Трибестан

  • 3 817
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ами магически ще е ами, щом член вдига значи е магически Joy

# 16
  • Мнения: 765
Аз съм го чувала от една приятелка, манекенка  Peace Целия Визаж така си изправя косите. Но не трябва да се втрива в корените, защото може да проникне в мозъка и не е хубаво.
Как ще премине в мозъка, бе? Мила, това е невъзможно, не се тревожи. Тези във Визаж са луди! Много са зле. То по тази логика и шампоана ще премине в мозъка. Изпилили са си мозъците там.
Момичета, мисля че след като толкова хора са го чували мога да пробвам.За експеримента, да видя дали ще се получи нещо. Само не знам колко време трябва да го правя, за да проверя ефекта. Мога да пробвам орално за по-бързо.

# 17
  • Мнения: 1 432
ега ти трибестана  Crazy

# 18
  • Мнения: 738
Хохохоххохо, каква първоаприлска тема  newsm62

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Моята масажистка ми беше препоръчала да смесвам стрит трибестан с кафеената утайка против целулитни образувания. Още като започнах да отслабвам го пробвах и към края на първия месец имаше съвсем видими резултати. За 6 месеца напълно се изчисти портокаловата кожа.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 095
Аз съм ШУБЕ и не мисля,че бих пробвала ! Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 830
Ама сериозно ли?
Брех... Laughing

# 22
  • Мнения: 765
Момичета, който иска да не вярва. Ако някой все пак е навит да пробваме, или да сподели опит ще съм благодарна. Дори само , за да задоволи любопитството ми  Peace

# 23
  • Мнения: 660
Сега като излезна,ще питам в аптеката дали го има,баси само да не е някоя първоаприлска и да ми се изхилят от там хахах  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 830
Сега като излезна,ще питам в аптеката дали го има,баси само да не е някоя първоаприлска и да ми се изхилят от там хахах  Mr. Green

По-добре не казвай за какво го купуваш Laughing

# 25
  • Мнения: 2 388
Мен вече ми се изхилиха по телефона, на първоаприлска тема ми намирисва. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 281
Ne sym razbrala wyprosa. Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 12:56 от Sladkoto Meri

# 27
  • Мнения: 2 196
Ако се смеси с мас дали няма да изпъне и позаличи стриЙте?

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, струва ми се рисково. Да не вземе да щръкне корема?

# 29
  • Мнения: 2 388
Ако се смеси с мас дали няма да изпъне и позаличи стриЙте?
По ми допадна предното ти чуване с Витамин C. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт