Един въпрос относно киселото мляко ?

  • 1 652
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



   Завиждам на търпението на Vivi, която за пореден път ще извади сто теми за киселото мляко благодарение на търсачката, която мразите да я ползвате!

# 16
  • Мнения: 814
Около годинката.

# 17
  • Мнения: 9 973
давам к.мляко защото отказахме всякакво АМ на 5м.,но при вас може още да се почака Peace

# 18
  • Мнения: 213
Добре е след годинка. Трябва да се знае, че к. мляко пречи на усвояването на желязо от организма.


Нашият педиатър ни каза същото. Така че ако решиш да даваш - по малко и на рядко.

# 19
  • Мнения: 5 178
На мен 3-ма педиатри са ми препоръчвали "На баба" и "Данон" просто се изсмях
Давам го от 1г 2м под формата на кремчета, с плод ,

Био киселото мляко го изтествах и на 4 ден беше прокиснало!! Купувам му от него, двойно по-скъпо е 1,65лв е в Пикадили

# 20
  • Мнения: 1 243
Дадох на 1 годинка кисело мляко Елена Peace

# 21
  • Мнения: 4 784
След годинка. Аз още не съм му давала.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Още не съм го въвела,смятам да не го давам ПОНЕ до годинка.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Давам Елена, Герма или Био. Последното колко е био... не знам.

# 24
  • Мнения: 163
За първи път дадох кисело мляко на малкия, когато беше на 8 месеца. Кис.мляко, което използвам е Родопея.

# 25
  • Мнения: 556
Давам от 8-я месец, но не редовно.

# 26
  • Мнения: 1 586
Въведох го към 8мият месец,не съм го разреждала,дадох му го с бисквитки,той го обожава и до сега.Купувам само Бор Чвор 3.6% ,друго не признавам............. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 421
аз му давам от тези на хипп -иогарт с плодове ,сега е на седем месеца-след 10иа ще му дам чисто с бисквитки

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз смятам скоро да го въведа, но може да изчакам и до годинката.

# 29
  • Мнения: 331
Давам от скоро - с бисквити. Моето дете много го харесва. Давам различни марки, гледам само да са по-известни и да е с висок процент, защото съм чувала, че в нискомаслените слагат повече нишесте и химия (до колко е вярно - не знам). Пробвах и тези в бурканчетата - с йогурт - на Хип и на Бебивита, но нашенското си го харесва повече.  Mr. Green Ако сте на кухня, там така или иначе няма да се съобразяват, предполагам, че готвят с кисело мляко...

Общи условия

Активация на акаунт