стил на коса!!!

  • 3 495
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 483
Използвам крем за коса на Шварцкопф(не е от БГ), който много добре ми заглажда косата след пресата и не я отежнява. За завършване пръскам и лак за коса. Сега съм поръчала един на Framesi , чакам да ми го доставят. Кристалите по принцип ги ползвам преди преса.(на Биофарма са, доволна съм, но като ми свършат ще пробвам и така хвалените Alfaparf). Когато суша със сешоар - термозащитен спрей и спрей за изправяне на Yunsey. Поръчала съм си и спрей за обем на REF, като ми го доставят ще пиша отзиви.

# 16
  • Мнения: 2 211
Пяна на Л'Ореал.

# 17
  • Мнения: 2 388
Кристали, лак и ролки за обем.

# 18
  • Мнения: 483
А каква марка е лакът за коса?

# 19
  • Мнения: 2 388
А каква марка е лакът за коса?
Не разбрах към мен ли е въпроса, но ще отговоря. Simple Smile По принцип ползвам Тафт, може и друг, важното е да е със силна фиксация, за да се получи добър ефект от ролките за обем и да се задържи повече време. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 483
А каква марка е лакът за коса?
Не разбрах към мен ли е въпроса, но ще отговоря. Simple Smile По принцип ползвам Тафт, може и друг, важното е да е със силна фиксация, за да се получи добър ефект от ролките за обем и да се задържи повече време. Simple Smile
Да, към теб ми беше въпроса  Laughing
Аз нещо не се справям с ролките за обем, но може би защото горния ми пласт е по - късичък  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 204
Ползвам спрей за блясък,кристали и накрая флуид за обем и косата ми става мека и добре оформена,накрая слагам малко лак за коса Лонда newsm10

# 22
  • Мнения: 772
Ако ще изправям косата преди сешоара слагам паста за изправяне Lakme,след това преди пресата кристали Young.За дооформяне,ако има нужда лак Londa.
Aко ще е я начупвам само пяна Taft-розова и малко лак на бритона..

# 23
  • Мнения: 2 388
Да, към теб ми беше въпроса  Laughing
Аз нещо не се справям с ролките за обем, но може би защото горния ми пласт е по - късичък  Rolling Eyes
Може би не си намерила подходящия размер ролки за твоята коса. Аз имам два размера. Или пък навиваш повече или по-малко коса. Simple Smile Пробвай по ралични начини и ще видиш ефекта. Peace

# 24
  • Мнения: 2 152
Нищо не ползвам аз
права грива, един гребен и излизам Laughing

# 25
  • Мнения: 1 179
Пяна със силна фиксация, но не всеки път. Докато е мокра слагам кристали и спрея за блясък на Шварцкопф. Като ми изсъхне косата, ако има стърчащи косъмчета ги заглаждам с един серум за обем на Avon (щот обем не прави, но за фиксиране става).

# 26
  • Мнения: 1 149
Да, към теб ми беше въпроса  Laughing
Аз нещо не се справям с ролките за обем, но може би защото горния ми пласт е по - късичък  Rolling Eyes
Може би не си намерила подходящия размер ролки за твоята коса. Аз имам два размера. Или пък навиваш повече или по-малко коса. Simple Smile Пробвай по ралични начини и ще видиш ефекта. Peace
Обяснете на невежата мили дами.Какви са тия ролки за обем newsm78

# 27
  • Мнения: 1 179
Мисля, че за тези става дума http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=23_29&products_id= … c65e9fc5f7a0df0db
Ролките са в различни размери, според дължината на косата.

# 28
  • Мнения: 2 388
Да, точно такива са. Аз имам зелени и жълти. В магазина от който си ги купувам определения цвят си има определен размер ( по другите магазини незнам как е). Simple Smile На мен не са ми много самозалепващи, затова ги дозакрепвам с така известните "диско въшки" Grinning.
Ползвам ги от година и съм много доволна. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 149
Определено и аз ще си закупя.Благодаря  ви момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт