Споделете 58

  • 24 460
  • 1 033
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 122
Обаче наскоро си я облякох и изумях- на бала ми стигаше до земята, сега до кокалчетата Rolling Eyes.



Малките са пораснали.....  Whistling

# 991
  • Мнения: 2 196
Янтра, Честит Рожден Ден!   bouquet
Споделям, че ако оживея след треската по записване на първолаците, балът няма да ме стресне изобщо.

# 992
  • Мнения: 488
И аз като Кифлата бойкотирах абитуриенцията. Дано се предава по наследство, наистина.

# 993
  • Мнения: 7 128
И аз съм от групата на бойкотиралите бала.  Laughing
Янтре,   bouquet.

# 994
  • Мнения: 17 410
Бианк, има ли хубави новини след висенето?

# 995
  • Мнения: 3 034
споделям неделно разложение, мрънкащо, хванато за полата ми дете и мноого къщна работа. бляк.

# 996
  • Мнения: 742
Вий пък, аз за нищо на света не бих си пропуснала бала. Предпочитам спомени от "бал - нищо особено", отколкото само от "нищо особено".   А аз като цяло съм доволна от прекарването.

Не мога посмъртно да се набарбоцам в роклята от бала.

# 997
  • Мнения: 2 196
Дренка, то още продължава. Чак до понеделник сутринта. Но висим на смени.Взехме да си ставаме близки. Mr. Green
 В понеделник, по реда на записването, ще си подадем молбите, а чак другия месец ще разберем дали детето се е класирало в списъка на приетите. Grinning

# 998
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Помогнете ми да си избера хостел Confused
Попаднах на няколко на много добри цени - търся нещо наистина евтино. Имат сравнително добър рейтинг от ползвалите ги.
Да предпочета хостела, който предлага закуска и вечеря (с рейтинг 76%), или този, в който леглата не са на два етажа, не предлага храна, но има кухня за самостоятелни действия (54%)?

# 999
  • Мнения: 592
Споделям, че бавно, но окончателно се отказах от човек, който познавам от години; който знае за мен много, много неща; когото съм обичала с цялото си сърце; който е спал в дома ми, когато е пожелавал да остане; който мъжа ми прие като приятел и са такива и до днес; с който съм ходила къде ли не, как ли не и защо ли не; който ми е казвал, че аз ще остана вечната жена в живота му, колкото и други да има (като не съм била интимна с него!); който ми е звънял посред нощ пиян - щастлив или тъжен за да каже първо на мен; на когото съм променяла живота с нещо, което съм казала и той го е взел абсолютно на сериозно; с когото говорих вчера по телефона и после случайно срещнах, и се разминахме само с кимване (е, той беше в колата си, но при всички други случаи би слязъл), защото каза нещо за едно от децата ми, което ме нарани ужасно и няма да му простя НИКОГА! Сбърках ли?
БАЛУ, каквото и лошо да кажат за децата ни винаги боли, но се увери че наистина е лъжа!!! На мен ми се наложи да кажа на бащата на един от най-добрите ми приятели, че синът му е абсолютен крадец на коли - така стана като при теб, но след време се разбра всичко! Запомни от мен - гнева е най-лошия съветник! Ако е казал истината, му прости лично, ако те е излъгал - таковай му таковата - пак лично!

# 1 000
  • Мнения: 17 410
Бианк, гадна работа. УСпех и дано се похвалиш!

# 1 001
  • Мнения: 3 034
имам хбави спомени от бала.
кавалер ми беше един приятел, който и тогава си беше огромен. духовитите ми съученици от СМГ казаха, че сме приличали на "окръжност и допирателна".
носих панталон, който ми ушиха майка ми и баба ми. изобщо не вложих много пари в това мероприятие.

# 1 002
  • Мнения: X
Да предпочета хостела, който предлага закуска и вечеря (с рейтинг 76%), или този, в който леглата не са на два етажа, не предлага храна, но има кухня за самостоятелни действия (54%)?

Точно такъв въпрос не съм очаквала да прочета от теб, Бу.
Аз бих избрала този, който предлага закуска и вечеря. Рънътъ прай борбътъ, все пак!

# 1 003
  • Мнения: 592
В интерес на менталното здраве на българите и на защитата им от самите тях, предлагам въвеждане на задължителни униформи за абитуриентските балове.

А аз предлагам в края на вечерта да ги водят на руско кино - филма естествено ще е за войната с присъствие на танк, влак и акустична китара...
забрави реката и коня

# 1 004
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Хохохо, Кампари Laughing Права си, вероятно. Специално за храната ревютата са добри. Интересно преживяване ще бъде Confused

Общи условия

Активация на акаунт