От кога портокалов сок

  • 1 660
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
След годинка,но зависи и детето дали ще ги хареса,само нашето желание не е достатъчно Mr. Green

Моя син не обича сокове никакви,опитах фреш от портокал в периода,когато отказа всякакви плодове,но уви.И по-добре,че е така.

# 16
  • Мнения: 63
Вчера купих портокали - дребни, каквито не харесвам, но заради фрешчетата на мъжа ми..... Та реших да опитам единия. За мое удоволствие беше много сладък, а Гого ме гледаше как си го похапвам и почна да се облизва. Принудих се да му дам едно парче. Смука го с голям апетит. Е, не може да се каже, че е пил сок.....по-скоро е опитал вкуса !

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре след годинката  Peace

# 18
  • Мнения: 502
и аз знам че се дава след годинка, но имам много приятелки, които правят фрешовена бебета си сутрин от портокал. аз не смея, защото дъщеря ми беше с проблеми със стомахчето и алергии. а на мен например са ми дали на 2 месеца сок от портокал, в резултат на което съм получила силно разстройство и 1 седмица съм била само на оризова вода и никаква кърма. та затова и аз сега не бързам въобще с соковете. дъщеря ми до момента не е пила никакъв сок, а знам че са полезни и съдържат витамини, но пък давам настъргани плодове.

# 19
  • Силистра
  • Мнения: 23
Педито ме посъветва да дам на дъщеричката си когато беше на 8 месеца и аз и направих,защото не яде други плодове.Мнооого и хареса и сега се чудя като им свърши сезона как ще успявам да и ги набавя.Нямаше да се усмеля да и дам ако не бях чела някъде , че в Гърция например захранват с портокалов сок.

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
След навършване на 1 годинка!  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Знам за цитрусите - след годинка
Сина ми и до днес не харесва сок от портокал....

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Дъщеря ми опита портокал на 8 месеца мисля. С удоволствие смучеше парчета портокал.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Още не съм давала сок от цитруси, но скоро може и да опитам. Чела съм на доста места, че цитрусите са препоръчителни след годинка.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт