Ясновидци 2

  • 19 515
  • 581
  •   1
Отговори
# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Цоп Mr. Green

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ксения, днешните задачи бяха:
1/ Да открият скрит в багажника човек на паркинг с 20 коли - Никой не се справи. Най-близо беше момчето-вамп.  Mr. Green
2/ Заведоха ги в едно село близо до София в къща, в която е станало насилствено убийство между двама мъже. Причината - жена и изневяра. В къщата не се живее от 1996 г. Участниците трябваше да успеят да разгадаят какво е тайната на къщата. Всички се справиха с усещането на отрицателната енергия и, че е имало убийство. Подробности и най-близо бяха трите мадами.
3/ С вързани очи и по снимка, часовник и допир до ръката трябваше да разгадаят живота на човека, който стои пред тях! Най-добре се справиха отново трите момичета!  Peace
Това беше в сбит преразказ.  Mr. Green  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А къде всъщност беше Сибила в днешното предаване, и онзи страшния също го нямаше  newsm78

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
А къде всъщност беше Сибила в днешното предаване, и онзи страшния също го нямаше  newsm78

Те не се класираха в десятката.

# 19
  • Canada
  • Мнения: 1 773
xenia, ей го тук - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=8065ca92403454100 … de6f54b63379e1241
Нямам търпение да го изтегля.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Валя 78, ще приложиш ли в първия си пост инфото за участниците. Бяха дали линк в предишната тема. Ето това е всъщност линка - http://www.telemaniac.com/forum/index.php?topic=5605.0

# 21
  • Мнения: 168
дам .. не бяха много убедителни днес
на първото изпитание - нищо
на второто - русата мацка беше най-добра
на третото - "лошото момиче"

# 22
  • Мнения: 7 723
Как така не вярваш бе Сибилка? За какво си я сложила тази приставка "маг" отпред? Mr. Green Ако не си ти да го омагьосаш, кой? Joy
 
Омагьосала съм г аз вече...тук са  Whistling

Stitch, kadrokosa, Анту, Скъпата, benighted, Linn, tedi 7 (+ 6 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
...Скритите са мъже, а на бас  Whistling Crazy

Ей, скрити, искате ли да ви Фърля един бобец?
...а наденички имате ли? Flutter Whistling

# 23
  • Мнения: 4 380
Ксения, днешните задачи бяха:
1/ Да открият скрит в багажника човек на паркинг с 20 коли - Никой не се справи. Най-близо беше момчето-вамп.  Mr. Green
2/ Заведоха ги в едно село близо до София в къща, в която е станало насилствено убийство между двама мъже. Причината - жена и изневяра. В къщата не се живее от 1996 г. Участниците трябваше да успеят да разгадаят какво е тайната на къщата. Всички се справиха с усещането на отрицателната енергия и, че е имало убийство. Подробности и най-близо бяха трите мадами.
3/ С вързани очи и по снимка, часовник и допир до ръката трябваше да разгадаят живота на човека, който стои пред тях! Най-добре се справиха отново трите момичета!  Peace
Това беше в сбит преразказ.  Mr. Green  bouquet

Ами то се видя още миналия път, че силни способности имат трите момичета. Другите къде с интуиция, къде с късмет, а може би също притежават нещо, но слабо...

Въпросът е коя от трите ще е най-добра. Най-любопитното че нито една от тях като ясновидка не работи. Grinning

Между другото, всички руски участници са солидарни, че задачите са ги накарали да развият способности в себе си, за които не са подозирали, така че от тази гледна точка конкурсът също е полезен за участниците.

Снежи, като го изтеглиш, качи го в ютюб, моля! Praynig

# 24
  • Мнения: 4 519
Мда, Николета днес малко ме разочарова. Очевидо има заложби някакви, ама ако не беше цялото това тръшкане "ох, ако припадна, изнесете ме, ох, ако умра какво ще стане", щеше да е по-въздействаща.  Peace Валя определено се впечатли.
А кой какво е гадал на Валя, това съм го изтървала, преразкажете, моля!  Praynig

# 25
  • Мнения: 7 723
....А кой какво е гадал на Валя, това съм го изтървала, преразкажете, моля!  Praynig
В общи линии- никой нищо Whistling
Ако бях аз там сичко щях да й позная, ама ей, на- игнорираха ме ooooh!
 Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 519
Стига де, сериозно питам. Явно е имало нещо, щом на Момиченце майка й ревала.... Thinking

# 27
  • Мнения: 1 218
И аз днес след гръмката реклама, очаквах много повече. Сега съм разочарована , голямо преиграване беше , голямо нещо. И все пак пусто му любопитство, ще го гледам пак и другия вторник и дано да е по-интерестинг ...

# 28
Трите мацки са ми фаворитки, а те се справиха най-добре!
Особенно тази 19г. с детското гласче имам тръпки по кожата като я гледам като че ли има нещо сатанинско в нея!
Аз мисля че тя ще е финалистка!

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Така се настървих с това предаване, че сега ще изгледам и руският формат нищо, че руският не ми е много добър Blush
Иначе Николета и Ивелина си ми остават фаворитки, докато малката Вера ми е на кантар след днешното си представяне...

Общи условия

Активация на акаунт