Мъжките грешки довеждащи до разпадане на един брак(връзка)

  • 20 498
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
маниакална ревност и психически тормоз ...това в момента разрушава семейството ми....

# 16
  • Мнения: 199
...неуважение
...егоизъм

# 17
  • Мнения: 135
Никога вината не е едностранна. Банално, но факт.

# 18
  • Мнения: 673
  Аз бих добавила още една - прекалената привързаност на мъжа към майка му, вследствие на което свекървата се превръща в неформален лидер на младото семейство. Изходът в повечето случай е катастрофален.
  Но съм съгласна ,че причината никога не е едностранна.

# 19
  • Мнения: 122
Незаинтересованост към човека до теб...
Липса на нежност и внимание...
Дребните проблемчета в ежедневието да се превръщат в по-важни от майката на децата ти... и твоя съпруга...

Тези неща до какво водят.

# 20
  • Мнения: 1 425
Ако трябва да "раздробим" причините,ще ги изкараме милиони.
Смятам да е по-обобщено!
Примерно,според мен причините са:
Изневяра ... или пък прекалена верност
Пиянство ... или пък прекалено въздържание
Насилие...психическо и физическо или пък прекалено малко бой, в случаи когато се налага
Безхаберие към подобряване качеството на социално и материално съществуване или пък прекалена ангажираност с работата така че да не му остава време за семейството ...
Беумна ревност или липса на такава

Накратко - жените не знаят какво искат, но пък го искат веднага Wink

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
поредната тема "въдица" пясната от потребител с 0 мнения...и вече две страници обяснения

# 22
  • Мнения: 673
поредната тема "въдица" пясната от потребител с 0 мнения...и вече две страници обяснения
    Аз не виждам къде е проблема?
    По големия проблем ,според мен е ,че във този форум някак не се получава дискусия по поставената тема. Всеки се включва в темата като прочита уводния пост и директно цъка на "отговор" без да си направи труда да прочете останалите мнения, да оспори предходното или съответно да се съгласи. Получава се една безкрайна поредица от изброявани отговори, което е малко досадно, според мен де. Ако пък се получи спор или по-скоро дискусия модераторите необяснимо защо веднага заключват темата newsm78. И така теми като " Помогнете ми за името" стават най-предпочитани...
   Конкретно за този тема има по какво да се дискутира, но ми прави впечатление ,че отново се стига само до изброяване.
 ПП.  Извинявам се на автора за отклонението.

# 23
  • Мнения: 1 731
Дискусията си е дискусия и няма значение според мен автора дали се включва или изчаква.Който каквото има да казва ,да си го казва.
По темата:Причини много .Към изброените слагам и несходство в характерите. Thinking

# 24
  • Мнения: 4 733
Според един мой приятел психолог има 3 основни причини - Прекалена ревност , пиянство и изневери.Става въпрос по отделно , за взети заедно е ясно. Моля коментирайте какво мисите вие.
Има и други фактори. Безхаберие, незаинтересованост и производните им.

# 25
  • Мнения: X
Най-страшната грешка.... "Страхотна си Мимееееееееее .... опа исках за кажа Роси......."
Грешка на езика дет се вика.

# 26
  • Мнения: 302

Не можах да вдена защо тази тема трябва да е тук?  newsm78 Мисля, че трябва да бъде преместена в друг подфорум. Виж, ако ставаше въпрос за "Женските грешки..." това е вече друга работа.

# 27
  • Мнения: 707
  Отдавна разбрах,4е съм на заден план след работата,бизнеса и парите . Кофти, но го преглътнах. Sad Не мога да преглътна оба4е това, 4е и беб4ето не е в 4елната тройка. baby_neutral

# 28
Когато тръгнах да се развеждам по причина системни изневери от страна на мъжа ми, но всъщност поради това, че в един момент спрях да го обичам (самосъхранението надделя над мазохизма  Laughing), адвокатката ме попита за причините да искам развод. Тя попита - пие ли? бие ли? извневерява ли?

Ами не, казах, просто вече не го обичам. - Е, това не е сериозна причина за развод, каза тя  Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

Въпросът е зададен (аз така го разбирам, де) - кое е това, което ще те извади от уютното, вкиснало, ледено студено, пустинно, БЕЗНАДЕЖДНО семейно съжителстване? Кой е подтика, който ни кара да направим тази трудна, съдбовна донякъде, стъпка?

При мен беше, че открих една нова много истинска любов, а при вас?

# 29
  • Мнения: 1 312
Всеки се включва в темата като прочита уводния пост и директно цъка на "отговор" без да си направи труда да прочете останалите мнения, да оспори предходното или съответно да се съгласи.

Аз прочетох и стигнах до извода,че никак не им е лесно на мъжете.
След амнайсет:"..бих добавила" си правя извода,че жените нямат угодия Mr. Green

И Лиз Т.,да-любовта е причина.
Може би не основателна от правна гледна точка и нелесна за доказване,но това е нещото,което за мен би било основание.
Не искам да водя един просто спокоен живот,искам да се чувствам жива.

Общи условия

Активация на акаунт