дънки с висока талия

  • 4 302
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Мерси момичета Hug
Темата е стара взех си едни с висока талия от магазин Родео срещу Ориндж център на Графа ,малко след ,като я пуснах.
Май на мода пак излизат дълбоките алии, така че скоро ще ти отпадне проблемът) Сега всички панталони са клиноподобни и с относително дълбоки талии. Въобще, 80те  пак са актуални)))))
Това би било супер Laughing-ама къде ги тия дънки newsm78,утре ще изляза пак да търся.
Моля ако някой някъде е виждал тесни дънки с висока талия да ме светне къде,че нямам време да обикалям:hug:
Писнаха ми тия с ниската,само внимавам,като се навеждам за детето...............
само да вметна и тук ,че не търся големи номера-слаба съм
Аз от Варна от Теранова си взех страхотни дънки,светли,прилепнали с висока талия.И не бяха скъпи около 65лв.
Вчера ги видях тия в Теранова-супер е модела,само дето толкова светли не ми вършат работа за пясъчниците в парка,където основно прекарвам деня си Joy

# 16
  • Мнения: 1 280
        Вярно че е стара темата, но да си кажа. Аз си реших проблема с дънките. Установих че Little Big имат доста модели с нормална и висока талия, но не знам в София, в кои магазини ги има   Confused

# 17
  • Мнения: 3 423
        Вярно че е стара темата, но да си кажа. Аз си реших проблема с дънките. Установих че Little Big имат доста модели с нормална и висока талия, но не знам в София, в кои магазини ги има   Confused
Има ги на Графа ,като тръгнеш от Славейков в посока Попа се пада от дясната страна малко след кръстовището на Раковска и Графа.Има табела LTB,ще ги видиш.Аз също ги харесвам ама само плитки имам техни-утре ще намина и аз да видя,щом казваш че са пуснали модели с нормална талия.

# 18
  • Мнения: 1 081
На много места ги има. Аз преди 1 седмица си купих сатенен панталон с висока талия за в офиса, че ми писна да се притеснявам дали не са ми изскочили прашките на дупето   Shocked

# 19
  • Мнения: 106
Май на мода пак излизат дълбоките алии, така че скоро ще ти отпадне проблемът) Сега всички панталони са клиноподобни и с относително дълбоки талии. Въобще, 80те  пак са актуални)))))
Е то това е чудесно, но дали на всички стоят добре е отделен въпрос, аз не мога да си се представя с тези клиноподобните, че и с висока талия, ужас. Моята структура изисква ниска, защото аз съм с много тънка талия и ако са с висока - на ханша са ми добре а горе са ми много широки.

Общи условия

Активация на акаунт