Кой може да ми помогне?

  • 4 163
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 425
Благодаря ви момичета, значи ще се намери все някой да ми помогне  Hug. Даже и юни да е, какво да правя, до сега като не съм му давала изобщо, ще изтърпим и до тогава с нашите  Wink
Мнооого сте мили всички. Нямам думи  Embarassed
  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 093
Мисля си ако някой от мамите в Сащ може да го купи от аптека и да го прати по пощат, разходите няма да са толкова. Знам че от Канада обикновена поща не е скьпа. Аз ще погледна за тези витамини в нашите аптеки.

# 17
  • Мнения: 1 147
aynur, проверих, наистина в http://www.americarx.com/Products/30101.html е най - евтино. Шипинга е 3.29 долара до моят адрес. Всяка опаковка е 37.70.
Едва ли ще ги има в аптеките, защото са специализирани. Също се съмнявам, че ще са по - евтини в магазин отколкото онлайн.
Както вече предложих на лични, мога да ги поръчам и да ги донеса до България на 7-ми юни.
Пиши ми колко искаш.
Ако някой друг ги намери на по-изгодна цена, още по-добре.

# 18
  • Мнения: 2 425
aynur, проверих, наистина в http://www.americarx.com/Products/30101.html е най - евтино. Шипинга е 3.29 долара до моят адрес. Всяка опаковка е 37.70.
Както вече предложих на лични, мога да ги поръчам и да ги донеса до България на 7-ми юни.

Мерси Зора, за сега това най-ме устройва  Peace

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 490
aynur извинявай че чак сега отговарям,но не можах да проверя по-рано.
 
В Гърция,под това име ги няма.Така ми отговориха от аптеката в която питах.
Те имат база данни на лекарствените продукти на фирмите с които работят.
Утре,или в вдругиден аптекарката ще провери в склад някакъв и ще ми каже има или няма.
Поне тя не ги е чувала,под това име.
Ще пиша пак какъвто и да е резултатът.

# 20
  • Мнения: 2 425
Благодаря ти mamаК  Hug
Аз все още не съм намерила човек, който да ми помогне по-рано от юни. Но няма значение, и юни да е все файда  Peace  bouquet
Зора, затова и на теб не съм писала на лични нищо, все се надявам някой да се намери да ми ги купи по-рано.
Благодаря ви момичета, вие сте златни  Heart Eyes  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 147
aynur, много добре те разбирам, не се притеснявай.
Във форума има тема на момичетата, които са в Щатите, в която пиша и аз. Преди малко пуснах питане дали някой би се съгласил да ги поръча и донесе, ако пътува преди мен. Дано оттам се появи по-ранен вариант. Ако не, моето предложение си остава, ти знаеш.

# 22
  • Мнения: 2 093
aynur аз сьщо проверих в аптеките тук и тези витамини не се продават в Торонто. Мисля си ако достьпа до тях е само по интернет, ще ти бьде доста трудно да си осигориш редовна доставка, дано да има подобни витамини, под друго тьрговско наименование, може би трябва да се разучи по подробно.

# 23
  • Мнения: 2 425
aynur, много добре те разбирам, не се притеснявай.
Във форума има тема на момичетата, които са в Щатите, в която пиша и аз. Преди малко пуснах питане дали някой би се съгласил да ги поръча и донесе, ако пътува преди мен. Дано оттам се появи по-ранен вариант. Ако не, моето предложение си остава, ти знаеш.
Много, много ти благодаря  Hug  bouquet
Снощи ми е писала една мила женичка (anelis) Heart Eyes и може бе този месец ще ги имаме. Ще ви пиша пак ако има нещо   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 173
Айнур знаеш ли че има и други витамини освен АДЕК'с. Казват се SourceCF. www.sourcecfnutritionals.com
 Това са също масово използвани витамини от болните от Муковисцидоза (между другото именно АДЕК'с и тези витамини се приемат от болните в щатите, накои аптеки , при закупуването на ензимите ги осигуряват безплатно). Цената за 60 бр(меки таблетки) , на страницата която ти дадох е 19$

# 25
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Днес получих резултата от аптеката,в склада им няма .
Аптекарката каза че не са ги чували.
Съжалявам aynur.
Дано успееш да ги набавиш  Hug

# 26
  • Мнения: 2 425
Айнур знаеш ли че има и други витамини освен АДЕК'с. Казват се SourceCF. www.sourcecfnutritionals.com
 Това са също масово използвани витамини от болните от Муковисцидоза (между другото именно АДЕК'с и тези витамини се приемат от болните в щатите, накои аптеки , при закупуването на ензимите ги осигуряват безплатно). Цената за 60 бр(меки таблетки) , на страницата която ти дадох е 19$
За тези, другите дето си ми дала линк, не съм чувала  Rolling Eyes. А можеш ли да ми кажеш, дали се дават примирно само  АДЕК'с или SourceCF или може и комбинирано и от двете витамини. Аз до колкото разбирам може или едното или другото, нали така  newsm78
Като им гледах съставките, сякаш не са по-добри от  АДЕК'са. Ако знаеш нещо, дай повече информация, моля те  Praynig. Пък и са и по-евтини  Simple Smile

mamаК, не се притеснявай  Hug, anelis се зае с проблема за сега. Когато имам резултат ще пиша  Peace
Благодаря ви отново  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 173
Айнур, АДЕК'с и СоурСФ според мен са напълно едни и същи витамини. АкуаАДЕК'с са по различни , мастно разтворими затова и са толкова скъпи. Но масово както ти казах се ползват тези два вида. Повечето аптеки доставящи лекарствата , например ако си купиш ензимите дават витамините безплатно. Затова някои болни Вземат едните , другите други. Например в един форум на болни от М тук , четох че тези които вземат Креон , им предоставят безплатно СоурСФ витамините. Накои също така ги харесват повече , защото АДЕК' с имали гаден вкус. Ами общо взето това е

# 28
  • Мнения: 2 425
 Embarassed Ох извинявай миличка, ама аз пак не можах сега да разбера  Embarassed. АДЕК'с и AquAdeks едно и също ли е?
Извинявам се  Embarassed  bouquet

# 29
  • Мнения: 29
Aynur или който ще купува витамините от щатите онлайн:
http://www.americarx.com/Products/22453.html
тук ги намерих най-евтино. Аз съм засега в БГ но съпругът ми предложи да ги прати от САЩ,
тъй като не се знае той кога ще пътува към БГ. Ако не намерите друг вариант...пиши Aynur.....

Общи условия

Активация на акаунт