запазване на килограмите след диета

  • 6 511
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
White_tulip  аз те разбрах,мила,не си се изразила сложно Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 229
Записвам се да следя темичката, защото това ми е бил винаги основен проблем. Издигнала съм йо-йо ефекта до неподозирани висини.  hahaha В смисъл искам да кажа, че винаги си връщам килограмите, че и още доста отгоре!  Embarassed

# 17
  • софия
  • Мнения: 379
нали рекламираха Амико, май са хапчета с анти йо-йо ефект?! пробвал ли ги е някой?
а лененото масло дали върши такава работа?

# 18
  • Мнения: 1 197
Маргото за амиго не знам,ама не вярвам много на хапчета за задържане или регулиране на теглото.Ама ще се разровя из гугъл може да излезе нещо интересно за амиго.Пък и тук май имаше такава тема

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
И аз като повечето момичета тук запазвам килограмите с разделно + веднъж седмично разтоварвам с лунна.

# 20
  • Мнения: 304
С цял живот лишения се запазват килограмите, т.е. ограничения, ограничения и пак ограничения.................... newsm78

# 21
  • Мнения: 341
И аз в момента съм на диета или по скоро се ограничавам,от всичко по много малко.И мисля,това да ми стане начин на живот.Дотук за 1м.съм свалила 5кг имам още толкова.Проблема при мен е че не се храня редовно,даже и като не съм на диета,а днес нещо се увлякох и хапнах повече отколкото трябва и вмомента се мразя. Много ме е страх от такива прегрешения,да не напълнея отново,направо се чуствам дебела. Embarassed

# 22
  • Мнения: 480
Мнооого интересна тема!Аз в момента съм точно в този етап-свалих това,което исках и сега се опитвам да си задържа килата.Прегърнала съм идеята с разделното хранене и движение(спорт).Но си е голяма мъка и веднага ще споделя защо:не че няма какво да се яде,защото рецепти има много,но...Първо цял ден мисля какво ще хапна за вечеря,когата сядането на масата е неизбежно,другият ми проблем са часовете,които трябва да минат между храненията-ако съм хапнала вече не мога да пия сок с цигарката след това,защото трябва да мине период за разграждането на храната,а плодовия сок е противопоказен.И започвам да пия гадна вода с лимон(все едно си продължавам с лимона от салатата hahaha)Е,голямо удоволствие е.Все още не се оплаквам от РХ ,защото  тепърва ще ми е по-лесно-идва лято и и без това се хапват много салатки с месце или сиренце.
Още съм под стрес при поглъщането на всякакъв вид храна,да не би да ми се залепи отново и ако хапна по-голямо количество,вече изпадам в паника.Вманиачила съм се ужасно много на темата кг,което хич не е хубаво и си го знам.Когато бях на диета не мислех толкова за хранене и кг,но сега е пълен кошмар.Не се изкушавам толкова от сладко и други глезотиики.Панирам се от това,което би могло да ми покаже кантара на сутринта и живея с мисълта,как ако имам кг отгоре,вече ще гладувам няколко дни.Леле,момичета,улях се,ама ми олекна.Знам че съм куку!Преди ми пеше поне спокойно като си мухах,а сега?Но отговора е все пак-РХ.И ако ги задържа няколко месеца,ще се успокоя.(някой по-горе беше написал за тази теория),ама до тогава-МЪКА!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 010
Моля някой да ми напише принципа на въпросното разделно хранене, защото ми предстой нещо такова (остават ми само 6 дни до края на диетата), ще се радвам и на линк от форума, просто не можах да открия  Embarassed

# 24
  • Мнения: 480
White_tulip,пускам ти го веднага.И там групата е много готина.Идвай при нас!
Успех със захранването и РХ!И особенно със запазването на килцата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277871.0

# 25
  • софия
  • Мнения: 379
дано лятото ни е по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт