Споделете 58

  • 24 428
  • 1 033
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447

 Споделям,че синът ми е на 6 месеца и днес ни изби първото зъбче

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
Споделям, че ушите ми пак са заглъхнали.

И си купих билет за концерта на Кайли Миноуг! Щастлива съм. Сега трябва и да поработя малко.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Споделям вчерашна случка в магазина. Чакахме на касата и аз посегнах към пакетче желирани бонбони, защото ми стана интересна формата на бонбоните. В този момент бдителния ми син каза с най-строгия си глас:"Мамо, не пипай!"
Добре че нямаше много свидетели.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 516
Така е, Саня. Скоро ще чуваш и репликите, с които синът ми ми повдига самочувствието : "Няма да излизаш навън в този вид!"  и "Недей да викаш като селянка" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 122
Споделям вчерашна случка в магазина. Чакахме на касата и аз посегнах към пакетче желирани бонбони, защото ми стана интересна формата на бонбоните. В този момент бдителния ми син каза с най-строгия си глас:"Мамо, не пипай!"
Добре че нямаше много свидетели.  ooooh!

 Joy

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
... аз посегнах към пакетче желирани бонбони, защото ми стана интересна формата на бонбоните. В този момент бдителния ми син каза с най-строгия си глас:"Мамо, не пипай!"
Добре че нямаше много свидетели.  ooooh!
Joy Саня, ще ме умориш.
Добро е детето, предпазва те от рецидиви Mr. Green

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Така е, Саня. Скоро ще чуваш и репликите, с които синът ми ми повдига самочувствието : "Няма да излизаш навън в този вид!"  и "Недей да викаш като селянка" Mr. Green
Ооо, Мая е много по-мила. Само се чуди какъв комплимент да ми направи.
"Много красиви гащи имаш, мамо!" "Много ти е хубава пяната за коса" Crazy
Душата тя, много й се иска да ми каже нещо хубаво.

# 22
  • Мнения: 5 370
Моят син си има сутрешна процедура-дава се цунка на всеки един член от семейството и тогава тръгва . Ако сутрин Георги се помайва или се прави на интересен и не желае да ме целуне, се чува едно възмутено "айде бе татииии, целуни мамиииии, лош сииииии". Mr. Green

# 23
  • Мнения: 122
Така е, Саня. Скоро ще чуваш и репликите, с които синът ми ми повдига самочувствието : "Няма да излизаш навън в този вид!"  и "Недей да викаш като селянка" Mr. Green

За да не се получи това гледай да си наясно с тийн-модата и новите хитове......

# 24
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Споделям - днес ми е последният работен ден на тази работа - УРА!

# 25
  • Мнения: 122
Така е, Саня. Скоро ще чуваш и репликите, с които синът ми ми повдига самочувствието : "Няма да излизаш навън в този вид!"  и "Недей да викаш като селянка" Mr. Green
Ооо, Мая е много по-мила. Само се чуди какъв комплимент да ми направи.
"Много красиви гащи имаш, мамо!" "Много ти е хубава пяната за коса" Crazy
Душата тя, много й се иска да ми каже нещо хубаво.

 Rolling Eyes много сладко звучи........

# 26
  • Мнения: 516
Какви тийнове? Той няма 7 години още.

# 27
  • Мнения: 274
Споделям - днес ми е последният работен ден на тази работа - УРА!

Не бързай да викаш Ура! Винаги има вариант новата ти работа да е по кофти...

# 28
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Споделям, че съм на работа, а така ми се спиии ... Имам доста работа, но какво да правя като ми е хубаво тук  Blush

# 29
  • Мнения: 1 895
Да споделя, че днес ми е последния час по кормуване и утре - изпит. Чудно.  Mr. Green

Преди 5 години на 1 април и аз взех книжка - още не вярвам, че са ми я дали, а не са си направили майтап с мен Twisted Evil

Споделям изключително нервен понеделник! Имам чувството, че вдигам кръвно, само от мисълта за разни неща Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт