хубаво ще те ръфат червеите /Аз искам кремация  Mr. Green/, но нали някой следва да ги възпитава младежите... newsm78

Е кво хубаво му видя бе Sick
Да де, следва да ги възпита баща им, ама ти кат си станала пепел, а аз на швайцарско сирене, кой аджеба ще упражнява контрола.
Щото и аз искам нашите да ги възпитават, ама нали нямат право.
Или баща им трябва доброволно да ги подари на баба им и дядо им Thinking

# 18
  • Мнения: 446
Гледах веднъж в "Шоуто на Милен Цветков" чичо, който искаше да се грижи за племенницата си (родителите бяха починали, мисля) и държавата не му позволила.Пращат детето в социален дом и после имаше желание за осиновяване в чужбина. И плачеше човека и казваше,  че иска да си я прибере понеже и е роднина , но социалните работници казаха че не може.Такава била процедурата. Е, това ако е държавааааа #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 723
Гледах веднъж в "Шоуто на Милен Цветков" чичо, който искаше да се грижи за племенницата си (родителите бяха починали, мисля) и държавата не му позволила.Пращат детето в социален дом и после имаше желание за осиновяване в чужбина. И плачеше човека и казваше,  че иска да си я прибере понеже и е роднина , но социалните работници казаха че не може.Такава била процедурата. Е, това ако е държавааааа #Crazy

Детето беше осиновено.

# 20
  • Мнения: 3 367
Никси,
Наскоро си преговорихме
http://www.imdb.com/title/tt0086425/
Бащата (изневеряващ към момента)и майката (умираща от рак) решиха че децата ще са най-добре при нейната майка,така и стана,точно според твоя сценарий.Навярно има някакви начини да се оказва контрол от посочено от майката лице при дете дадено на бащата,тук знам че е измислено,но предимно що касае пари,което за мен е най-малката грижа.
*
А какво става ако и бащата го няма и няма документ който да опоменава какво се случва?С близко дете , 16 год тийн
 се случи,дадоха правата на 80год му дядо,няма да ви разказвам каква драма беше за всички.
*
Трябва да ви кажа че откак подписах хартиите спя далеч по-спокойно,може да е про форма,да не се спази и нананнана ,но съм с чувство че" каквото зависи от мен е сторено". Не разбирам защо толкова се разстройват майките при подобна тема,в чужбинския форум само дето не ме биха Laughing, за моето мислене  това е на дневен ред точно колкото и училище,балет и пр..

# 21
  • Мнения: 408
Теб хубаво ще те ръфат червеите /Аз искам кремация  Mr. Green/, но нали някой следва да ги възпитава младежите... newsm78
Знае Isa, после ще напише в завещанието, че иска от пепелта и да направят диамант.
Една фирма наблизо се занимава с това.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Знае Isa, после ще напише в завещанието, че иска от пепелта и да направят диамант.
Една фирма наблизо се занимава с това.

С кое?  newsm78 Да ме прави на пепел или на диамант?
Иначе имам много силна клаустрофобия - да ме затворят в ковчег не ми е мечта  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 024
Аз съм мислила, ама не съм го споделяла с никого. На мене ми се ще баща им да ги вземе, но не знам до колко той ще е склонен към такъв момент да предприеме адекватни действия. Особеното е, че децата ми са с непризнато бащинство. За моите родители също става, но все пак по-старо поколение са и по-трудно възприемат промените и развитието на съвремието. Иначе за баща им, единствените ми притеснения са относно възпитанието най-вече на сина ми да бъде по-малко егоист и по-адекватно за възприема ситуациите и отношенията с хората. За дъщеря ми малко или много като стане майка, ако до тогава още не е прогледнала, сигурно ще й се случи бързо-бързо.
 Поне за жилището мисля, че добре направих да си направя застраховка живот за срока на изплащането на кредита, та децата да не останат на улицата

# 24
  • Мнения: 408
С кое?  newsm78 Да ме прави на пепел или на диамант?
Иначе имам много силна клаустрофобия - да ме затворят в ковчег не ми е мечта  Mr. Green
В ковчега със сигурност няма да имаш никакви фобии .  Wink
Ама ти не знаеш ли, че за скромната сума от около 5 000?, фирмата прави кремирането, пречистването на пепелта от примеси, после за около 2 седмици , на дъното на океана( не помня колко километра беше дълбочина) и при определена температура, от пепелта става диамант, който получават наследниците. По скъпо е от погребение, но можеш да сложиш любимата си баба например, на пръстен.

# 25
  • Мнения: 671
Знае Isa, после ще напише в завещанието, че иска от пепелта и да направят диамант.
Една фирма наблизо се занимава с това.

С кое?  newsm78 Да ме прави на пепел или на диамант?
Иначе имам много силна клаустрофобия - да ме затворят в ковчег не ми е мечта  Mr. Green

Мале Исе,как ти я роди главата таз тема...  Mr. Green
Не ща да те отчайвам,но ковчега не ти мърда и при двата начина. Wink
Пу,пу,пу-плюя и се завъртам три пъти.

Аз пък съм решила мъж да си хващам,не ми се умираааа Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 408
Аз пък съм решила мъж да си хващам,не ми се умираааа Laughing Laughing Laughing
То първото не пречи на второто.  Sad
Понякога даже го ускорява.  Cry

# 27
  • Мнения: 671
Абе вие няма ли да спите,бе..... Mr. Green
Бързо по креватите,че да си легна и аз. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Това за диаманта е интересно  newsm78

Може да не ми мърда ковчега... ама поне за вечни времена ще се рея, няма да ме ядат червеите като Никсито  hahaha

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Гледах веднъж в "Шоуто на Милен Цветков" чичо, който искаше да се грижи за племенницата си (родителите бяха починали, мисля) и държавата не му позволила.Пращат детето в социален дом и после имаше желание за осиновяване в чужбина. И плачеше човека и казваше,  че иска да си я прибере понеже и е роднина , но социалните работници казаха че не може.Такава била процедурата. Е, това ако е държавааааа #Crazy
Е, направо ме втрещихте Shocked наистина ли е такъв законът?

Общи условия

Активация на акаунт