КЛУБ НА РОДИТЕЛИТЕ, ориентиращи се към ЧАС

  • 54 080
  • 360
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 271
Девойки, стана весело. Адски си падам по футбол. А вие?

Аз - не Simple Smile Но, че е весело - весело е  Wink

# 226
  • Мнения: 23 122
Аз си падам също по мачове,ходим често да гледаме.Досега съм чела темите,тази и първата.

# 227
  • Мнения: 209
Дани, а мислиш ли, че е добра идея да се напишат и имената на добрите учители в у-щата, така инфото ще е още по-полезно според мен  Thinking

# 228
  • Мнения: 4 877
Дани, а мислиш ли, че е добра идея да се напишат и имената на добрите учители в у-щата, така инфото ще е още по-полезно според мен  Thinking

ДА СУПЕР И НА МЕН ВЧЕРА МИ ХРУМНА.
ИЗВИНЯВАЙ, НО ГЛЕДАХ МАН ЮНАЙТЕД И СЕ ВЪЛНУВАМ ОЩЕ. ХА-ХА.

# 229
  • Мнения: 209
Дани, а мислиш ли, че е добра идея да се напишат и имената на добрите учители в у-щата, така инфото ще е още по-полезно според мен  Thinking

ДА СУПЕР И НА МЕН ВЧЕРА МИ ХРУМНА.
ИЗВИНЯВАЙ, НО ГЛЕДАХ МАН ЮНАЙТЕД И СЕ ВЪЛНУВАМ ОЩЕ. ХА-ХА.

Ех, футбол, ех, кеф  hahaha

# 230
  • Мнения: 4 877
а сега чета-чета творбите на edu_daddy, ама много истина има там.  Thinking

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 02:07 от danybon

# 231
  • Мнения: 3 479
Милена, Данибон, благодаря ви, най-накрая го прочетох Hug Толкоз зор заради мен Grinning
Не сме за там, не и с най-големият ми син. Най-малкото английският не ни е отличен. Обаче много полезна информация като опция за малките деца, да знаят родителите какви възможности има в БГ и да ги подготвят.
Иначе по съвет на Иса, аз потърсих форуми на чужденци живеещи в БГ. Мнооооооооого интересно четиво, обаче не ми е отличен английския и четох малко по диагонал. Та в един форум пишеше, че в това училище нямало нищо английско, всичко си било американско - и програмата, и начинът на преподаване. Въобще училището си е по американски образец.

# 232
  • Мнения: 1 072
езиково - т.е. за познаване (както българите говорят руски) или отлично владеене на руски?

Изисква се познаване на битово ниво. Детето да разбира обикновенни команди, да има определен, но елементарен речников запас и да е привикнало да слуша и разбира езика.

# 233
  • Мнения: 4 877
СкъпоЦенна, дай някакъв линк на форум за чужденци? Къде ги пише тези готини информации?

# 234
  • Мнения: 4 877
езиково - т.е. за познаване (както българите говорят руски) или отлично владеене на руски?

Изисква се познаване на битово ниво. Детето да разбира обикновенни команди, да има определен, но елементарен речников запас и да е привикнало да слуша и разбира езика.

Много ти благодаря. Hug

А има ли някъде руска детска градина?

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 09:05 от danybon

# 235
  • Мнения: 1 072
В училището има.

# 236
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз щях да помоля за линкове към форумите за чужденци.

За руското училище - мъжа ми е учил в такова 3-4 клас в една арабска страна. И той и родителите му имат много добри впечатления.
Мислех си за линкове към други подобни алтернативи - тези Шилерови паралелки /така ли се казват/, какви са условията там. Може би има теми от минали години.

# 237
  • Мнения: 4 877

супер си. Разпитвам, защото винаги някакси ми е харесвало това у-ще.
А курсове за деца по руски има ли там? (извинявай, станах супер досадна)

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 00:57 от danybon

# 238
  • Мнения: 3 479
СкъпоЦенна, дай някакъв линк на форум за чужденци? Къде ги пише тези готини информации?


http://www.mybulgaria.info/bulgaria-property-forums.html
Ето ти един. Пускаш в гугъл living in BG или нещо подобно и излизат разни неща, предимно за имоти. Между тях се намират и други информации.

# 239
  • Мнения: 4 877
СкъпоЦенна, дай някакъв линк на форум за чужденци? Къде ги пише тези готини информации?


http://www.mybulgaria.info/bulgaria-property-forums.html
Ето ти един. Пускаш в гугъл living in BG или нещо подобно и излизат разни неща, предимно за имоти. Между тях се намират и други информации.

благодаря!

Нещо не ти се отваря линка към петицията за защита на бълг. книжовен език. Много ми интересна тази тема и исках да надникна.

Общи условия

Активация на акаунт