за кумовете???

  • 1 640
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 946
За първи път го чувам  Rolling Eyes
Ние ходим на 1.01 с вино,питка,торта и жив петел,което за мене не е правилно,аз знам че се ходи на Заговезни за прошката.Но мъжът ми държи както неговите родители правели  Crossing Armsта на празниците сме като в омагьосан кръг от едните в другите и така.
Занесете боядисани яйца,козунак и цветя според мен  Peace

# 16
  • Мнения: 71
И аз не знаех за тази традиция,но предполагам яйца ,козунак,кифлички и такива неща се носят.

# 17
  • Мнения: 290
Браво на вас,че си имате кумове, с които искате да споделяте празниците си.
Моите не съм ги чувала от 3 месеца вече - откакто го няма мъжа ми.
Голямо уважение, няма що!

# 18
  • Мнения: 5 393
Значи да очаквам гости на Великден, а? Laughing Не знаех за тази традиция.

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
Е не всички имат кумове.Нашата кума избяга с любовника си почти веднага след сватбата ни.Пък кумът сега се отдал на ергенски живот.Но много ми се иска и ние така на Великден да сме с кумовете.Поне няма да се чудя какво да нося.

# 20
  • Мнения: 1 172
Никога не сме ходили с еди-какво си у кумувете си. Не чакаме и повод, за да се съберем. Някак тези традиции много ми убягват. Пък и като сме кумуве, излиза, че трябва и да посрещаме у нас, и да гостуваме у нашите кумуве  Thinking на Великден. Голяма организация ще да е.

Според мен няма значение с какво се ходи, важното е да се видите както най-ви харесва. Другото са дреболии.

# 21
Блазе ви, че ви се ходи изобщо в кумовете! Аз не случих на кума - много е невъзпитана, крещи и се държи нетактично по най-дребен повод и хич не ми се ходи у тях, нито ми се канят у дома. А направо незнам как да и кажа, че няма да е кръстница на детето ми,когато всеки път ме пита кога ще го кръщаваме, нали тя ще е кръстница, а аз си мълча за да не я обидя и разсърдя, но май с мълчанието си само я заблуждавам, че ще е кръстница един ден, но все още не знам как тактично да и съобщя да спре да се настройва за този ден, щото ние с мъжа ми имаме други намерения и идеи какъв човек ще е кръстница на детенце?! Ако имате идеи, моля споделете?!

Общи условия

Активация на акаунт