ПОМОЩ!!! Мъжът ми постоянно иска секс. Какво да правя?

  • 16 220
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Едно момиче наскоро си търсеше развлечение.Питай съпруга ти,може да се срещнат и да ти отмени гадните съпружески задължения.
Аз да не съм невидим?
И не, няма да се срещам с никоя. Имам си съпруга и тя е длъжна да прави секс с мен когато пожелая.

# 16
  • Мнения: 2 584

Аз да не съм невидим?
И не, няма да се срещам с никоя. Имам си съпруга и тя е длъжна да прави секс с мен когато пожелая.

сменяй позите по често тогава, болят е коленете не така, какъв мъж си щом не мислиш за нея

а има и друго решение на проблема да ти вземе надуваема жена, така де има има дететгледачки, домашни помошници на теб и една допълнителна съпруга щом си мъж за 2 жени Joy hahaha Joy Joy

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ей, Борисе, не се ли умори бе? Всички форуми обиколи  Joy

# 18
  • Мнения: 2 584
Ей, Борисе, не се ли умори бе? Всички форуми обиколи  Joy

мда мъжете са по големи клюкарки Joy

# 19
  • Мнения: 2 131
Купи си наколенки  hahaha hahaha hahaha! Готино  Outta Joint Outta Joint Outta Joint

# 20
  • Мнения: 1 475
Таз госпожа ,авторката на темата Бианка Борисова, като поразгледах  предните и публикации се оказа, че говори  навсякъде  за себе си в мъжки род, следователно е мъж , освен ако не е встипил в брак със себеподобни, някъде в чужбинско:35: Joy Joy 

Страхотна първоаприлска лъжа!!Евала, брато!! Peace

# 21
Таз госпожа ,авторката на темата Бианка Борисова, като поразгледах  предните и публикации се оказа, че говори  навсякъде  за себе си в мъжки род, следователно е мъж , освен ако не е встипил в брак със себеподобни, някъде в чужбинско:35: Joy Joy 

Страхотна първоаприлска лъжа!!Евала, брато!! Peace

Ти що издаде човека? Сега ще секне веселата тема! Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 674
Да,  да.Живее в чужбина,но хората и там имат проблеми и при това много сериозни както се видя.

Много жалко,че не  потърси съвет в КМ.

# 23
  • Мнения: 25 617
Бромът си е класика, да.
Има и други средства, питай в най-близката аптека - продават ги без рецепта. Имам предвид лекарства като Glavobol, Migrena, Shtesubudishdeteto, Danechuesveki и др.  Peace

# 24
  • Мнения: 619
горчия ти hahaha разведи се и си намери жена Joy
честит първи април Grinning
След кака сийка не се връзвма вече Wink

# 25
  • Мнения: 641
Ха. Бианка Борисова е мъж, а тони сопрано- жена.
Баси хермафродитите.

# 26
  • Мнения: 2 196
Хак да и е на жената, като споделя такива работи тук. Съвсем си заслужава да я пращате и в КМ.
Как ' Сийке, какви са тия смъртоносни ''лекове'' дет предлагаш на жена ми. И това от градска, уж свой човек.

Ей, Борисе, не се ли умори бе? Всички форуми обиколи  Joy
Не съм забелязал да има някакво ограничение в посещението на подфорумите или греша? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 606
  хо хо хо  Joy

# 28
  • Мнения: 154
Ееееее, супер шегичка! Оправи ми се настроението! Бравос!!!!  Joy   Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 1 175
Страхотна първоаприлска шегичка.Браво. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт