Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 403
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Срамежлив и скромен не бяха ли две различни неща  newsm78

# 241
  • Мнения: 6 243
Прогнозата за утре е за топло време. Има ли желаещи за лек пикник на Аязмото?
Предлагам голяма поляна, на пешеходно разстояние до паркинга  Mr. Green, място на одеялото и поизстинало кафе. Допълнителен бонус е Ирина, която тича като коза наоколо.

# 242
  • Мнения: 280
Много ще ми бъде тъжно,но няма да успеем да се присъединим към пикника.А предния път беше толкова хубаво....Пак се размечтах.За утре сме планували едно бързо посещение на любимото ми село -аз да си почина,а децата да потичат на воля и да се потъркалят в калта.

Единичке,как е брат ти?

# 243
  • Мнения: 109
Ха ха Злати на кое село ще ходиш,че може да се засечем-аз ще съм в Ястребово.За утре са ми спретнали моите хора селски туризъм.Обожавам да ходя на село,но пусто като си нямам си оставам само с желанията.Ама не да хващам мотиката де....

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Прогнозата за утре е за топло време. Има ли желаещи за лек пикник на Аязмото?
Предлагам голяма поляна, на пешеходно разстояние до паркинга  Mr. Green, място на одеялото и поизстинало кафе. Допълнителен бонус е Ирина, която тича като коза наоколо.



Имахме семеен план за същото, но Митя го призоваха на селски труд и се оказах сама с децата за утре.
Та, нямам нищо против да потърпя козешките набези на Ирина, ако вие имате нерви да изтраете моите хуни.

# 245
  • Мнения: 280
Гери,ние с теб познаваме ли се?Щото и моето село е Ястребово.Баба и татко живеят там.Но утре ще ходя с децата в другото си село,което е на стотина километра от тук.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тя тая прогноза ако й вярваш, мо...
Утре ние може би ще сме на ранчото в Борилово...



П.Р. Баси и историята, този литър вино ми дойде в повече... Добре, че свърши, та минахме на бира...
Очи тъмнеят, глава се люшка...

# 247
  • Мнения: 109
Злати в Ястребово бабката на мъжа ми има едно местенце,но не са от там-купили са го когато са се пенсионирали.Аз теб съм те виждала на Бирхалето още като бяха бебоци и се бях впечатлила истински колко ти е калено детето-нашите бяха облечени като ескимоси в сравнение с твоя малчуган.Лично иначе не се познаваме,като ти видях снимката на аватара разбрах,че това е онази смелата мама LaughingА се оказваме и колежки-колко е малък света.

# 248
  • Мнения: 855
Злати, ами добре е уж  Confused Лошото е че нищо не ми казват по телефона, уж да не се притеснявам, ама ако си мислят че така ще съм спокойна.... Утре ще ходим да оставяме Сисо на майка и ще го видя как е. Ние заминаваме за Узана  Wink Надявам се да изкараме добре  Crazy
На вас ви пожелавам усмихнат и слънчев уикенд   bouquet

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Иве дано братчето ти се е пооправил вече Hug
Аз също няма да мога да дойда на пикника. Сержът е наряд а аз ще ходя ей сега до Димитровград с буля Лалка Simple Smile

# 250
  • Мнения: 426
Добро утро,
да се похваля вече си имам интернет в къщи. А за аязмото не е много за питник времето, но въпреки това моето дребно баба й ще я води, а ние с тати -  ремонт Confused

# 251
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аз пък ще го раздавам интелектуалка  - запланувала съм посещение в библиотека...... Blush.....(съботите са единствените дни ,в които мога да отида там  ) .

# 252
  • Мнения: 6 243
Доста е мрачно навън, май ще пропуснем Аязмото.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тия сюнюптици са изложиха... Като кифладжии...
Трийсет градуса щяло да е, горещо щяло да е, много слънце...
Грънци на кюфтета...!



Дони, к`ва библиотека, мари...?! В събота библиотеките не работят...

# 254
  • Мнения: 619
Работят,работят-да 12 ли беше или 14ч,немога точно да ти кажа...
Ави се справя добре с яслата,още от първия ден остана направо за 3 часа и обядва там,за голямо мое съжаление успя да изкара точно една седмица поради безотговорността на майка си...  Close
Гери,тъй като гледам няма да мога да те представя скоро пред никой...евентуално май месец може би,тъй че те оставям на Тигърчето..;да пратиш поздрави на Рачето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт