Отговори
# 60
  • Мнения: 919
Добър ден от Княжево,
Вчера с много сили и хора се преместихме в новия апартамент. И към 19.30 Вероника започна да повръща през максимум час. Цяла нощ мих и прах, успях да заспя в 6 сутринта. Днес продължава да повръща честичко. Определено ще запомня и първата нощ, и първия ден. За съжаление с не много добри неща. Сега си имам собствена стоя с бюрце, с изглед прекрасен - от дясно на прозореца ми има голям бор (ние сме на третия етаж), малко в страни има цъфнали две дървета - едното бяло, а другото розово Grinning Птички пеят, абе приятно. Надали утре сутринта ще се чувствам по същия начин, като знам колко трябва да пътувам до работата, но...
Отивам да си гледам малкото повръщащо човече Hug
На всички пожелавам здрав и спокоен ден   bouquet

# 61
  • Мнения: 5 393
Здравейте, момичета Hug

Пипсън- Да ти е жива и здрава рожденничката на патерица! Heart Eyes

Поли, Пепа- честито ви преместване.
Поли- вирус ли е хванала Они?

Аз не съм писала тези дни-болна съм. Иво и той нещо се опитва да се разболява. Аз май някаква ангина имам, тази нощ не съм спала от болки в гърлото...Но сега съм по-добре. Чакам да излязат на Иво изследванията- този път носен секрет пуснах, защото при цялото кашляне се оказа, че гърлото му даже не е червено, всичко е от сополите. Та така....

Приятен ден на всички     bouquet

# 62
# 63
  • Мнения: 1 599
Пипиолка, честит ви дом! Сигурна съм, че там ще ви е по-добре и по-спокойно! Дано Они да е била нервна от местенето само, а да не е някой вирус!
Пепа, и на вас браво. Аз лично като чуя за местене и направо ми се гади вече!
Искаме снимки да знаете!!!!
Я, дали някой може да се включи тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277272.new;topicseen#new  - пипиоле  Mr. Green
Роси, Вероника много пораснала!каква е коконка Simple Smile
Мечо, гледай да се оправяш по скоростно Simple Smile и да не заразиш Иво! Даваш ли му нещо?
Хайде сега да се появят Съни, Дани, Ради, да не изброявам още  Mr. Green

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 543
Благодаря ви за прекрасните пожелания  bouquet
Мама Роси, може би в пожеланието си имаше предвид да е малко по-малко палава от баткото, а не обратното Joy Joy Joy
Мъничето ми е кротичко засега, дано така си остане Heart Eyes Вкъщи е малка лудница, най-трудно е да я опазим от любовните изблици на баткото Heart Eyes Милият, толкова й се радва, ама не се усеща още и сме се превърнали в пъдари Mr. Green Поради това и наруших плана си първите няколко седмици да сме всички вкъщи, да свикне Тео с Любина и да я приеме не като конкуренция. Още на 5тия ден беше харизан за една нощ на баба му, иначе всички щяхме да полудеем Rolling Eyes Сега го пращаме насам-натам да се забавлява, че подивява, особено в това прекрасно време.
Кой питаше дали някой мисли за море? Първа пушка съм, гледам оферти Mr. Green Смятам да ги водим и двамата евентуално края на юни, пък да видим дали ще се върнем освежени или с жълти книжки Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 858
      Тук съм бе душички!Ще се появя скоро Grinning Толкоз хубави поводи има и ме срам, че не съм поздравила.  EmbarassedСкоро ще чета и ще поздравявам наред. Много ви обичкам, всичките! Heart Eyes Наистина работя страшно много в момента , приключвам счетоводната година и скоро ще приключа както е тръгнало и с мен. Оставила съм снимка на децата, да не избягат от мен като се появя след 20-на дни Mr. Green
      Засега едно кратко, но от цяло сърце и душа ЧЕСТИТО на всички с поводи и до скоро Hug

# 66
  • Мнения: 919
Незнам какво й има, но не спря да повръща. Всъщност към 13 часа й сложих една свещичка Вомитусхил и после заспа. Та до сега. Ще може ли да спи през нощта незнам. И от къде го пипна, също незнам. Много се панирам като се разболее. А и никога не е повръщала чак толкова. Все си представям, че отиваме посред нощ по болниците и полудявам...

# 67
  • Мнения: 5 393
Поли- как е Они? Давай повече течности, да не се обезводни.Дано да е нещо 24часово. Praynig

# 68
  • Мнения: 919
Стана за малко и пак повърна. Започва да се обезводнява, давам по малко течности - основно вода, дадох деган. Много е замаяна, спи й се, а цял ден спи. Дано мине бързо...

# 69
  • Мнения: 1 599
Поли давай всякакви течности и сладки и солени. Компот, айрян, чай...имаше едни разтвори специално за повръщане ама а де, като не се сещам как се казваха!  ooooh! да не е пък от храна нещо?
стискам палци да е лека нощта  Hug

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Ох, Поли, сигурно е вирусно Sad И други познати са така Sad Вероника толкова рядко боледува, как го пипна това  ooooh! Не мисли за болници посред нощ  Naughty За течностите - ясно, пък ако се наложи наистина да и включат система, по-добре за детето  Praynig Пиши, като можеш!!! Иначе:
ЧЕСТИТ НОВ ДОМ   bouquet Разстоянието до работата скоро няма да ти прави впечатление, а чистия въздух и спокойствието са незаменими  Peace
Пепи, честита нова квартира и на вас!!! Дано ви е удобно и приятно в нея. Ама как така сняг  ooooh! Ние чакаме 30градусови жеги...уж...
Роси, пожелавам ти сбъдване на тазгодишните желания  bouquet

Аз дори не споменавам вече, че Габи ми беше с Т през нощта и днес. Не знам какво е, з'то няма хрема. Много го мъчат 2 долни кътника и постоянно се оплаква, че боли зъбче. През нощта пи мляко 5 пъти и накрая повърна от толкова течност (аз обилно го разреждам с  вода). Мисля, че се е задала вирусна вълна, з'то моят нос е запушен и ме ноли гърлото  Crazy

# 71
  • Мнения: 3 595
Пепе, Пoли честито местене Hug

Поли
за повръщане има на Хип едно сокче "ORS 200 /Рехидриращ разтвор пер-ос/ напитка от моркови и ориз" Нa вкус е отвратително, но върши чудна работа, другото е сок на компот от кайсии с лъжица сол и всички течности по 1 лъжичка на всеки 5 мин  Peace

Всички болнички да се оправят Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 823
Добро утро Simple Smile

Попрочетох пропуснатото Simple Smile

Поли, как е Вероника днес? Надявам се да е по-добре  Praynig

Джул, честита ти рожба! Да расте здраво, щастливо и послушно момиче!   bouquet

Мамо Роси, честит рожден ден (на патеричка)! Здраве и щастие ти желая!   bouquet

Пипи, честито за рожденния ден на Елена! Успехи в живота много да има!   bouquet

Мариска, питала си колко почиват тук за Великден (то мина де, ама да кажа  Mr. Green) Само в петък и понеделник (за щастие). Simple Smile  Тук правихме шапка за Великденския празник в градината. Спечелихме 3та награда за нашата. Ето ме накичена с нея  Mr. Green http://pepasp.multiply.com/photos/album/24#1

Вие добре сте си изкарали в Осло. Лелееее, колко сняг има, не е истина. Вчера тук натрупа доста, но до следобеда и помен нямаше. Иска ми се слънце и топличко вече.

АниК, милия Габи. Явно е много чувствителен. Всеки пък, когато кажеш, че зъбче расте и има температура милото. Благодаря ти за пожеланията за квартирата Simple Smile Да, много по-добре се чувстваме тук и много си я харесваме. Най-вече е с доста по-голям двор от преди, което е чудно за Тео, а и за нас Simple Smile

Мечо, да оздравяваш бързо и ти!  Praynig

Тайги, Раличка е умница голяма, пу-пу Simple Smile

Заминавам да облиам Теодор и да го водя на градина, че стана 8ч вече.

Лек ден  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 919
Добър ден и от мен,
Они е маааааалко по-добре, но само лежи и пие по малко водичка. Нощта поне беше по-спокойна, сега само си лежи и си мълчи. Май се опитва да вдигне Т, вижда ми се топличка. Днес ще дойде педиатърът да я прегледа.
Поздрави на всички
Като заспи пак... Heart Eyes

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Джул, добре дошли  Hug Сигурно Ви е много трудно в момента и ти благодаря, че намери време да ни драснеш няколко реда  Hug Много Ви се радваме  Hug дано малката сладурка е кротичка и занапред Simple Smile
Поли, дано се оправяте бързо  Praynig сигурно някое пролетно вирусче.. ние карахме нещо подобно декмври, мина без лекарства, само Вомитосхил, за 2 дена. Давах течности на малки глътки, по малко и начесто, че всичко връщаше  ooooh!
Честита Ви нова къща, добре направихте , че избягахте от града, ние ще имаме да почакаме още малко преди да се измъкнем...
Ани, и Вие бързо да се оправяте. Щом се оплаква сигурно е зъбче. Милото Габче, дано бързо надрастне тоя лош ппериод ...  и на Рали й никнаха наскоро два кътника от последните и не искаше нищо да яде, но иначе не се спира, диване и половина, беля след беля, дето викаш ти дете "чудо"  Mr. Green
Мечо, бързо оздравяване   bouquet
Македа, честит ви нов дом, все хубави работи да ви се случват!
Ради, успех с приключването  Peace

Общи условия

Активация на акаунт