Рицарки на Бялото кантарче 31.03.2008 - 06.04.2008

  • 11 679
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Раче честито!   bouquet  bouquet  bouquet Мнооооооооооооого добре те разбирам. И аз така се кефих в петък вечер  Peace

Вече отново съм на другата си работа, където има доста промени, ще видим....

Луши да ти е жива и здрава госпожицата, много да те радва. И моята на лято ще става на 8 г. (малеее  ooooh!) За двете седмици и аз мисля, че ще е добре да си починеш. Обърни си внимание, сега е момента да подредиш мислите си, плановете си, желанията си ит.н. Помня с какъв пост се появи и вече звучиш съвсем различно, значи вървиш напред и то в правилна посока. Трябва ти време за себе си, особено като се сетя колко се тормозеше на тези си работа и какви интриги ти въртяха. Това, че не пиша не значи ,ч ене чета и не ви мисля  Hug

Качила съм и съм задържала вода - тъй че мерките не са актуални, но нови няма да дам  Mr. Green

Евич не знам какво се случва във вашата работа, но доколкото сме говорили и си споделяла тук, ми се струва, че трябва много ребром да поставиш важните за теб въпроси, да тропнеш с крак и да поискаш права си, защото имаш и такива, не само задължения.  Ти си ценен кадър и гласът трябва да се чува, мориш се за сметка на чуждата почивка, няма смисъл. В крайна сметка твоите нерви и твоето здраве са по важни от мързела на колегите. Вземи мерки - притеснявам се за теб!

Много ви обичам!  Heart Eyes

Бягам, че пак съм в екшънл

# 31
  • Мнения: 13 771
 Shocked  Къде сте, бре? Да не съм объркала темата Thinking
 

# 32
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Shocked  Къде сте, бре? Да не съм объркала темата Thinking
 

Ей ни, бре  Grinning. А ти къде си?.

Танче, здрасти и тук  Heart Eyes

И при  мен е смотан.

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 13:58 от Арбанашка кокона

# 33
  • Мнения: 4 447
Не си я объркала. И аз надничам, ама никой се не вясва.
Искаш ли да си говорим двете?
А, и Дани е тук.

Смотан сървър...

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 13:56 от камъче

# 34
  • Мнения: 1 488
И аз съм тука,ама с половин око,че малкия трябва да го надзиравам  Mr. Green
Да напомня за водата.Аз до момента съм изшоркала 2,5л.И в това гадно време след като нахраних малкия и себе си ми се ще да си полегна и да спинкаааааааааам.Само дето малкия няма да е много съгласен с мойте идеи
Айче  Mr. Green  малкия не можа да обърне нищо Simple Smile макар че тамън на 2 пъти го е правил с пълно гърне Sick

Тихо пилето влезе Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 14:24 от Щък

# 35
  • Мнения: 13 771


Пак значи без мен, зад мен, през мен си клюкарите Crossing Arms а аааааз Sad

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


Пак значи без мен, зад мен, през мен си клюкарите Crossing Arms а аааааз Sad

Клюките са на друго място и не си много ощетена май  Sunglasses....

Аз сега да споделя че се просвещавам за фибрите.
Освен мен има ли някой друг да се е прецакал да си купи поредната книга с великото заглавие на диетичен психотрилър "Диетата Ф-фактор или великата тайна на фибрите-открийте разковничето за трайна загуба на тегло и подобряване на здравето" Joy Joy Joy от иначе много красивата авторка с гръмкото име Таня Зукерброт. Ако не били фибрите Брат Пит никога нямало да хареса Дженифър Анистън и Анджелина Джоли или поне така излиза според корицата.

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 14:29 от Арбанашка кокона

# 37
  • Мнения: 697
Ето ме и мен Simple Smile Минавам да ви видя, че ще вземете да ме забравите  smile3503 Аз бях цялата седмица болна, дори антибиотик си пийнах, но сега съм съвсем добре вече Simple Smile Още не съм надебеляла, което е странно защото си хапвам всичко  newsm03  Иначе тичам на работа, разправям се с едни имоти и така Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 487

   
   Кафе ?
   

  Музика

  http://www.zazz.bg/play:d6ad2ec4

  И аз   #Silly

# 39
  • Мнения: 4 447

Най-накрая да се сети някой!
Ванчето напоследък хич я няма. Да не е сърдита нещо.
Гледах анкетата по-горе...
Никакво мнозинство няма Laughing

# 40
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Гледах анкетата по-горе...
Никакво мнозинство няма Laughing
Joy Joy Joy Ами много избор.
Литъл, направи анкетата само с две опции - София и Стара Загора, а датите ще ги пуснем когато се уточни мястото на срещата.....
Ванчето в момента  геройства.  Whistling
Айде чао и до утре.  Hug

# 41
  • Мнения: 1 369
Здравейте ви  Hug
давам си малко почивка във ваш'та компания  Heart Eyes
Айче, благодаря за кафето  Hug
Шанси, честита рожденичка   bouquet Да е жива, здрава, много усмихната и голяма радост за вас да е  Hug
Почивните ми дни бяха много хубави, за Били и фамилия думи нямам   bouquet, а и снимките въобще не могат да ни покажат колко е слънчева в действителност  Heart Eyes А Митко и Соня са едни малки, големи сладури  Hug Бях забравила какви са 3 и 1 годишните, братовчедите ми и те пораснаха  Laughing
Роси, как е, приключихте ли вече  Hug
Ванчето, Мариетка, Съни, Марче, Мераче, Дика, липсвате  Hug Явнете се поне за по едно здрасти  Hug
Миле, надявам се нещата при вас да се нареждат  Hug
Тани, Дани, Пиле, Щъче, Ари, Силви, Ассе, Мими, МимиС, Джопче  Hug
Усещам се тежка, може би трябва някое чайче да си направя  Thinking плод ми се е приял - обичайните заподозрени де - кисела ябълка или грейФурт, трябва да си набавя  Crazy

слушам, отивам да сменям опции  Flutter

# 42
  • Мнения: 4 447
.........

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 16:33 от камъче

# 43
  • Мнения: 1 369
За съжаление ще трябва да се гласува наново Sad Отивам пак да променям

Моля, гласуването да започне отново... сега  Hug

И в тази връзка: Честита ни годинка от Първата рицарска среща  Hug

Спомням си притесненията на Тани като организатор, танците на Джопчето, Дика, Онка, червената чанта на Айчето, заразителният смях на Лузоро, подаръка от Бет и именния и ден, как се оглеждахме дали Ванчето ни носи торта  Whistling, Хъф, Съни, Ж, които ни вдъхвава спокойствие и добро настроение едновременно и най-вече усмивките на всички вас.
Отново ви благодаря момичета, че ви има, че сте такива каквито сте, че ми върнахте надеждата, че има останали добри хора и че ми погнахте да се престраша и да дойда на първата среща, както и да постигна всичко това през последната година, че бяхте до мен във всички хубави и лоши моменти. Обичам ви  Hug

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 16:48 от мечтаеща

# 44
  • Мнения: 4 447
Честита ни годинка от първия рицарски купон!
Литъл, радвам се, че се сети!
И аз, и аз ви обичам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт