Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 367
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Ей Роси, недей показва такива вкусотии по никое време. Сега отивам да опустоша шкафа със сладки неща Mr. Green

РозАвия, кво ти става таз вечер?? newsm78 Снимки...кексове...аз мислех пък маникюра да си покажа, ама мн щях да те затрудня сигурно Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
РозАвия, кво ти става таз вечер?? newsm78 Снимки...кексове...аз мислех пък маникюра да си покажа, ама мн щях да те затрудня сигурно Mr. Green

Йок, не мож ме затрудни (казано на чист български, във връзка с онази петиция)...

С маникюр, няма как... Ей сега ще си извадя многократната ноктопластика и за нула време ще ги налепя по перфектната си нокътна плочка... А и какъв рисунък имат, малеееей...

# 17
  • Мнения: 3 926
Ехооо, здрасти от сомнамбулите Wink Hug
Живе, Пухения, страшни снимки Flutter ПРосто съм без думи Heart Eyes
Аз да ви се похваля... Любчо... е мацка Grinning И детето каза, че Мария трябвало да се казва. И да е живо и здраво, ама може и на 15-ти август да се роди... та мислихме, мислихме с Иван... Щото свекърва ми ме помоли да не го кръщавам детето Белослава Wink Че на нея й било хубаво Сияната на нея да е кръстена и трябвало сега и моите родители да уважим Grinning
Та питам детето - Мариета или Лилия... и то милото казва - Бебето казва Мария Naughty Точка и отсече! И ние с Иван Shocked Защото тя със сигурност не знае как се казва майка ми. Тя й казва Мими и толкова. Но така категорична беше, ча аз сериозно се замислих... И понеже съм убедена, че случайни неща няма... та... да е живот и здраве май Мария си носим Heart Eyes и ще си раждаме Grinning

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
РозАвият страхотни снимки Heart Eyes И ние правихме на първа пролет една фотосесия на Агресията но ги имам само на хартиен носител та ще им се радвате като ви ги покажа на живо Mr. Green
Асенцеееее името е страхотно / и без това Белослава е моето женско име и не го давам току така Mr. Green/ но Сияната си знае работата детето Heart Eyes Много се радвам...Любчо ще почака Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Пухьо, страшни усмивки имат децата ви. Не мога да им се нагледам. Да са ви живи и здрави!

Роси, кекса изглежда много добре, но вилицата ме впечатли най-много Grinning

Асенце, Мария е чудно име! Добър избор е направила Сияна  Grinning А тя как прие мисълта, че е сестричка? Или за нея е без значение?

# 20
  • Мнения: 3 926
Оо, за нея е бебе. Няма значение дали е момче или момиче. Но ме изненада как категорично заяви за името Grinning
Вчера беше с нас, но нали се сещате, че на ехографа няма как да го види съвсем бебето. Та непрестанно питаше - Къде е бебето?
А докторът много й се забавлява, защото я пита кой я е родил и тя категорично - Мама!
А той казва - ами ако аз съм те родил? И тя го гледаа, гледааа - Не мама! Пък аз обяснявам, че мама само лежеше и докторът извади Сияна от коремчето Laughing
Беше много забавно. Нашата рачка си върви с характерчето навсякъде. Няма тън-мън при нея Laughing

# 21
  • Мнения: 6 243
Честито, Асенце!

Мария е чудно име. И аз мисля, че няма случайни неща, така че - глас народен, глас божи!
(може ли да викаме на бебка Мари, че по-френско?)

# 22
  • Мнения: 753
добро утро и от мен ....

и не лъжете днес много много Grinning

# 23
  • Мнения: 1 149
Здравейте мами и татковци,искам да ви попитам някой дали знае от къде мога да  купя спортно облекло на "Берое"/за едно малко беройче на 10 год./
Благодаря ви предварително  bouquet

# 24
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82

Ще ми помогнете ли с избор на фризьорка ,която подстригва равно от двете страни на главата ,не оставя дупки, не използва бръснач?На изброеното се наситих  Praynig

Не е шега -наистина е молба!



Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:56 от Хера

# 25
  • Мнения: 1 149
Пиши на лични мога да ти дам кординати на моята фризьорка,много е добра и щади косата максимално Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:57 от Хера

# 26
  • Мнения: 6 243
Виктори, моля те, оправи си цитатите.

# 27
  • Мнения: 1 149
Пробвам в момента някъкъв вирус май ми влезе Sad

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Внимание, внимание...!

Слушайте важно съобщение... В петък, 4 април 2008 година...

20:00 часа, ресторант Ескейп... Всичко го знаете къде е...

Всичкото сиган (форумски) на баламатума...

С две думи - у ресторанто...!

Не приемаме възражения...

Точка...





П.С. Викторито да си пробва туй-онуй ей там горе, в уназ тема, създадена специално за нуждата...

П.П.С. Не е първоаприлска шега... Нито горното, нито по-горното...

П.П.П.С. Седнали сме един до друг падуан и модератор в новия офис на Жадиния и праскаме забележки наред... Ако баннем някого - не се сърдете... Виновно е вискито на Жади... Затова летете ниско или казано на чист булгарски - keep walking...!

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:43 от Розов Пухчо

# 29
  • Мнения: 109
лъжци здравейте

Розов пухчо много сладки дечица-като картинка.Хеле малкото одрало ти е кожата,но нещо(ще ме извиниш предварително)не можах да взема решение момченце ли е(като че ли да) или момиченце(като че ли не)-заради розовите обувки ми е чуденката де да се поясня newsm78
 Абе голямо готвене голямо ядене-чести ли са тези сбирки или само с уговорките си остава работата smile3508

Общи условия

Активация на акаунт