С цветя в ръка и песен на уста в САМОКОВ пристига пролетта. \new2\

  • 7 118
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте и от нас. Wink
Ние днес рано излезнахме и ходихме гости у наще.Преди обяд се разходихме по центара ,но бързичко се прибрахме ,защото заваля дъжд и дори малко ме намокри.И така цял следобяд Марти неиска да поспи и се принудих към 5.30 пак да го изкарам на разходка-та да поспи.Обаче после направо съжалих ,Марти като започна да реве и няма спасение.Нищо не помага само пищи ,реве....Бях близо до баба ми та се отбих да го успокоя.Но....гушна го и е добре как го сложа в количката и се почва Confounded  :sad046:3 пъти тръгвах и се връщах и накрая ми писна и реве ,не реве си тръгнах.Плака ,плака и се измори и заспа.Итака се видях в чудо...
Много се радвам за Дани и за малкото.Така и аз си спомних за за момента в които станах майка......колко е хубаво.

# 16
  • Мнения: 3
Момичета стана много къно и мисля да Ви пожелая ЛЕКА НОЩ!!

# 17
  • Мнения: 228
Аз пък ще ви посрещна с едно кафенце и малко плодове


Е ...айде по-малко лъжи днес и усмихнат ден на всички!!!

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро и от нас.
Днес пак си поспахме до късно - 9.30ч, гледам, че времето е хубаво та следобяд ще го изкарам Ники да спи на вън.
Вчера успяхме да излезем късно следобяд, та да си платя нета Laughing
Айде започвам да чистя Confused

# 19
  • Мнения: 3
Добро утро и от нас .
Колкщо вкусна беше закуската  Laughing LaughingАни благодаря.
И аз се надявам да е хубаво времето ,че трябва да ходим до болницата да ни ваксинират.
Приятен ден на всички yes

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майче, това консултацията за 4-ти месец ли?

# 21
  • Мнения: 4
Добро утро ,днес и ние ще ходим на консултация.За закуската нямям думи беше превъзходна. smile3501 smile3501 newsm10

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Става ли за разходка или мн духа newsm78

# 23
  • Мнения: 674
Ех.....закуска......мечти, мечти........ Crazy

От 1 месец сигурно сме го купили този принтер и чак днес го сложихме. Седеше на дивана като паметник, вече срамота от гостите - всеки път като дойде някой: още е на дивана. Joy Габи така щракаше копчетата, че чудно, че проработи изобщо. #Crazy

Дано времето до после не се доразвали, че ще ходим на разходка с 1 приятелка и маймунчо. Милото дете......не съм го извеждала с количката не знам откога. Confused

# 24
  • Мнения: 674
Силве, май не е за разходка. Аз замръзнах на терасата, докато простирах. Много ме е яд, че исках да излезем. Sad

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Жалко Tired

# 26
  • Мнения: 463
Здравейте сладури! Аз се поизгубих, но така ми е прецакан компа, че дори и сега едва успявам да ви пиша.

ЧЕСТИТА РОЖБА НА ДИДИ!Ееее толкова отдавна исках да го напиша и все не мога, защото само успявам да прочета нещичко!!!

Стискайте палци утре съм на изпит и съм чела мъничко!!!


Наистина е много хубаво да си припомниш раждането!!!

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eлиии да ти се похваля открих аптеката без пробли, даже се и прибрах hahaha Joy Joy Joy, но за жалост нямаше това което търся Tired (Бюбхен - от главата до петите), затова му взех Чико - без сълзи.
Айде Мими, стискаме палци   Hands Thumbsup
На моя малък мъж му взех обувки, ама май се улях с размера Thinking стават му само по чорапи (нали си държи и пръстчетата свити), с ританки да му малки, но той има и доста панталонки така, че бива Laughing

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinkingкъде са всички тази вечер newsm78

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Айде на по питие Laughing

Общи условия

Активация на акаунт