Не давайте на децата вода от чешмата

  • 3 252
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Аз по принцип не харесвам чешмяната вода и вкъщи сме изцяло на минерална иле на преварена чешмяна.

# 16
  • Мнения: 46 518

Люлинската вода е много хубава, не смятам да спра да я давам на детето ми.

Яяяя, аз и Биляна сме на едно мнение Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз давам само чешмяна преварена! Peace
Рядко ми се случва да дам Девин и забелязвам,че винаги повръща Rolling Eyes

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Люлинската вода е много хубава, не смятам да спра да я давам на детето ми.

Яяяя, аз и Биляна сме на едно мнение Blush



    Joy Joy JoyНевероятно, но факт JoyЧак се замислих дали наистина ми е такова мнението Wink

# 19
  • Мнения: 554
За 1 година ми сменяха водомера 2 пъти, попитах каква е причината, а отговорът беше "ми има много камъни" Shocked Аз давам само минерална и то още я преварявам, никой от семейството ми не пие чешмяна вода.

# 20
  • София
  • Мнения: 426
Естествено че само минерална.Аз на детето си освен изворна друга не съм давала. Mr. Green

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Та то аз не пия от чешмата Naughty камо ли на него да дам

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В София водата си е ОК. Изворна или каквато и да било "бебешка" купувам само, ако нямам преварена чешмяна. Ние и каката си пием от чешмата. Даже смятам скоро и малката да мине на непреварена. http://bnap.org/?p=87

# 23
 BlushАз ли4но не пия чешмяна вода.Вси4ки знаем, 4е не е добре да се пие постоянно минерална вода.Затова подходяща за всекидневна употреба е Девин изворна и банкя.Не, 4е правя реклама на тези води, но много ми харесват и според мен са най 7 добрите

# 24
  • Мнения: 623
Във Варна водата е ужасна!
newsm10
Преди да разбера,че е от нея,всеки път като ходех - по три дена повръщане и разтройство.
Сега там даже и таратор и супи по заведенията не ям - карам само на изворна минерална.

На децата още не съм се престрашила да дам чешмяна.

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
А в Добрич е още по-гадна.Ние с години не пием вода от чешмата.

# 26
  • Мнения: 674
Аз отскоро давам на детето вода от чешмата, но мисля, че в нашия град тя си е добра.

# 27
  • Мнения: 3 376
От години не пия вода от чешмата,направо ми горчи,а за миризмата да не говорим.

Детето също не е опитвало чешмяна вода и смятам и занапред да е така.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 734
На мен пък не ми харесва минералната,нито изворната на вкус.Обичам си тази от чешмата,дъщеря ми също пие такава преварена.Постепенно ще минавам и нея на чешмчна направо.В София водата е хубава,от моята чешма никога не е течала кална или ръждива.

# 29
  • Мнения: 1 029


 Люлинската вода е много хубава, не смятам да спра да я давам на детето ми.

и аз харесвам водата в Студ. град.От сигурен източник в лабораториите знам, че водата в София е една най- добрите в цяла Европа.Склонна съм да вярвам и в нас пием чешмяна вода.
Когато съм в Исперих обаче пием само минерална, защото е ужасно варовита

Общи условия

Активация на акаунт