Купувате ли бельо от сергии?

  • 7 924
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Никога не съм купувала бельо от сергия... чак ме е страх    Scream

# 16
  • Мнения: 1 224
Не съм, няма и да купя. Кой знае къде е бърсано с него  Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Не, не купувам, не заради цените, по-скоро от хигиенни съображения.

# 18
  • Мнения: 4 300
Все си мисля, че са различни сутиените от 20 лв в магазин и тези от 3 лв на сергия.

Иначе по темата - не си купувам.
Изобщо от сергия не си купувам дреха, с изключение на ръкавици май когато не мога да намеря моите си, имам така поне 3 чифта. Както и чадър от колоните на Графа Mr. Green

# 19
  • Мнения: 483
Никак не ми изглежда хигиенично! Аз въобще от сергии нищо не купувам  Sick

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
някак си ми е гадно. не съм си купувала и нямам намерение.

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Купувам ама в годината един път... даже и по-рядко  Grinning  Wink

# 23
  • Мнения: 509
Не никога.

# 24
  • Мнения: 7 201
Да,купувам,стига да ми хареса. Grinning
PeaceИ аз.

# 25
  • Мнения: 2 386
Не! Shocked
Звучи адски ...мръсно.

# 26
  • Мнения: 1 259
Всички казвате не, ама, или не сте частни, или тези,които "да" просто не дават отговори! Аз съм си взимала както сутиен от 5, така и от 40, просто искам да ми харесва!

# 27
  • Мнения: 282
От сергия НЕ, колко ли прах събира  Sick и всякакви боклуци.... Само от магазин! Макар че и в магазините не е гаранция че бельото е това за което го продават, но все пак ...

# 28
  • Мнения: 282
Всички казвате не, ама, или не сте частни, или тези,които "да" просто не дават отговори! Аз съм си взимала както сутиен от 5, така и от 40, просто искам да ми харесва!

Аз не мисля че въпроса е за цената - а става въпрос за мястото! И аз съм си купувала бельо от 5 лв и от 50 лв ...но това е друго, аз разбрах че под сергия имате впредвид тези дето са по улицата и някакви "търговци" ги продават незнайно от къде дошли ...

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не, не купувам. Купувала съм сутиен, на който му излязоха банелите веднага и повече не купувам.

Общи условия

Активация на акаунт