52-ра Американска тема

  • 17 027
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Кейси, много ти е добър подписа... и аз скоро бях направила Family Guy маратон. Сега сън фен на My name is Earl, олигофренско, но като го загледах, ми се струва гениално...  Grinning

Не знам аз побърквам ли се, или е някакъв ПМС, но едни мисли ми се въртят... откакто съм в този квартал (аз от 7 години), в разстояние 100 на 100 метра са станали 4 големи пожара. В първият, който си спомням, пак загина едно дете. Тогава някакъв умник с кислороден апарат си беше палнал цигара и гръмна, заедно с къщата и детето. В следващите два пожара нямаше жертви, сега тези деца не ми излизат от главата как са се скрили в гардероба, където са ги намерили, миличките.  Cry
Колкото и да ми се иска да живея в град, в близост до всичко, започнах мноооого да се разколебавам. Близостта до всичко за съжаление означава и близост до малоумни и престъпни елементи. Мъжът ми и той е стреснат... май доживях до събърбън мечтата.... още повече като разгледах рейтингите на училищата в Бостън и предградията.

# 286
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Бубка, много е важно кой е около теб, особено с дете, човек повече се замисля.

За витамините - дайте да ги изпратим! На там пътуват по-бързо пакетите, отколкото насам.

блажка, мерси, че ме подсети за статията. Ние май сме друг случай.

raya_usa , не ти е малко теглото, но и Дида не е толкова голяма още. Опитай се колкото можешда създадеш близост - излизайте заедно, правете нещо заедно вкъщи, говорете си преди лягане - тогава май децата са най-релаксирани и открити.
Вкъщи аз винаги съм лошата - гонка до дупка. И затова и Мони много-много на похвали не вярва, защото аз само критикувам. Целта ми е да създам навици, де, но дали успявам???

# 287
  • Мнения: 2 386
Не е ли време за нова тема?  Grinning

# 288
  • Мнения: 405
Уф, Бубка, много неприятно, сега ми вкара този образ в главата. Sad А тези дечица сами ли са били? Честно казано не знам дали събърб решава нещата, там, ако не е това ще е друго, няма оправия.

Аз съм пращала лекарство по пощата без проблем, даже го бях застраховала за пълната му стойност, че беше бая скъпо.

Имам някакви подозрения, че малчо го мъчат зъбки - много неспокоен е и нощем и денем и все иска ръцете в устата да са, даже предпочита да гризка моя пръст. Не знам сега чесалки ли да търся?  newsm78 Ама той няма как да си ги държи, та не съм много сигурна дали това ще му помогне.

# 289
  • Мнения: 1 593
Ати, не е задължително да са зъбки, просто идва времето на лигавенето и тъпкането на ръце в устата...

Уинкс, дойде само стола за кола, другите партакеши още ги няма... мерси че пита   bouquet

Пумпал, много е сладък Ванката, особено на втората снимка на дивана...

Рая, не ти завиждам, особено ме стресна момента с изразяването към бабата  Shocked А тая баба достойнство няма ли, че се оставя така да и говорят. Съвет иначе не мога да дам, но дано някак си намерите път една към друга, че като дойде пубертетааа  ooooh!

Бубка, че няма лошо в събърбията, жалко само, че поводът така тъжен  Confused

жалко, че не знаех за витамините по-рано, можеше да ги донесем ние (ако преди това не ги загубеха  Rolling Eyes)

# 290
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Майката и братът-близнак на голямото момиче са се спасили. Двете момичета били на друг етаж. Съжалявам, че ви вкарах в тия ужаси, спирам, наистина не знам защо толкова много ме афектира.

Все си мисля, че в предградието е много по-малка вероятността в съседната къща да се разчистват сметки по подобен начин. Да не говорим, че при нас и съседните къщи/апартаменти са поизгорели, залепени са едно до друго.

Tова беше последно, обещавам.

Джена, как загубиха всички колички, бе, аз не разбрах, ти не ги ли возиш с теб до вратата на самолета?

# 291
  • Мнения: 1 593
Бъгабу-то не ни дадоха да го вземем на самолета, "защото не било една част и екипажът мърморел". Макларънът пък не го взеха, защото имало твърде много колички и нямало къде да ги сложат.
Искам да кажа, че когато стигнахме в Лондон, половината колички по терминала бяха Бъгабу - очевидно няма проблем с носенето им...  Rolling Eyes

# 292
  • Мнения: 1 783
Бубка, много гадна история... дойде и ти на нашата със събърбията, макар че има от събърбия до събърбия разлика все пак. Има едни в Минеаполис, не бих живяла там, макар че къщите са с 2-3 пъти по-големи от нашата скромна фърст ринг събърбия.

Джена, ама наистина ужас това с багажа, добре че поне столче за кола си имате... много ви съчувствам. Ти подготвяш ли се за дългоуговаряната и дългоотлаганата среща с мен Wink

Рая, какво е това нещо... ние нямаме такива проблеми с бабите, може би с дядовците малко, ама бабите са дисциплиниращите и за това са по-малко любими от дядовците и много ги е яд Simple Smile.
Блажка, замислих се за това дето каза какво било да караш едно дете да обича някого и от началото се съгласих, ама после размислих. На мен ми е втълпявано като малка как трябва да се обичаме и поддържаме с брат ми и аз тогава искрено не можех да го понасям (защото бях кривотия, а той беше и винаги е бил душичка), ама мисля че е хванало нещо, защото сега той е супер любимо същество за мен, макар че нямаме много общо, ама така обичам си го. Ако родителите не кажат и не дадат пример, кого да обичат децата, не знам кой... Може и да не правя правилната връзка, ама така ми се струва и с бабите и дядовците, трябва да ги срещаме, колкото и когато можем. Както казах вече, аз се дразня също от емоционалното изнудване в ситуацията, която сме, ама все пак ще правя възможното да се виждат често. Дори съм замислила да дойдат да живеят у нас моите родители... някой ден...

# 293
  • Мнения: 29
Пумпалче май Иван вече сам спестява за колеж Simple Smile много работлив......а...бай дъ уей аз още съм в БГ, а в УС ще бъда в Ривърсайд, ти си в ЛА нали?
Рая съчуствам ти с бабата, не мога да ти препоръчам начин за ограничаване достъпа с детето, но мисля , че е добра идея да се посъветваш с психиатър ( не ме разбирай погрешно:)), сперед мен той най-добре ще ти каже как точно да постъпиш, а и Диди е все още на 7, сигурна съм , че можеш да промениш отношението и към теб, в никакъв случай не е късно......
Атти  аз по цял ден се опитвам да измъкна ръцете (респективно, всичко останало, до което може да се докопа:)) на дъщеря ми от устата и да бърша лигите и като теб. Склонна съм да вярвам,ч е и растат зъбки, макар че не е толкова раздразнителна, колкото описват при никненето на зыби. Незнам.......твойто дете на каква вызраст е?
За витамините - на мен мъжа ми пращаше принатал вит. по пощтата и си ги получавах без проблем или закъснение.
Бубка съжелявам, че пак ще повдигна въпроса, въпреки, че и мен ме афектира, но......това разчистване на сметки ли е било???? Shocked

# 294
  • USA
  • Мнения: 559
Бубка, много неприятно това.  Crazy Аз също като теб исках да съм в града близо до цивилизацията. Сега съм в сабърб близо до града в отделна къща. 100 пъти по-добре е. Просто е страхотно! Спокойствие, тишина, деца играят на улицата, neighborhood watch  Wink. Струва си да се замисли човек.

Рая, при вас е някакъв ужас.  Shocked Наистина, намери начин да прекарваш повече време с детето и я запиши на повече активитис, където да се отучи от мързела и да прекарва повече време далеч от Марийка. Силно препоръчвам спорт. И гледай да спасиш малкия.

# 295
  • Мнения: 2 386
A aз се изнасям от събърба към града. Laughing  Добре, че нямам деца все още, инак щях да полудея. Не е за мен този начин на живот, или поне не все още. Достатъчно се измъчих. Rolling Eyes Искам ''хора, улици, автомобили''.. Искам да се чувствам жива, а не като част от пейзажа.
Малко неадекватно се включвам днес, но е заради безсънието, съжалявам.

# 296
  • USA
  • Мнения: 559
Еванесънт, разбирам напълно! Ако нямаш деца, не работиш и не караш кола гореописаното може да ти се стори като затвор. Да, определено мисля, че ще се чувстваш по-добре в града.  Laughing Много хубаво, че така сте решили.

# 297
  • Мнения: 1 173
Редактирах написаното от мен-не ми се иска "някои" хора(знам ли newsm78) да попадат на него. И все пак благодаря на всички за подкрепата. Пингвин не се засягам , може би наистина имаме нужда от професионален съвет.Джена ако имаше самоуважение , нямаше да стоят така нещата.
Winx и аз съм си мислела за спорт-най вероятно след като завърши училището. Харесва балет-може би ще се заинтересува от някакъв вид "денсинг" Praynig. Просто зимата с малко бебе , ми беше адски неудобно  за пътуването, но вече сме по-големи Wink
 Да объркаш представите на едно 6.5г дете е ужасно , но по-страшното е да си вярваш че си прав( а тя го вярва) Sad
 Бубка звучи страшничко наистина. Ние нали сме "селяни" , такова нещо само по филмите съм виждала. Тука черни почти няма , за сметка на това пък "уайт треша" е в изобилие, но те са безобидни, просто мързеливи напушени хужери, живеещи на стемп фудс и разни купони.
 Аз за 4г тук , апартамента никога не съм го заключвала-затварям вратата и излизам. Но честно казано тези билдинги тук се пълнят все повече и повече с хужерня(така е под наем), направо ме е страх да оставя детето да играе навън. Но нали сме с тенденция да се местим към края на лятото в новата къща( а дано)
 Джена забравих да кажа че снимката на Ноли е невероятно сладка.
 А Иван Пумпалов и той в това число smile3521

# 298
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Подпалена е била къщата, имало заподозряна жена май. Аз изкарвам да звучи все едно някаква война се води тук, не е толкова страшно, просто е стряскащо като е толкова близо. Освен това не разбирам как излизаш от горяща къща без детето си, това е другата причина да ми е толкова ужасно. А на всичкото отгоре ми е тъпо, че като щраус ми се ще да се изнеса (колко е гадно, все едно ако не ги виждам тези неща не се случват). Ей такива си ги мисля.

# 299
  • Мнения: 393
Рая (апропо си адашка на голямата ми щерка). Аз такива проблеми си имах със свекУрвата също. Дойде да ни "помага" ужким. Половинката я покани  #2gunfire. 4-те месеца престой ми се видяха столетия. Лошото беше, че трябваше да седи чак до... април. Натресе се и внучката и за месец, ама поне си отнесе бабата предсрочно Hug. Мина вече месец и още не мога да вкарам бандата в пътя. НЕ ИСКАМ ДА ВИДЯ РОДНИНИ В НЕОБОЗРИМО БЪДЕЩЕ

Общи условия

Активация на акаунт