Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 629
  • 594
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 735
Сега се сетих колко жалка  картинка беше Преслава като говори с Валери Божинов. Как се превъзбуди, как подскочи да му пее. Беше ужасно! Shocked

Да показа си селския манталитет. Нищо

Да. Но той я отряза възпитано, като каза че нямали повече време, мачът почвал.... и тя тъкмо нещо беше почнала да мечи, но от друга страна Иван и Андрей я заглушиха.

# 526
  • в края на града
  • Мнения: 4 448
Незнам каква сладка хапка е Валери,ама като му чух пелтеченето и целият чар му изчезна за мен.Та този човек не може да говори бе хора,какво толкоз му харесват незнам Rolling Eyes
...

Ами аз и без да си отваря устата чар у него не намирам, но вкусове - различни  Wink

# 527
  • Мнения: 2 336
намерих интервюто на Валери Божинов от Лондон по времето но Music Idol
http://musicidol.btv.bg/video/?mediaFileId=1096&concertId=1207083600
смятам че това коментирахте, наистина Преслава скочи много ентусиазирана

# 528
  • Мнения: 77
Aбе, симпатяга си е Валери,ама наистина кат´заговори ... язък!Зат´ва  smile3505

# 529
  • Мнения: 1 666
Ооох, човекът работел по заявка на клиента - http://www.vbox7.com/play:32e51ed9
Сега разбрахте ли какво ще е следващото оправдание? Вече няма да има "ама това е по сценарий", сега минаваме на "ама те фенките така казаха да правя".... ooooh!
Все повече ми заприличва това момченце на едно друго такова лудо, което беше в моята групичка в детската градина и което след всяка беля се оправдаваше "ама, другарко, той Ваньо/Митьо/Петьо и т.н. ме накара"...

# 530
  • Мнения: 2 336
хехе, els
аз пък имах ученика със същите имана и беше абсолютно същия лигоч като него

# 531
  • Мнения: 46
Ооох, човекът работел по заявка на клиента - http://www.vbox7.com/play:32e51ed9
Сега разбрахте ли какво ще е следващото оправдание? Вече няма да има "ама това е по сценарий", сега минаваме на "ама те фенките така казаха да правя".... ooooh!



Даже във форумите на МА четох, но и там няма нищо. Само догадки на феновете му, по-скоро надежде даже, че ще е нещо на Джъстин Тимбърлейк или Енрике Иглесиас - това намират за сериозно....

Стига с тая злоба!

Все едно сте се превърнали в обществени защитници на всички останали срещу Иван. Ами нека и те ме грабнат с нещо.

Деница и Тома са ми другите фаворити освен Иван, но ако продължават да си изкарват песните само в стила,  в който си умеят се обезсмисля цялата концепция на различни концерти!

А във форума не са само тези двама изпълнители, които се обсъждат, така че е грубо да подвеждаш всички. И ако това намират за сериозно хората, теб какво точно те смущава, или просто ти е трудно да уважиш чуждо мнение по принцип???

# 532
  • Мнения: 1 666
Стига с тая злоба!
...................................
А във форума не са само тези двама изпълнители, които се обсъждат, така че е грубо да подвеждаш всички....

Къде видя злоба, не разбрах?! newsm78
Просто коментирам, при това без да лепя етикети, за разлика от повече пишещи!
И да, във форума на МА това са най-коментираните варианти за евентуална песен на Иван и след всяко предположение се натъртва, че е сериозна песен или изпълнител! Да ти вадя ли цитати? Или да си поиграя да преброя колко пъти се споменават точно те, за разлика от всички други останали предположения? Така че никого не подвеждам, не се притеснявай, но и не обвинявай безпочвено! Peace

И за твое сведение - аз харесвам Иван, кефя му се, забявлявам се, но до моментите, в които показва задник, пъп, шкембе, откровено се лигави и оправдава като малко дете или не търпи критика.

П.П. Такива постинги са подходящи за лс, но ти отговарям тук, защото и ти тук лично ме опонираш. Все пак да не товарим форума с глупости обаче....

# 533
  • Мнения: X
Хехехехехехееееехе!  Joy Joy Joy hahaha

Е, кажете, де, фенки, кажете! Що си мълчите!?  newsm78

Нема злоба! Това е ШОУ, Иванушка е ШОУМЕН и ни забавлява! Нещо против Иван ли имаш?  Twisted Evil

# 534
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайде, стига сте се дракали, щото темата вече прилича на поле от защитници и нападатели.  Peace
Истината е една  Wink - едните виждат простотията и лиготиите на Иван такива каквито са на повърхността, а другите гледат малко по-навътре и виждат иронизирането на всички правещи това шоу, както и на самото шоу! Това е! Каквото и да говорим това са разликите между нападетели и защитници.  Joy

# 535
  • Мнения: 46
Стига с тая злоба!
...................................
А във форума не са само тези двама изпълнители, които се обсъждат, така че е грубо да подвеждаш всички....

И да, във форума на МА това са най-коментираните варианти за евентуална песен на Иван и след всяко предположение се натъртва, че е сериозна песен или изпълнител! Или да си поиграя да преброя колко пъти се споменават точно те, за разлика от всички други останали предположения? Така че никого не подвеждам, не се притеснявай, но и не обвинявай безпочвено! Peace

И за твое сведение - аз харесвам Иван, кефя му се, забявлявам се, но до моментите, в които показва задник, пъп, шкембе, откровено се лигави и оправдава като малко дете или не търпи критика.

П.П. Такива постинги са подходящи за лс, но ти отговарям тук, защото и ти тук лично ме опонираш. Все пак да не товарим форума с глупости обаче....

Ето, сега мога да се съглася като казваш най. Абсолютно има нужда от болдване. В предното изказване излиза, че само тях обсъждат. Аз темата в МА съм я чела по диагонал и може би затова не ми е направило впечатление колко често споменават двамата, но многоточието е показателно за мнението ти относно феновете на Иван, които видите ли кои изпълнители виждат за сериозни. После не се притеснявам относно подвеждане, защото подведени са само онези, които не четат никъде другаде освен тук.

Ами радвам се, че харесваш нещо в Иван. Аз също във всеки от другите харесвам по нещо. Именно това ми става чудно как някой може да мрази всичко в някой. (Не визирам теб) Най-много ме изумяват тези, които твърдят че той не може да пее. Ок, за поведението съм съгласна, че има доста хора на които им идва в повече. Обаче през призмата на всеки неговото поведение се тълкува по различен начин.

П.П. Не съм целяла да те засегна, а да коментирам това което си написала. Нямам нищо против и другите да коментират моите мнение и да не се съгласяват с тях! Не мога да разбера защо на лични трябва да пиша при условие, че твоя коментар е публичен....!

# 536
  • Мнения: 1 666
.............. Каквото и да говорим това са разликите между нападетели и защитници.  Joy

А може и да не е толкова просто, нали?! Wink
Представи си, че виждам и едната, и другата страна. Да, има сценарий, но той е до някъде. Да, предизвикват Иван, но само до някъде, останалото е лигня и оправдания като в детската градина. Все още очаквам да видя от него какво наистина може като пеене, защото няма начин да не може - колкото и да го крие на моменти прозира. А това, че го крие, не ми харесва по никакъв начин, защото това е музикално реалити и той е отишъл там на първо място да пее, а чак след това да се вкарва в някакви сценарии. Затова отказвам да бъда фанатичен защитник на която и да е от двете тези! Прави ли ме това сляпа за някакви неведоми истини?
..................

AGrudovaPeace



И понеже наистина смятам, че Иван не е целият МА2 и винаги съм обсъждала и другите участници..... Видяхте ли това - http://life.dir.bg/2008/04/04/video2852363_0.html

# 537
  • София
  • Мнения: 4 033
А всъщност как разбрахте , че Иван може да пее?
До сега , което съм гледала той само се лигави.Понеже е завършил консерваторията, вероятността да може да пее е 99%, но как го разбрахте това нещо от изявите му в МА?

# 538
  • Мнения: 3 271
А всъщност как разбрахте , че Иван може да пее?

Ами като изключиш лиготията има мнго добър глас, има поведение на сцената, има лекота на изпълнението. Това не мога да го отрека Simple Smile
Виж песните от кастинга, там лиготията е в по-малка степен. В предаването ВСЕ повече се вкарва в сценарии (не че не му помагат, ама той що им се хваща  newsm78 ) и все по-малко пее.

els, абсолютно на твоето мнение съм  Peace

# 539
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А всъщност как разбрахте , че Иван може да пее?
До сега , което съм гледала той само се лигави.Понеже е завършил консерваторията, вероятността да може да пее е 99%, но как го разбрахте това нещо от изявите му в МА?
Напомням: Сбогом на Сигнал и Chance the world на Ерик Клептън!

Общи условия

Активация на акаунт