Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5

  • 37 432
  • 680
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 103
Здравейте момичета, имам едно въпросче наякой ще ми помогне ли. Бях днес при д-р Владимиров и започвам стимулацията каза ми да започвам да слагам декапептил - от 0,1 мл. подкожно но въпроса ми е къде в ръка, в дупето в корем?

# 631
  • Мнения: 524
neizvestnata аз също съм на стимулация и слагам декапептил подкожно в ръката. При мен дозата е 1/2 от 0,1 мл. вечер. Успех!  bouquet

# 632
  • Мнения: 50
Здравейте момичета и честита ви темичка ! Аз само ви чета писанията,но се надявам скоро време да се похваля с положителен резултат (както и всички вие).Миналото лято не ми донесе радост,но това лято всички ще си дундуркаме прекрасните шкембета !!!

# 633
  • Varna
  • Мнения: 1 094
да започвам да слагам декапептил - от 0,1 мл. подкожно но въпроса ми е къде в ръка, в дупето в корем?
Или в ръката или в корема, в ръката са малко по болезнени.

# 634
  • Мнения: 7 716
Ако получаваш синини като мен, е по-добре в корема, не се виждат. Mr. Green

# 635
  • Мнения: 4 589
Аз трябваше да слагам всички инжекции подкожно и ги сложих мускулно. Нямаше проблем, много добре реагирах на стимулацията.
Успех на всички.

# 636
  • Близо до София
  • Мнения: 896
nikolina-pikolinaHug Praynig Peace  bouquet
стискам ти силно палци за днес, с хубави точици да се похвалиш. УСПЕХ!

# 637
  • Мнения: 169
Мило Ники, нали днес беше денят за преглед? Чакаме хубавите новинки! Зная,че всичко ще е ок! Силни прегръдки от мен !

# 638
  • Мнения: 576
Момичета, пожелавам ви весели празници и мноогооо успех в процедурите !!!!!

Николинче и на теб миличка стискм палци за две сакчета  Hug Praynig





Нека имаме много здрави и хубави яйчица, които да си отглеждаме 9 месеца в коремчетата !!!

# 639
  • Мнения: 4 589
Здравейте момичета, ето ме и тук да се похваля с моята хубава, голяма точка. Доки каза, че всичко е наред, да си почивам, да се радвам на щастието ни и след празниците живот и здраве на втори преглед. Пожелавам на всички от сърце скоро да се похвалите с положителен резултат. Вярвайте и чудото ще стане.

# 640
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Niki, и тук честито, лека безпроблемна и красива бременност ти пожелавам от сърце...  Hug

# 641
  • Мнения: 375
ники,много се радвам за теб!Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Момичета помагайте-преди малко като ми слагаха Гонала буталото на спринцовката се прецака и част от лекарството изхвърча и не знам колко ми сложиха.Толкова се притеснявам,дали ще е голям проблем като не е цялата доза?Нямам от къде да взема друг Гонал беше ми последен Sad

# 642
  • Мнения: 4 589
roksi77 мила не се притеснявай. обади се на доки и го питай ако искаш. Понеже на мен ми ги биеше сестра ми, една събота трябваше да го направим в банята на един салса клуб и на мен ми се стори, че тя не изтегли цялата доза и ми би по-малка доза. Но ето резултата е налице.

# 643
  • Мнения: 1 950
Рокси не се коси, няма проблем Peace
Пожелавам ти да направиш чудни яйчица и да ни зарадваш след две седмици като Николина Hug Praynig

# 644
  • Мнения: 375
благодаря ви милички,дано наистина всичко е ОК.Днес определено не е моя ден след като ми се случи това с инжекциите и си тръгвам и паднах навън счупи ми се ток едвам се прибрах.Поплаках си малко ама вече ми е добре.Благодаря ,че ви има!

Общи условия

Активация на акаунт