Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Честито Били!!!

# 286
  • Мнения: 147
Честити бебчета на Пролетната фея, Били, Angelfish и JeniB! Да са им живи и здрави малките съкровища за радост на мама и тати!   ylinfant baloni baloni baloni
Тара, на теб се падна честта да закриеш сезона  newsm03
Еххх сега като се върна месец назад, с умиление си спомням всичко...
Момичета, тази погача задължително ли е да се прави преди 40-те дена или може и малко след това? Интересува ме много, понеже в неделя ни е 40-я ден и не остана  Rolling Eyes
леле, много съм зле  Embarassed Честита месечинка на бебчета Аннабел, Огнян, Никол, Марин baloni

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 00:34 от terre

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз по нощите да се сетя въпрос, различен от конкретно бебешките  Blush Някой знае ли линк към гимнастика за след раждане  newsm78 Имахме много за преди това, ама сега не намирам...

# 288
  • Мнения: 83
 newsm44 newsm44 newsm44Честито Били,да ти е жива и здрава малката Сияна newsm44 newsm44 newsm44

# 289
  • София...........
  • Мнения: 959
ЧЕСТИТО НА ЖЕНИ, Angelfish, ПРОЛЕТНАТА ФЕЯ И БИЛИ !!!  bouquet 
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ !!! baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 290
  • хасково
  • Мнения: 378
ЕЙ ,Били най-накрая!!!Честито,миличка!Честито и на мама Пролетна фея и Angelfish!
Да са Ви живи и здрави бебоците! Да растат весели и усмихнати деца за радост на всички около тях! newsm51 newsm51 newsm51

# 291
  • София...........
  • Мнения: 959
Момичета, и мен много живо ме интересува на кой ден от раждането се ходи в църквата и на същия ден , преди него или след него се прави погачата?

# 292
  • София
  • Мнения: 565
Здравейте, вече в "родени през 2008г."
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, РОДИЛИ ДОКАТО МЕН МЕ НЯМАШЕ И НАЙ-ВЕЧЕ НА БИЛИ, КОЯТО НЕ СЕ ДАДЕ ЛЕСНО Grinning!!!
Ние от 2 дена сме си вкъщи и още не можем да се организираме. Малката нон-стоп ми виси на гърдите, баткото тича наоколо и надава бойни викове, въобще сме една картинка... Mr. Green. Ама ще се оправим. Много ми липсвахте Hug

# 293
  • Мнения: 219

Ние от 2 дена сме си вкъщи и още не можем да се организираме. Малката нон-стоп ми виси на гърдите, баткото тича наоколо и надава бойни викове, въобще сме една картинка... Mr. Green. Ама ще се оправим. Много ми липсвахте Hug

 Laughing Laughing Hug Hug Много познато ми звучи!!!! Добре че има детска градина и детегледачка на разположение, че иначе нямаше да се оправим #Crazy

Успех  bouquet

# 294
  • Мнения: 174
Честито на Били  Ангелфиш и  Пролетна фея
Натали най-после заспа и аз бързам да пиша че да отивам да спя.
Вече сме в родени 2008  Laughing Само хубави неща да си пишем в новите теми и да отгледаме заедно своите малки съкровища Hug
Лека вечер ви пожелавам и сладки сънища на най-малките

# 295
  • Мнения: 135
Честита беба на Били много много да ви радва. newsm32
Опа май се събудихме гладнисме.
Аиде лека на мамите и на бебетата сладки.

# 296
  • София
  • Мнения: 3 123
Честити бебчета на angelfish, Пролетна фея и БИЛИ!  bouquet

Честита месечинка на бебчета Аннабел, Огнян, Никол, Марин
На църква се ходи на 40-тият ден - ние бяхме дне.А погачата-има много различни мнения -ния я правихме отдавна -още на 9.03.

Вие вече по 2 ваксини имате,а нас още нито една не са слагали.

 Нашият тати,както беше против да присъства на раждането(то и аз де),така си беше с мен непрекъснато-само като решиха,че ще ме режат и отидохме в операционната,ме чакаше отвън.Познайте кой още беше с нас и в предродилна и родилна(то е на едно място тук и е само за 1 родилка) .... свеки. Crazy

ДИМА 78 ,аз четох,че вече се счита за погрешно да се гледат гънките.
 Да се оплача-на нас очетата още не ни минава-вече почти месец.Мазахме антибиотик,капах кърма,промивах сд лайка и нищо.Става все по-зле. Cry

# 297
  • Мнения: 1 446
ЧЕСТИТО НА ЖЕНИ, Angelfish, ПРОЛЕТНАТА ФЕЯ И БИЛИ !!!  bouquet 
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ !!!

# 298
  • Мнения: 44
Честито на Пролетна фея, Angelfish Jeni B и Били. Много радост да ви носят бебоците!

Напоследък нямам време да ви чета, Симона от 3 дни е с висока температура и много се притеснявам за Дани.

Зори и моят мъж беше плътно до  мен, присъства и на секциото, доволен е дори че е присъствал. Първото ми раждане беше в България и не е присъствал, ама тук никой не го пита иска или не, направо си му дадоха престилка и шапка за да влезе в операционната с мен.
И на Дани оченцето беше гурелясало, имаше жълт секрет, но от 2 дни е добре. Водих го на лекар, взеха му секрет за да се види дали има инфекция.Още нямаме резултат, но педиатъра каза,че това секретиране е нормално понеже бебетата се раждат със запушени слъзни канали и понякога минават месеци докато се отпушат. Но ако има инфекция ми каза,  че ще трябват антибиотични капки. На теб какво ти казаха? Има ли инфекция?

# 299
  • София
  • Мнения: 3 123
на нас ни взеха секрет още преди 3 седмици.Тук ако резултатът е положителен за каквото и да е изследване-се обаждат по телефона да кажак,ако не се обадят-значи всичко е ок.На нас не са ни се обадили и би трябвало да е наред.

 Някой беше пуснал линк за масаж при запушени слъзни каналчета-може ли пак да го дадете.

Общи условия

Активация на акаунт