Ревнувате ли мъжа до вас от бившата му?

  • 5 780
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 038
Не ревнувам, защото няма никаква бивша.

# 16
  • София
  • Мнения: 604
аз да Confused

# 17
  • Мнения: 5 577
той има повече поводи да ревнува ...

# 18
  • Мнения: 1 290
Не ревнувам съпруга си,
може би защото не ми е дал повод да го правя

Това обаче не означава, че чувството не ми е познато.
Един мъж с когото живях преди да се омъжа, ревнувах толкова силно, че направо бях на ръба да полудея... и той ме ревнуваше

# 19
  • Мнения: 1 008
Ох, добре че нито той, нито майка му или който и да е от обкръжението нямат никакви контакти с неговите бивши, че като се знам каква съм...
Дори не съм гледала негови снимки от преди, те стоят в старата му къща. Не говори за случки от миналото, защото знае, че ми става лошо.
Незнам защо съм такава. Ми такава съм...

# 20
# 21
  • Мнения: 3 726
Ревнувам го от всички други,но точно от бившата-не. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 723
Не ми е минавало през ум да ревнувам от бившата, докато не го хванах да и се моли да се съберат, защото бил поумнял и преосмислил нещата, така че ако можела да му даде шанс... по това време съм била бременна с първото ни дете, а той със сигурност го е знаел Tired

# 23
  • Мнения: 583
Не ми е минавало през ум да ревнувам от бившата, докато не го хванах да и се моли да се съберат, защото бил поумнял и преосмислил нещата, така че ако можела да му даде шанс... по това време съм била бременна с първото ни дете, а той със сигурност го е знаел Tired

Това вече е неприятно...даже гадно....даваш тема за размисъл!

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 597
чета и не мога да повярвам че никой не ревнува  ooooh!

как така бе хора? На мен ме свива под лъжичката само като се сетя за някои негови бивши. И не, не ми е ниско самочувствието.

# 25
  • Мнения: 1 058
От толкова време сме заедно, че вече не помня кои са му бившите. Виж ако има настоящи тогава направо #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 26
  • Мнения: 2 908
Аз ревнувам от нея-а по принцип не ревнувам от никоя друга. Crossing ArmsНо много ревнувам от нея,защото мъжа ми не е от мъжете,които са имали много жени в живота си-имал е само няколко на пръсти се броят и които е имал много е държал на тях....От настоящи не ревнувам,защото знам,че няма такива.

# 27
  • Мнения: 528
Ми аз по принцип съм ревниво животно  Mr. Green ,но мъжът ми никога не ми е давал повод. Аз си се заяждам просто ей така - за спорта Crazy
А от бившата не съм го ревнувала, но ме беше много яд на нея, а оттам на него, че е имал връзка с нея  Crazy Joy

# 28
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ми аз по принцип съм ревниво животно  Mr. Green ,но мъжът ми никога не ми е давал повод. Аз си се заяждам просто ей така - за спорта Crazy
А от бившата не съм го ревнувала, но ме беше много яд на нея, а оттам на него, че е имал връзка с нея  Crazy Joy
и аз така, точно твоите думи  Peace

# 29
  • Мнения: 368
Не,изобщо

Общи условия

Активация на акаунт