Преспиваме се със сешоар

  • 2 051
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Мойта Бузанка все още заспива на шум от сешоар. Започнах да го включвам по време на коликите. Вече е на пет месеца и когато е преуморена или раздразнена все още заспива на звука му. А наскоро открих , че същия ефект има и бръмченето на духалката. Според мен няма нищо притеснително . Не пречи.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 597
По-вероятно е на теб да ти пречи.

# 17
  • Мнения: 1 586
Не пречи, и ние се приспивахме така дасто дълго време, е вече не..... Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 83
и ние сме таак,само така заспива и така спи,по цяла нощ бръм4им.и ние от коликите така се свикнахме.
Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 375
приспивате се, не се преспивате.
моля ти се, оправи си заглавието.

# 20
  • Мнения: 5 391
И аз започнах да включвам сешоар на сина си заради коликите и той така се пристрасти, че заспиваше само така до 1,1-2 месеца.
Сега дъщеря ми не знае за това изобретение, парен каша духа Mr. Green

# 21
  • Мнения: 931
По-вероятно е на теб да ти пречи.

 smile3521

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 893
И моята дъщеря така заспиваше,докато не изгоря сешоара.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едва ли пречи. Дори (според мен поне) е по-добре да свикват децата да спят на някакъв шум, за да им треперим постоянно да не ги събудим. Ако искаш да отучиш бебчо, може да пробваш да запишеш звука на касетофон например и да го пускаш като постепенно  намаляш звука всеки следваш път  Peace
   и аз така мисля  Peace

# 24
  • Мнения: 232
Даа,доста позната ситуация.Голямата се успокояваше и заспиваше ,когато й пусках прахосмукачка.Същото беше и с малкия.

# 25
  • Мнения: 71
При нас пък сешоарът не действа и я приспивам с епилатора, а той издава невъобразимо дразнещ звук. Не знам как му харесва на това дете, обаче чуе ли го и веднага се успокоява и заспива. Поне мога да се епилирам без да се страхувам, че ще я събудя  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Не виждам защо да пречи?!?

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хм, странно ми е....... newsm78

# 28
  • Мнения: 4 406
... а пък мойта щерка запива , докато чистя с прахосмукачка.

# 29
  • Мнения: 72
Ас си мислех че ние сме единствените. Спеше така до 4-5 месеца. Сама се отучи, като се стоп.и и стояхме по цял ден наван. И после минахме в д,угата к,айност- спеше на пълна тишина. Питах лека,ката, много се учуди, но каза че не и в,еди

Общи условия

Активация на акаунт