Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 604
  • 594
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 994
Благодаря Elwing   bouquet
Значи задачата е нещо като съвременни хитове?

# 481
  • София
  • Мнения: 5 795
Благодаря Elwing   bouquet
Значи задачата е нещо като съвременни хитове?
аха, нещо такова  Peace

# 482
  • Мнения: 1 895
MTV хитове, каза Дони Peace

Ивайло: - Martin Solveig - Jealousy
Ана - Alicia Keys - No One

# 483
  • Мнения: 476
Горкият Ясен.

# 484
  • София
  • Мнения: 5 795
MTV хитове, каза Дони Peace

Ивайло: - Martin Solveig - Jealousy
Ана - Alicia Keys - No One
верно, че тези бяха Peace
Ана не я виждам, тази песен ми се вижда трудна за нея
Деница също не знам как ще е, Стоян и него
песента на Ивайло я харесвам по принцип

# 485
  • Germany
  • Мнения: 2 039
Ох, любимата ми певица и песен и Ана...Какъв кошмар.

# 486
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
От всичко което се изговори снощи в предаването , единствено и само мога да подкрепя изказването на Вили Казасян - много възпитан, ерудиран човек - със страхотно тънко чувство за хумор - ЕВАЛА  Hug
А това все пак е шоу, и честно казано не мисля да задълбавам вече - явно е, че "Совите не са това което са"  Laughing  Hug  Peace

 Peace

# 487
  • Мнения: 781
Добре де, аз ли съм глуха или за втори път чувам чича ми Дони да казва на Нора: имаш късмет падна ти се......
Как аджеба й се падна?! нали той ги избира?! Баси наглия тип......

# 488
  • Мнения: 229
Ха, Тома - Роби Уилямс. Е, сега ще го видим наистина бива ли го момчето. Трябваше да е за Иван тази песен. И без друго като лирически герои си приличат с Роби.

Тинкърбел, това ми е голямата мъка тази вечер!

# 489
  • Germany
  • Мнения: 2 039
Е кое и е късметлийското на Нора. Според мен тя е доста далеч от тази песен. Но тя ще си я направи по свой начин, мисля. Както и всеки друг от участниците. Днес в "Това го знае всяко хлапе" игра Иван Лечев. Каза, че фаворитите му са Нора и Деница от момичетата, Тома и Ивайло от момчетата.

# 490
  • Мнения: 781
И аз това питам? И най-вече: как й се падна, като той самият уж ги избира.....  Продължава с непрофесионалното си отношение.

# 491
  • Мнения: 3 271
Интересни песни. Пак го мисля Тома Simple Smile тази песен е доста особена, не си я представям добре с неговия глас. Но е хубава и се надявам да се справи.
Всички песни са доста интересни. На Ивайло му се е паднала супер подходяща според мен, като се има предвид колко добре се справи с Принс Simple Smile
Този път се надявам да слушаме нещо хубаво.

А Иван защо не е бил, нямаше ли обяснение? И той ли покрай Пламена?

# 492
  • Мнения: 114
И аз това питам? И най-вече: как й се падна, като той самият уж ги избира.....  Продължава с непрофесионалното си отношение.
А не е ли възможно примерно да избере 5 песни за момичета и 6 за момчетата и да тегли, пък на който каквото се падне? Според мене това е обяснението newsm78

# 493
  • Мнения: 114

А Иван защо не е бил, нямаше ли обяснение? И той ли покрай Пламена?
Аз имам обяснение - решил е да се направи на интересен и се е изнесъл Laughing

# 494
  • Germany
  • Мнения: 2 039
На мен пък не ми харесва песента на Ясен. А на Стоян тази песен, мисля че много ще му пасне. Въобще ще го чакам с нетърпение този концерт. Интересен ще е. Те май всички на английски пеят по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт