Годежният пръстен

  • 12 025
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 228
Винаги съм си представяла годежния пръстен така:


За това и мъж ми ми поръча същия при един негов приятел бижутер. За съжаление после отслабнах, той ми стана голям и след 10 месеца носене го изгубих нейде в морето. Още не мога да си го прежаля  Cry

Честито за щастливото събитие!

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Моят годежен пръстен е от 2 части, като основната може да се носи самостоятелно.
Ето снимки   Blush



# 17
  • Мнения: 9 483
Честито Bunny87!  bouquet
Много любов и щастие!

Относно темата-имам годежен пръстен, но съм си харесала ето този Mr. Green:

# 18
  • Мнения: 1 085
Много хубави пръстени.Имаше толкова много че не можех да си избера , но се спрях на моя.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Винаги съм си представяла годежния пръстен така:
Абсолютно, и аз! Семпла халка с камък отгоре. Колкото по-голям, толкова по-добре Mr. Green
Пожелавам семейно щастие на всички сгодени Hug
Аз се "сгодих" след 13 години връзка, 4 години брак, едно дете и второ на път, така че - никога не е късно hahaha

# 20
  • Мнения: 3 675
Моят годежен пръстен малко прилича на този на бъни, с цвете от камъни и цирконии, но много по нежен.Съвсем скромно пръстенче, което аз сама купих/парите си бяха от него естествено, но аз си го избрах от магазина/, защото гаджето ми нямаше време, пък и нищо не разбираше от бижута.Изобщо нямаше елемент на изненада при поднасянето му. Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 93
Ето го и моя Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233216&photo=1

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 12:08 от desika_

# 22
  • Мнения: 855
Албумът ти е с парола и не се вижда снимката  Peace

Ние не сме правили годеж, но пръстен си имам. Мъжът ми го е избрал, запомнил е от сребърните ми пръстени кой нося на безименния си пръст и го е взел за мярка. Страшно много ме изненада, никога няма да забравя този ден  Heart Eyes После ще ви покажа пръстена, че е в спалнята, а малкия спи  Grinning

# 23
  • Мнения: 6
Здравейте, мацки!

Ето го и моят пръстен   newsm03  http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=233307

Belinda, ти ме разби  omm !
МТV, много готин пръстен си си избрала  thumbsup !
Ive1ina, малкият ти е същински бонбон!   love001

# 24
  • Мнения: 2 674
                       




Нищо не се вижда.

# 25
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТО   bouquet 
Много е красив. Аз нямам годежен пръстен ,а направо халка.

# 26
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Моят е класически - халка с камък (сещайте се какъв е камъкът, щом казвам класически  Wink)
Албумът е публичен, така че би трябвало да се вижда:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231342&photo=20

Бях много изненадана, не очаквах пръстен - всичко на всичко исках да се сгодим, да получа повишение в отношенията ни един вид  Crazy

Избрал е този модел, за да се знае, че е годежен пръстен, да не го бъркат с някой, който съм си сложила просто за украса  Heart Eyes Тук като кажеш годежен пръстен всички си представят този модел  Simple Smile (жълто или бяло злато  Peace)

# 27
  • Мнения: 1 085
Съжалявам че някои не можете да го видите трябва явно да се регистрирате.Регистрираните потребители го виждат явно , пуснала съм го публичен няма защо да не се вижда.

# 28
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Съжалявам че някои не можете да го видите трябва явно да се регистрирате.Регистрираните потребители го виждат явно , пуснала съм го публичен няма защо да не се вижда.

Bunny, аз твоя го видях - с две много нежни листенца  Sunglasses
Но на melinda и на desika_  не се виждат - единият албум е частен, а към другия - линкът не работи добре, води те към снимка.ком, а не към конкретен албум  Sad

# 29
  • Мнения: 946
Аз нямах годежен  Crossing Armsа толкова исках.Имам дето свеки ми го подари като се събрахме,за рд е правех 25г.Вашите са много хубавки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт