лек за нервите???

  • 3 325
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Тази тема придоби същия характер като съседната "как се успокоявате"...  Thinking
Абсолютно същите отговори.

Кажете си направо какви хапченца и сиропчета пиете, за да не ви се клатят нервите  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 363
Шопинга, СПА  и на кафе с приятелка, без деца

# 17
  • София
  • Мнения: 228
Явно само на мен пазаруването не ми успокоява нервите.  Rolling Eyes
Паля колата и заминавам при майка ми и баща ми на гости. Спя или просто се излежавам по цял ден, хапвам от мамините гозби, а вечерите са ми запазени за старите приятели и приятелки от детството с които да си поклюкарстваме  и да се посмеем. Може и по дискотечка да завъртим.

Другият вариант е СПА за 2-3 дни в Кюстендил.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Шопинг, шопинг и пак шопинг...най-успешното средство за мен  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 081
Приятна компания, различна атмосфера - бар , кръчма, дискотека  Laughing
В краен случай - филмче или забавно предаване, например Мюзик Айдъл  Mr. Green
А шопинга и секса, най-често  Flutter
До хапчета още не съм прибягвала.... засега Crazy

# 20
  • Мнения: 649
Шопинг,масаж, разходка,сън зависи от какво са нервите!!!

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Определено шопинг, понякога и на неща за които после съжалявам че съм ги купила.

# 22
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Фризьор, приятна компания на чаша кафе, нова покупка, излет в някое малко закътано градне,ароматизирана свещ или други ароматизатори, те май най-много ме успокояват, да си поплача  Peace

# 23
  • Мнения: 3 695
за мен най добрата терапия е да се махна от София, да отида на някое ново място   car003 след това се нарежда пазаруването  Laughing

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
няма лек за нерви. Simple Smile хапчета не пия, така че, когато се нервирам, просто сядам и чакам да ми мине. пазаруването ме натоварва както нищо друго напоследък. може най-добрия вариант е някъде на планина ... на тишина и спокойствие.

# 25
  • Мнения: 200
Сън,природа и спорт - вършат чудеса. Смешни истории и вицове, бисери.
Всичко останало ме натоварва по своему, вкл. бродирането и плетенето - е не са за мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 426
секс,шопинг и разходка с мъжо са моят лек за нерви

# 27
  • Мнения: 163
Когато се чувствам изключително напрегната и нервна, пия валериан. В такива моменти не може да ми помогне нищо друго. Излизането на разходка ме натоварва, ако изляза на шопинг, обикновено купувам нещо, за което после съжалявам. Стоя си вкъщи и чакам да премине нервната буря Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 2 448
О, то ако мога да си позволя лековит шопинг, значи не са нерви, мойте само от липса на пари се образуват. Simple Smile Ако са от друго тегля една м......на и ми минава. Wink
Времената на Лексотана са преминали в миналото за мен, поне за сега, надявам се.Simple Smile

# 29
  • Мнения: 31 196
секс,шопинг и разходка с мъжо са моят лек за нерви

Масажи и разходки с мъжа и детето.

Общи условия

Активация на акаунт