На себе си верен РАЗГРАД пак е модерен!

  • 11 139
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
ЗапиЗ Mr. Green

Танче, Hug
Кати,поплачи си щом ти е тъжно,но се свиква с времето........дори по нататък ще ти се увиждат почивните дни и ще "чакаш" понеделника Joy......Ние другата седмица също ще сме ученици  Grinning
max-mama,добре дошла отново и честито за градината,дано се адаптирате лесно Peace
Бен,аз съм ЗА предложението ти

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добре дошла и от мен на max-mama!  bouquetДължа ти извинения,че толкова време са се опитвали да ми кажат да те впиша отново.Но първо аз през цялото време си мислех,че това е изцяло по твое желание и второ:Хора аз съм теле(ц) и на мен ми се говори в прав текст,без финности.Така разбирам най-добре,пък и не ми ходи на килограмите да съм нежна все пак.
Надявам се Макси да свикне бързо с градината!В коя градина го пусна!
И никакви плачещи майки!Ако скучаете и няма какво да правите аз мога да ви намеря куп задачи.В краен случай може една седянка да си спретнем за да избистрим смисъла на живота или трудовете на великите философи,обаче без тъжни момичета!Достатъчно е времето! hahaha

Благодаря.  bouquet
Не ми дължиш извинения.Наистина по свое желание не пишех в темите,заради неприятните случки преди време.Надявам се повече да няма такива.
Макси е записан в градинка"Левски",както той казва.Беше ми много криво,когато го оставих плачещ,поплаках си и аз вкъщи и се чудех на себе си защо го пуснах.Истината е,че детето много иска да ходи на градинка.Аз исках да го пусна през септември.Въпреки,че си го взех плачещ,беше много доволен и още иска да ходи при децата.Вече знае как се казват госпожите.
Мисля си,че до седмица нещата ще са се успокоили и ще ходим с усмивка на градина(ако не ни погнат болестите).

max-mama,добре дошла отново и честито за градината,дано се адаптирате лесно Peace
Бен,аз съм ЗА предложението ти
Благодаря.  bouquet
И аз съм ЗА събиране,за избистряне и всичко там.

# 17
  • Мнения: 51
Привет и от мен!И аз да се запиша в новата ни темичка  Embarassed .Добре дошла на мах-мама!Направо ви разбирам момичета как се чувствате когато децата ги няма около вас...и на нас ни предстои скоро да се върнем на градина ,че "бабината" скоро ще свърши-като спрат парното.
Като  знам Иванна с какъв рев тръгваше преди,не ми се ще да си помислям как ще се върне там-при децата.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет и от мен!И аз да се запиша в новата ни темичка  Embarassed .Добре дошла на мах-мама!Направо ви разбирам момичета как се чувствате когато децата ги няма около вас...и на нас ни предстои скоро да се върнем на градина ,че "бабината" скоро ще свърши-като спрат парното.
Като  знам Иванна с какъв рев тръгваше преди,не ми се ще да си помислям как ще се върне там-при децата.

Благодаря.  bouquet
Ох,много трудно преживявам това тръгване на децата на градина.И с каката така бях.По цял ден не се прибирах,много ми липсваше.Тя пък плака само 2 дена и от там нататък с песен,много доволна беше.Надявам се и с Макс да е така.

# 19
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет и от мен в новата темичка! Hug
Дано деня ви мине успешно, напук на студенкото и леееко дъждовно временце навън.... Peace
Във връзка с базара искам да вметна нещо - Бен, Федерацията на жените, която мисля че се оглавява от Любка Стоянова раздавала за Великден безплатно по 20яйца за боядисване. Може да проверим как стои въпроса и да вземем, като дават хората, а след това да ги оползотворим за благотворителната кампания?! Rolling Eyes
Това е за сега от мен! Ще ви драсна отново малко по-късничко!
Поздрави!  bouquet ......и умната с лъжите днес..... Wink
~~

# 20
  • Мнения: 124
Sindarella,инфото е много хубаво!На базара истински яйца няма как да продаваме,но нали има идея да отидем в дома и да боядисаме малко яйца с дечицата,та добра работа ще ни свършат.Пък и федерацията ще е дала яйцата съвсем по предназначение.Обаче как да ги намерим,можеш ли да ссе нагърбиш с този проблем?Ще бъдем много благодарни!

# 21
  • Мнения: 441
Здравейте пак...
max-mama ,добре дошла отново.Щом Макси е в ДГ"Левски",значи ще е в една група с Иванна.Дано и двамата се приспособлят лесно.Влади сутрин се натъжава,но вече не плаче като ходи на градина.
Кати,дано и Криско да свикне лесно на яслата.Стискам палци на всички ви Hug и приятна вечер от мен.
Бен,темата както винаги е страхотна!!!   bouquet

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Благодаря.  bouquet
На Макс госпожите се казват Кънчева и Колчакова.Значи ще плачат в дует(надявам се не за дълго).
А как е ученикът Криско днес?Как е минал денят?

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз искам да попитам дали все пак ще трябвят кофичките от Данонино.

# 24
  • Мнения: 2 774
Привет  wavey
Как сте всички ?
Аз добавих снимки в албума на яйцата и 2-те свещи Моля вижте ги/по специално свещите и кажете да направя ли още ?

Аз искам да попитам дали все пак ще трябвят кофичките от Данонино.
tania2007 запази ги засега моля   bouquet
Аз се изнасям да готвя и да поиграя малко с Монката че горкия днес се по изнерви  Tired

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер Hug
Бен  - Голямо благодаря, че си ме "заплюла" първа в темата


 И сега като една кръстница трябва да сложа софрата Wink

салатка с ракийка, вълча салата с червено вино, уиски с бадеми, за десерт последната ми торта Mr. Green Mr. Green Mr. Green


А сега НАЗДРАВЕ за хубавата темичка Hug

# 26
  • Мнения: 398
На Макс госпожите се казват Кънчева и Колчакова...............

мда, това са и нашите госпожи......много са мили и приятни,та да видим........ние как ще се представим

# 27
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Макс-мама добре завърнала се сред нас Hug

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Макс-мама добре завърнала се сред нас Hug

Благодаря.  bouquet

На Макс госпожите се казват Кънчева и Колчакова...............

мда, това са и нашите госпожи......много са мили и приятни,та да видим........ние как ще се представим

Ще се радвам да се запознаем.А ние как трябва?

# 29
  • Мнения: 398
Привет  wavey
Как сте всички ?
Аз добавих снимки в албума на яйцата и 2-те свещи Моля вижте ги/по специално свещите и кажете да направя ли още ? ........


Поли,отваря се началната страница на www.snimka.bg

Общи условия

Активация на акаунт