какво правите за да се поддържате

  • 4 558
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
работяяяяя и то доста

# 16
  • Мнения: 30
Не е ли по-ефикасно за кожата, ако някой пуши по 1 кутия цигари на ден и пие 3-4 кафета да ги намали, отколкото да продължава с тази дейност и да се опитва да компенсира с маски за лице и кремове...... 

а за цигарите водя постоянна борба голям проблем са ми спирам ги почвам ги затворен кръг

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нека да отговоря първата ставам в 8.00 до обяд изяждам един портокал,един грейфрут и две ябълки и отделно от това по1ти всеки ден пия по един фреш.На обяд ям супа с ъс салата,вечер се освиннвам.Всяка сутрин правя гимнастика имам периоди в които ходя на фитнес и йога- въпреки това последните 6 мес. натрупах 5 излишни кг.(170вис.-60кг)Старая се да пия поне 1л вода на ден-като вътре изцеждам сока на един лимон.Тъй като кожата ми е много лоша постоянно изпробвам различни продукти и домашни маски.Имам домашна сауна за лице и чат пат ходя на козметик за почистване  и коламаска(редовно)Пия все някакви витаминчета-мерц,бирена мая ,калмацин и т.н.Боядисвам си косата и ползвам шампоана на виши(не съм доволна)и маската на Лореал-червената(много съм доволна)Пуша по 15 цигари средно на ден,уикенда си пийвам алкохол,пия по 3-4 чаши кафе на ден,старая се понякога да го замествам с зелен чай.Рядко си лягам преди 12ч.

С две думи- нищо не правиш..... Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Намалянето на цигарите не води до по - хубава кожа.
До там води спирането им!  Peace

Разбира се, че води.
Никотина състарява кожата, тенът става жълтеникаво-сивеещ, около устата и носа се образуват бръчици.
Освен това цигарите влияят на кръвообращението, а това неминуемо рефлектира и върху кожата. Отделно, че токсините съдържащи се в цигарите способстват за намалянето на колагена.

# 19
  • Мнения: 751
Чудесен дневен режим имаш! Най- много ми харесва факта, че никъде не е споменато да работиш. Laughing
И аз това забелязах  Joy

П.П. Не пуша, не пия, ходя на работа, ходя единствено по мъжа ми  Peace  bowuu
Добра ли ми е поддръжката ?

Най-добрата.И аз като тебе,само дето не работя. Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 430
Ставам, когато бебето се събуди, между 8 и 9 сутринта сме на крак. Аз де, той на четири  Laughing
Спортувам
Ходя на козметик, маникюр, фризьор редовно
Домашни маски и всякакви купешки. Козметиката - хубава.
Никога не съм пушила
Внимавам с храната
Петък и събота пия без ограничение
Секс също без ограничение, ограничението е само едно - винаги с мъжа ми  Naughty Laughing

# 21
  • Мнения: 1 224
Чудесен дневен режим имаш! Най- много ми харесва факта, че никъде не е споменато да работиш. Laughing
И аз това забелязах  Joy

П.П. Не пуша, не пия, ходя на работа, ходя единствено по мъжа ми  Peace  bowuu
Добра ли ми е поддръжката ?

Най-добрата.И аз като тебе,само дето не работя. Wink
Най-добрата,я! Е.. ти си мързелана, за това  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 983
Не пия, не пуша, почти отказах газираното. Спортувах активно преди да родя, сега по-малко, но скоро ще започна отново активно. Правя си маска с мая за лицето. Сега се зарибих по рисуването на нокти. Не се храня редовно, тоова ми е минус, но поне смених някои неща като например маргарина с масло, олиото със зехтин, бяла захар с кафява и подобни. Трябва да кача 2-3кг, но все ме мързи да ям Embarassed
Много общ въпрос, но от всичко за мен най-важно е спортуването.

# 23
  • Мнения: 2 211
Два пъти годишно правя лечебен глад. Не пуша, алкохол пия рядко. Боядисвам се, ходя на маникюр и се епилирам редовно. Използвам само купешки маски. Това не е достатъчно, иска ми се повече, но все си намирам оправдания.

# 24
  • Мнения: 2 401
Не е ли по-ефикасно за кожата, ако някой пуши по 1 кутия цигари на ден и пие 3-4 кафета да ги намали, отколкото да продължава с тази дейност и да се опитва да компенсира с маски за лице и кремове......  newsm78

Точно това мислех да напиша и аз.  Просто спрете кафето и цигарите бе мацки.  Каквото и да прави една пушачка, колкото и пари и време да пръска за поддръжка, винаги ще и личи, че пуши  Wink

# 25
Аз спортувам вкъщи(най-новата ми придобивка е крос-тренажор и колело)   newsm39 Hug не пуша от около 3 години и се чувствам нов човек Peace лягам си към 11ч .През weekend-a нодим по разни клубове и дискотечки с моя мъж за разпускане(даже откакто имам книжка и почти не пия)....маски,епилация, гримове и всякакви новости в модата са моя запазена марка  Peace а най-любимото при мен и съм 100% сигурна,че е и най-поддържащото  е редовно правене на секс с моето любимо същество...... newsm03 (още повече , че сега искаме бебенце)

# 26
  • Мнения: 30
Е хайде сега,никой ли непуши или пушачките не пишат ,и ние  сме хора все пак

# 27
  • София
  • Мнения: 290
Аз спортувам през ден в къщи след работа - редувам гимнастиката на Синди с кростренажор.  Опитвам се да не ям сладки неща и тестени - трудно, защото ги обичам. Газирани напитки не пия, алкохол също - не ги обичам. Пуша по 3-4 цигари на ден.
Ходя на козметични процедури, за да си подържам кожата. Правя го от една година и половина и ефекта е поразителен, но трябва и козметичката да е добра. От там се снабдавам и с козметика - Collin - страхотна е.  Ходя на маникюр, педикюр, фризьор. Боядисвам се само с качествени бои, ползвам маска за коса, течни кристали, шампоани само от медицинската козметика.
В солариум не стъпвам - имам наблюдение от приятелки, че кожата става без блясък и отпусната. Лятото на плажа се излагам на директно слънце само за по 10-15 мин преди 10 или след 17 часа намазана със слънцезащитни кремове. От майка ми знам, че изгарянето е пагубно за кожата, тя ме пазеше много като дете, сега се пазя аз. Ами това е...

# 28
  • Мнения: 824
Ето,пушачка съм.Отказвала съм ги за 3 месеца и не усетих кожата ми да изглежда по-различно.Правя всичко възможно,за да изглеждам добре.Чувствам се прекрасно,когато съм спала поне 8 часа.Избягвам да се ядосвам за дреболии.Не се отдавам на негативни емоции,защото всичко се изписва на лицето ми.Усмихвам се по-често.Мъжът ми ме поглезва от време на време.
Това са моите хитринки за добър външен вид.

# 29
  • Мнения: 483
Според мен най - важно е 1. Правилното Хранене и достатъчен сън 2. Спорта 3. Козметика, коса, дрехи, маникюри и т.н.

Аз правя следното:
1. Много чета и се интересувам каква храна е полезна и какво трябва да се яде, какво да се избягва (това е изключително важно както за здравето, така и за външния ни вид  Peace), съответно пия много течности (вода, чайове, фрешчета) , наблягам в менюто си на плодове, зеленчуци, мюсли. Месо ям само пилешко (като от време на време си правя почивка от месо, примерно една седмица, много добре ми се отрзаява  Simple Smile), хапвам и сирене; хляб само пълнозърнест, препечен; употребявам мед, вместо захар (така си подслаждам и кафето), зехтин вместо олио. Изключила съм пържено, панирано, мазно, тестяно, кашкавал, газирано. За това се сещам в момента. Прегрешенията ми са - сладко от време на време  Blush и че понякога покрай приятеля ми вечрям по-късничко. Но винаги оставям да минат поне 4 часа след вечерята преди да си легна. Кафе пия по 1 на ден и в такива дози ( 1, 2 кафета на ден) е полезно  Peace, вредно е ако се прекалява. Не пуша от 2г. и се чувствам страхотно, пия рядко, основно вино, а ако трябва нещо по-твърдо - уиски, но в малки количества (50, max 100 грама)Но пак казвам алкохол пия рядко, просто защото нямам нужда.
Що се отнася до съня - спя колкото си искам (не ходя на работа, студентка съм още, затова мога да се наспивам  Laughing)

2. Спортувам редовно - ходя на фитнес и бягам на пътечка около час. Също така вкъщи имам велоергометър и гирички. Прегрешения - понякога пропускам тренировки  Blush, но рядко!

3. Що се отнася до козметика, мода и т.н. - и тук съм много в час. За лице и тяло ползвам подходящи продукти редовно, косата ми е слабост и инвестирам адски много усилия и пари (имам екстеншъни, но ще ги махне като ми порасне още малко моята коса), модата също ми е голяма слабост - смея да твърдя , че се обличам стилно и хубаво Grinning. Маникюр - поддържан, то е ясно.

Дългичко стана, но не се усетих кога съм изписала толкова много  Wink

Сега се сетих и още нещо много важно - липсата на стрес. Гледам да съм заобиколена от положителни хора, ако някой човек ме натоварва, спирам всякакви контакти с него, също гледам да не се ядосвам, но аз съм си по принцип спокойна натура и положителен човек.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт