Споделете 58

  • 24 492
  • 1 033
  •   1
Отговори
# 960
  • Варна
  • Мнения: 2 171
До 5 на дискотека и сега на работа .... ориг ....

Ще се справиш Пере, щом и запетайките виждаш нищо ти няма Wink.

Споделям, че прибрах детето от бабин дом. И че голям сън му ударих докато го нямаше- не знаех, че мога да спя толкова много.

# 961
  • Мнения: 1 533
Споделям, че около два-три пъти в годината внезапно и непреодолимо ми се прихожда на фитнес.

  Не се поддавай на изкушенията. Бъди силна!

Не съм подозирала, че съм способна на такава сила и постоянство. Нито веднъж не съм клекнала досега, винаги устоявам на порива.

Друг е въпросът, че тази година съм майка на абитуриентка. Нещо ще трябва да се облича, снагата отдолу трябва да е жица. Невъзможна работа.

Според мъжа ми, работата на една майка на абитуриентка послучай бала била да изчисти къщата, да направи 30 вида хапки и цял ден да посреща гости. Изправи ми се косата само при мисълта.

# 962
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Според мъжа ми, работата на една майка на абитуриентка послучай бала била да изчисти къщата, да направи 30 вида хапки и цял ден да посреща гости. Изправи ми се косата само при мисълта.
Точно това е. Както и да вложи половината семеен приход за годината в дрехи, обувки и куверти.
Одеве четох петъчния стандарт, където в прав текст пишеше, че всяка уважаваща се абитуриентка не носи бельо за по-малко от 100-150 лева. Те по бельо ли ходят, бе, искам да питам?! Какви са тези цифри? Това нормално ли е? Аз нямам спомен майка ми да е влагала такива пари в мен Rolling Eyes Роклята ми я ши баба (нямаше нищо свястно по магазините), обувките бяха правени по поръчка (по същата причина) и май бяха най-скъпото в целия ми тоалет - 30 лева (97-ма, все пак), пък за бельо хич и не помня, но не е било нищо фрапантно...

# 963
  • Мнения: X
Пу, заплювам си когато дойде време аз да съм майка на абитуриент/ка да изглеждам  на 25,  като Калин@!
Тази сутрин тук прилича на правописната тема.

Имам усещането, че   колкото и да спя все ми е малко. Дали това има връзка с диетата, която започнах "по Саня"?!  Rolling Eyes

# 964
  • София
  • Мнения: 1 783
Днес се прибира за малко от Щатите една приятелка. Не сме се виждали от четири години. А аз дори не съм ентусиазирана особено. Радвам се, ама по задължение. Чукундур ли съм?

# 965
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
Според мъжа ми, работата на една майка на абитуриентка послучай бала била да изчисти къщата, да направи 30 вида хапки и цял ден да посреща гости. Изправи ми се косата само при мисълта.

Прав е само за последната част цял ден да посреща гости. В конкретния ден предните две + финансирането и доставката на продуктите и напитките + принасянето и наливането са задължение на бащата.  Mr. Green
Майката и обитуриентката трябва да се подготвят и да са хубави до вечерта, нали? Wink

# 966
  • София
  • Мнения: 1 783
В интерес на менталното здраве на българите и на защитата им от самите тях, предлагам въвеждане на задължителни униформи за абитуриентските балове.

# 967
  • Мнения: 122
Днес се прибира за малко от Щатите една приятелка. Не сме се виждали от четири години. А аз дори не съм ентусиазирана особено. Радвам се, ама по задължение. Чукундур ли съм?

Не, просто може би вече не я имаш за приятелка......... а за чукундур.....  Whistling

# 968
  • Мнения: 122
В интерес на менталното здраве на българите и на защитата им от самите тях, предлагам въвеждане на задължителни униформи за абитуриентските балове.

А аз предлагам в края на вечерта да ги водят на руско кино - филма естествено ще е за войната с присъствие на танк, влак и акустична китара...

# 969
  • Мнения: 606
Според мъжа ми, работата на една майка на абитуриентка послучай бала била да изчисти къщата, да направи 30 вида хапки и цял ден да посреща гости. Изправи ми се косата само при мисълта.

 Една колежка каза че за синът си се е превърнала в слугиня от чистене и готвене и нищо не е видяла от празника. Сега за дъщеря си гласи ресторант.

# 970
  • Мнения: 4 586
Е, поне новобранската вечер отпадна като мероприятие.
Отчитам го като + на демопромените и членове на НАТО и ЕС

# 971
  • Мнения: 17 416
Честит рожден ден, Янтре! Hug

# 972
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
В интерес на менталното здраве на българите и на защитата им от самите тях, предлагам въвеждане на задължителни униформи за абитуриентските балове.

Като гимназисти от 60-те! Mr. Green

# 973
  • Мнения: 1 533
В интерес на менталното здраве на българите и на защитата им от самите тях, предлагам въвеждане на задължителни униформи за абитуриентските балове.

Гениална идея! Ще спретна една петиция!

# 974
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С лек срам признавам, че сутиенът за бала беше със същата цена като роклята. Но говорим за Триумф! И за 1986г.

Общи условия

Активация на акаунт