Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е скарлатина и опасна ли е за бебетата?
Какво представлява късата юздичка и какви проблеми може да причини?
Какви упражнения и физиотерапевтични препоръки се дават на деца с къс юздичка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е скарлатина и опасна ли е за бебетата?
Скарлатината е инфекциозно заболяване, причинено от бактерията Streptococcus pyogenes. Предава се чрез капчици от кихане или кашляне. За бебета, които не са болни, но са били изложени на заразата, съществува риск от заразяване. Препоръчително е да се консултирате с педиатър за по-подробна оценка на риска и превантивни мерки.
-
Какво представлява късата юздичка и какви проблеми може да причини?
-
Какви упражнения и физиотерапевтични препоръки се дават на деца с къс юздичка?
Упражненията за деца с къс юздичка включват различни движения като кляканe, ходене, обръщане и сядане. Важно е да се консултирате с лекар или терапевт за подходящи упражнения за конкретния случай. Физиотерапията за деца с къс юздичка може да включва различни упражнения, като кървене, проговаряне и други двигателни умения. Важно е да се консултирате с лекар или терапевт за подходящите упражнения за конкретния случай.
-
Какви са препоръките за хранене на деца с къса юздичка?
-
Какви са препоръките за хранене на деца със запушени слъзни канали?
Ще ядем месо
Дано да им хареса, ама те са като прахослукачки и сигурно ще си го хапнат с апетит.
Твоите са си много добре, всичко си им е наред. Няма за какво да ходите на гимнастика. Аз също не знам какви упражнения трябва да се правят и им правя каквито ми хрумне, с крачетата, с ръчичките и масаж правим.
. Да попитам друго нещо. Кога да свалим нивото на леглата? Когато започнат да сядат или когато да лазят. И горе-долу кога ще ни се случи това нещо. От Гоца разбрах, че към 9-ия месец се изправят и се хващат за решеткиге
.

Дара се дерше и протягаше ръце към мен,Емма трепереше
. Стискам палци да не се стигне до сондаж.