Бебка не иска да пие вода

  • 1 721
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма място за притеснение! Когато и се прииска, ще пропие!  Peace

# 16
  • Мнения: 46 517
Има, но не съм го приемала за проблем.
На 1 г. и 3-4 месеца пропи.
Важно е да приема течности, но тъе не се изчерпват с водата, млякото също е течност.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не се притеснявай-дъщеря ми пропи вода на 1 година  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 506
Дъщеря ми е захранена на 5 месеца, а вода пропи на 9. Дотогава само си чешеше венците с биберона  Wink И според мен няма за какво да се шашкаш.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Щом не иска, значи не изпитва нужда от вода.Синът ми също пропи около 10-ия месец.

# 20
  • Мнения: 164
слагай по малко в сокчето ние така правим дано да е достатъчно Thinking

# 21
  • Мнения: 603
Дъщеря ми не пиеше вода, не я обичаше. Сега на година и половина изпива по две шишета от по двеста милилитра чешмяна вода.

# 22
  • Мнения: 9 973
ще пропие когато има нужда.Ти предлагай,но не насилвай.
ние пропихме на 6м. първо по 200гр.,след седмица по 400гр. вода ooooh!

# 23
  • Мнения: 30
Ох,и ние не сме много по водата...... Whistling

# 24
  • Мнения: 4 447
Като не иска не я насилвай. Нищо няма да й стане  Peace

# 25
  • Мнения: 133
Дъщеря ми започна да пие вода на на 9 месеца,до тогава дори и сокчета не опитваше.А сега на ден изпива по 1л. натурален сок и отделно вода.Не се притеснявай когато има нужда от течности ще започне да пие. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 118
дъщеря ми все още отказва да пие вода, но пък си изпива по 200 мл. разреден с вода(1/3)  сок на ден. не знам на каква възраст ще и дойде муза за водата  Thinking

# 27
  • Мнения: 9 973
не насилвай,ще пропие Wink

# 28
  • Мнения: 576
Не се притеснявай! Лятото в големите горещини ще започне да пие. И ние бяхме така.

# 29
  • Мнения: 154
И моята бебка не пие вода, освен това не пие и сокчета. Предлагам, но не иска, една две глътки или направо отказва. А вече отказа млякото в 6ч. често пропуска и вечерното мляко, т.е. на четири хранения сме. Да изпива около 20-30мл. на ден и това е.

Общи условия

Активация на акаунт