Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 406
  • 281
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 280
Как бе,Херич,ще имам нещо против пушачите?Знаеш ли колко от приятелите ми са такива?Просто искам да има заведения,в които да не се пуши и моите приятели-пушачи толерантно да идват с мен там...И тук  е мястото на един цитат от любима песен:

"И това ще стане,
 и това ще стане-
 някога-но не сега."

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Пиколо Мондо....днес...в 10,30ч.

# 122
  • Мнения: 619
Аз пък успях да се разболея-Аугментина не помага,всъщностдържи положението да не се влоши,но подобрение няма.
За пушенето-нали в Трокадеро има зала за непушачи?Но е неудобно пък за малки деца...

# 123
  • Мнения: 6 243
Сори, Херка, исках да те видя, но се събуждам току-що.
А и съм без децата.

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Сори, Херка, исках да те видя, но се събуждам току-що.
А и съм без децата.
Разбрах аз, че сте младоженци...маймуни такива Mr. Green
Звънях ти да ми дадеш снимка, че ти забравих очите Twisted Evil

# 125
  • Мнения: 6 243


Eто ти снимка, ама бързо я гледай, че тук се навърта един зъл падуан, дето прави на хората забележки за непозволени размери на снимките, подписите и аватарите. А пък и аз съм стар потребител, не може да не съм чела правилата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Сменила си цвета на косата?
Честито! Черното ти отива    bouquet

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Красива както винаги   bouquet
Присъединявам се към коментара на Джейд...черното ти отива Mr. Green

# 128
  • Мнения: 6 243
Нали?!
Ей тука имам една снимка преди да се подстрижа:

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Бизнес визията по ти отива  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
Хера благодаря ти за посрещането Hug
Розов пух4о няма смисъл да се палиш толкова много и да си толкова груб(а).Ако оби4аш този тон го дръж на някой друг,защото на мен не ми се нрави Stop
Както ве4е ти обясних този подпис ми го сложи Юлиан Кузманов(Татти) и щом той е решил,4е няма проблем зна4и е така Peace
Ако 4ак пък толкова те дразни този факт,го модерирай както сметнеш за добре Peace
Добре,4е има готини мацки в този форум,4е ина4е ще ми се отще да пиша тук #Crazy
Злати много ти благодаря за обширния доклад Hug,със сигурност много се е променила Стара Загора.
За заведенията и пушeнето съм против ,макар и аз да съм пуша4.Определено мисля,4е във по4ти всяко заведение би трябвало да има зала и за непуша4и,защото последните не са длъжни да дишат цигарения дим на другите Naughty.Особенно  ако има малки деца Twisted Evil
В Италия от две години е забранено да се пуши на вси4ки обществени места Peace.А в дискотеките има зали за пуша4и.
Като си помисля като живеех в Бг и след всяко излизане по кръ4ми трябваше да си проветрявам дрехите по една седмица на балкона Shocked
Сладка хапке голяма си скица Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 01:39 от nik77

# 131
  • Мнения: 280
Ник,това за дискотеките ме изненада.Мислех,че там е позволено пушенето.И спазват ли италианците тези забрани?Глобяват ли ги сериозно,ако не ги спазват?

Скица е нашата Сладка Хапка.Всъщност всички сме скици,ама понякога ни хващат карастанчовите.А някои-по-често.

# 132
  • Мнения: 750
Ммдааа глобавят и още как от 25 до 250 еври ако те хванат Peace
Законът влезе преди 2 години

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Понеже днес само за плюскане мисля да ви кажа, че вчера от Метро купих едни рачешки щипки...чудесни. Ся ако не беше толкоз далече Метро като нищо щях да ида да си купя...или по-скоро ако не валеше. Щото сержа ще ми тегли една ако го изкарам сега да иде да ми купи Mr. Green

# 134
  • Мнения: 315
nik77 Добре дошла  Hug

Честит празник на всички медицински работници!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт